Skoči na vsebino

ropot hladne ma?ine


Priporočeno sporočilo

mazda 6, 136km disel:ko je hladen motor ,?e pohodi? gas se tam ?ez 2000 obratov sli?i nek ?uden ropot.

Ko pa se ma?ina segreje pa zvok utihne.Sli?i pa se ravno tak,kot bi palico potisnil k ventilatorju.

Pa ?e da? ve? gasa tudi prej utihne ta zvok.A je komu kaj znano?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mazda 6, 136km disel:ko je hladen motor ,?e pohodi? gas se tam ?ez 2000 obratov sli?i nek ?uden ropot.

Ko pa se ma?ina segreje pa zvok utihne.Sli?i pa se ravno tak,kot bi palico potisnil k ventilatorju.

Pa ?e da? ve? gasa tudi prej utihne ta zvok.A je komu kaj znano?

 

 

Na kolk obratov avto laufa ko je na mestu mrzu? premal ne sme bit mal mu ?tant gas dvign drgac pa se ponavadi slisi masino ko klopo?e ?e je bla glava spu??ena pa da ni blo na bosh pumpi vreji nastavleno,kr ce je po starem nastavleno ropo?e pol je treba kak zob prestavit naprej..pi?em sam v tem primeru lahka pa da je ?ist neki druzga...sorry mogoce pisem bedarije sam jst nevem kaj je blo prej z avtom

?e nebi blo heca nebi blo otrok

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na kolk obratov avto laufa ko je na mestu mrzu? premal ne sme bit mal mu ?tant gas dvign drgac pa se ponavadi slisi masino ko klopo?e ?e je bla glava spu??ena pa da ni blo na bosh pumpi vreji nastavleno,kr ce je po starem nastavleno ropo?e pol je treba kak zob prestavit naprej..pi?em sam v tem primeru lahka pa da je ?ist neki druzga...sorry mogoce pisem bedarije sam jst nevem kaj je blo prej z avtom

 

sem ?e klical mehanika pa bo treba verjetno samo ventile nastavit
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V6 bencinarji nimajo s tem problema :D

 

nasploh nisem za diesel...?etudi je nevem kolk izoliran itd, ko pozimi mrzlega v?eg?, misli? da ti bo bat v glavo prletel :P

 

sorry za offtopic :P

 

here we go again :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na kolk obratov avto laufa ko je na mestu mrzu? premal ne sme bit mal mu ?tant gas dvign drgac pa se ponavadi slisi masino ko klopo?e ?e je bla glava spu??ena pa da ni blo na bosh pumpi vreji nastavleno,kr ce je po starem nastavleno ropo?e pol je treba kak zob prestavit naprej..pi?em sam v tem primeru lahka pa da je ?ist neki druzga...sorry mogoce pisem bedarije sam jst nevem kaj je blo prej z avtom

 

Dej ti meni poka?i pri mazdi 6 dizel bosch pumpo. ?zmeden?

To je out of time ?e kar nekaj let, zdej je tehnologija skupnega voda nima te pumpe ampak visokotla?no ?rpalko ki ima konstanten tlak, ?obe pa odpira elektrika in ne pritisk nafte.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem ?e klical mehanika pa bo treba verjetno samo ventile nastavit

 

ti prodam mojo mazduro, je bla ravno polnoletna, ampak niti enkrat ji niso ventilov nastavljal :unsure::P

mal heca :) upam da bo? ?imprej zrihtu, pred tem pa ?e mehankarja zamenju..

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj je s temi ?obami?Meni tudi ena tol?e v?asih.Da ne govorim o ceni ene nove ?obe,ki je 860eur.Pa to so ja najdra?je ?obe na svetu.

 

Pozdravljeni

Na Rudniku - Dolenjska cesta je mojster, ki popravlja in obnavlja ?rpalke in ?obe...............preverjeno kvalitetno za sprejemljivo ceno.

 

Lep pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj je s temi ?obami?Meni tudi ena tol?e v?asih.Da ne govorim o ceni ene nove ?obe,ki je 860eur.Pa to so ja najdra?je ?obe na svetu.

 

Glede na to, da so potro?na roba, so ?obe res zelo drage. Ampak zavedanje da vozi? mazdo je pa neprecenljivo :vesel:

 

Lp M :P

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.