Skoči na vsebino

Pok in ogenj iz auspuha


stepski volk

Priporočeno sporočilo

kaj na obali ne govorijo ve? slovensko??? TI - tebi verjamem,..na podlagi tvojih izku?enj,..

 

tko kot na podlagi izku?enj vem, da te ne bo vidt 4.10.2008 :P

 

 

Jaz sem hibrid... sploh ne spadam ve? nikamor.---- sem ?e ko Labi ratal... :aaaaa:

 

 

Ammm... sicer pa ..... NIMA? POJMA!! Pridem!!!!! :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne ?el si tega ;) ker ?e bo? imel ogenj iz diesla je nekaj ?e hudo narobe... :P

aja, a mi kdo zna obrazlo?it kak?na je prednost, da ti poka iz auspuha :ne vem:

 

 

Ponavadi je ta pok stranski produkt neke predelave/dodelave (bang bang pri turbo avtih, flatshift kot ima tich, launch control kot ima ta siva honda, ......)

 

Je ?e tich povedal za kaj se uporablja :D

 

 

 

off topic preselite se v kr neki!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

npr. ?e je turbina na avtu, se temu re?e anti-lag. uporablja se predvsem, da turbina med menjavo brzine ne izgubi vrtljajev ker se odve?no gorivo vname v njej in ji to zadr?i vrtljaje. ni pa to nekaj dobrega za turbino. zato je potem pokanje pa ogenj ven iz izpuha. je pa zanimivo :P:bravo:

282170693.png

 

 

kdor zgodaj ustaja, ni direktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stepski volk, pa ne tega delat! <_<:hohoho:

 

Se povsem strinjam z Bossom, zakaj le ti ?e to nucat! :whatever:

 

No to je samo moje mnenje, oz. predlog. Men se je tisto pokanje zdel katastrofa, zvok je bil lih tak kot da en z otro?ko pi?tolco strelja! :whatever:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stepski volk, pa ne tega delat! <_<:hohoho:

 

Se povsem strinjam z Bossom, zakaj le ti ?e to nucat! :whatever:

 

No to je samo moje mnenje, oz. predlog. Men se je tisto pokanje zdel katastrofa, zvok je bil lih tak kot da en z otro?ko pi?tolco strelja! :whatever:

 

 

He, he, Devil, ?e u?ge, nej u?ge vsaj tako kot Patria... :hohoho::hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je ogenj in pokanje v pravilni kombinaciji s spojlerji, na kerih manka samo ?e k?n korit z ro?ami, in vsemi drugimi jeba?kimi dodatki na avtu,..baje lul?ek mal zraste lastniku taga avta :P

zdj se grem pa skrit :ph34r:

 

Objavljena slika

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Otro?ko pi?tolico? No ja :P:P:P je kr mo?n tale ogenj iz 2.5 motorja :D

 

Zakaj to nucat? Flatshift...to pomeni da ga nabije? na 8k rpm, pa potem sam dobesedno udari? po kuplungi, potegne? v 2. prestavo (ali 3.,4.) ter ?e spusti? kuplungo. Prestavi? ful hitr, gasa sploh ne spu??a?, pa ?e samo prestavljanje je brez cukanja in zelo teko?e. Vmes se pa? nate?e benzin (vmes mu je vzel sve?ko in...) hehe...

:D

 

Launch control je pa da se ne zakoplje?... pr obeh ti pa grejo kocine po konc ko ma? vkloplen :ouje:

 

PS: Vsako tele ma svoje vesele. Jst nisem kupo MS zato da bom to mel, ampak za turbo ali SC projekt ki bi sledil oz. bo sledil na belem avtu. Prvo mor? met mo?nost pove?anja dotoka benzina, nato pa sam "pri?raufa?" gor turbo ali SC.

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.