Skoči na vsebino

MEGLA V FOKUSU


Priporočeno sporočilo

Zdravo klapa...torej sm nov mazda? in vozim novo 2GT. avto je taprav ?us in sm ful zadovoln sam ucjeri sm ga pral in opazu da ma na voznikovi strani v sprednjem fokusu meglo...a je imel ze kdo podobne probleme s tem modelom... :blink:

?e nebi blo heca nebi blo otrok

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Porodne te?ave, bo zadeva nehala, sam mal po?ak. Je mel dost ljudi te te?ave z meglo v lu?eh ko je biu avto nov.

 

 

?e res ja mogo?e ampak sm klicu v velenje skorn?ka pa so rekl naj tja prpelem avto verjetno se to nebi smel zgodit kajne :ne vem:

?e nebi blo heca nebi blo otrok

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< nebi o tem

 

ja zakaj nebi o tem...pa? mi ni jasn kok se to lahko zgodi na novem avtu ne razumem ko sm mel prej star avto deset pa se mi je to zgodil ko sm vidu to tle se mi je kr megla pred o?mi nardila :hohoho:

sej mam garancijo bojo ze zrihtal sam ne razumem zakaj na novem itd... :blink::unsure:

 

in kaj so ti rekli na servisu ali karkoli ste naredili...saj to spada menda pod garancijo..

?e nebi blo heca nebi blo otrok

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko je samo vlaga notri bla, ko so zapirali pokrov za lu?i... jaz bi najprej poskusil tako, da na kak?en suh (po mo?nosti topel dan) al pa v kaki ogrevani gara?i odpre? pokrov za menjavo ?arnic pa pusti? par ur, da se posu?i. Tako bo vlago ven potegnilo, potem pa po?aka? na prvi de? in vlago pa vidi? a se bo ponovilo. ?e se ponovi - menjava.

 

 

 

Off topic: vsaki? ko vidim tale naslov mislim, da sem na Ford forumu :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko je samo vlaga notri bla, ko so zapirali pokrov za lu?i... jaz bi najprej poskusil tako, da na kak?en suh (po mo?nosti topel dan) al pa v kaki ogrevani gara?i odpre? pokrov za menjavo ?arnic pa pusti? par ur, da se posu?i. Tako bo vlago ven potegnilo, potem pa po?aka? na prvi de? in vlago pa vidi? a se bo ponovilo. ?e se ponovi - menjava.

Off topic: vsaki? ko vidim tale naslov mislim, da sem na Ford forumu :hohoho:

 

 

Lu?i imajo na zadnji strani "luknce" in gor 10cm cevke zvite pod pravim kotom navzdol. Namenjene so le temu "izsu?evanju". Na topel dan avto postavi na sonce, pa mislim da bi se moglo samo izsu?it s ?asom. Vsaj meni se je ko so mi zamenjali sprednjo desno lu?.

 

 

lp, Ale?.

mazda_banner.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.