Skoči na vsebino

Xedos 9 2.5 V6


jstdoma

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 58
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Lahko je kak senzor ali napeljava v stiku.

 

Akumulator je dober? Ker tudi zarad nihanj napetosti v njem se lahko vklaplja.

 

Akumulator naj bi bil menjan lansko leto - avto v?iga normalno.

?e je pa kaj z napeljavo bo pa te?ko ugotovit najbr?!

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako stikalo na spredni havbi ti ne dela oziroma ti prebija in alarm se potem spro?i ker misli da nekdo odpira havbo ali pa vrata.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Lepa je, pohvalno.

 

Ali imate doma kakega ma?ka?? Meni je alarm na 5ki stalno tulil, ampak samo pri starsih. Imata 9 kilskega( :ne vem: ) ma?ka!! in kadar je gospod sel gret rit je vse tulilo....

 

:jupiii::jupiii:

 

Drugace pa bodi vesel da imas nekaj za sravfati na novem avtu....da ga ne bos samo gledal. Pa ponavadi so (in se imajo) mazde na kljucu knof za odklop alarma, takoj ko zaklenes pritisnes se tega in je brez alarma

 

Mal se pohecej....drugace pa lep stroj!!!!!!! Kako bo kak fri?en nemec pogledal, ko bo tole mimo padlo....:):)

Povecaj napis Xedos, ker 18 letni mul?ki v atijevih BMWjih ne vedo kaj to je... :bravo::bravo::whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako stikalo na spredni havbi ti ne dela oziroma ti prebija in alarm se potem spro?i ker misli da nekdo odpira havbo ali pa vrata.

 

 

In kaj naredi?? Zamenja?? Ali je dovolj, da ga malo o?iti? pa zmiga?? Ker tudi meni se je sadaj od silvestrovega naprej ?e ene petkrat spro?il alarm. In ni fajn pono?i iz postelje hodit deaktivirat... Imam pa naknadno vgrajenega...

 

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kaj naredi?? Zamenja?? Ali je dovolj, da ga malo o?iti? pa zmiga?? Ker tudi meni se je sadaj od silvestrovega naprej ?e ene petkrat spro?il alarm. In ni fajn pono?i iz postelje hodit deaktivirat... Imam pa naknadno vgrajenega...

LP

 

Malo razmisli, ce zelis vsakic gruntat ali se je sprozil al res vlamlajo...ce je naknadno vgrajen je lahko tud ze zje***

 

Ven vrzi pa mirna bosna....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odklopil sem "ultrazvo?ni" senzor v avtu - na stropu pri stre?nem oknu in odklopil tudi hupo! To ?e ene 2-3 tedne nazaj. Od takrat nisem opazu da bi se uklopil alarm - itak bi utripali vsi ?tirje smerniki - tko da ne vem ?e je bil kriv senzor!

Bom priklopu hupo nazaj enkrat pa bom "sli?al" kaj bo!! :D

Stikalo pod haubo pa je tak kot nov vidit!

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
:bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa sam zanima, katera klasa je tale 9-ka, razred npr. A6 al A8 oz. serija E ali S, al ?e re?emo druga?e 5-ka ali 7ka? :ne vem:

 

Hvala za pojasnilo! :jupiii:

 

Sicer pa je stroj, samo konjenica pa za tako te?ko ma?inco niti ni neka stra?na, ?e npr. pogledamo k premijskim znamkam! :P

 

A v telih avtih je samo tale motor al je celo ?e kak?en ?vohnej?i? :whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa sam zanima, katera klasa je tale 9-ka, razred npr. A6 al A8 oz. serija E ali S, al ?e re?emo druga?e 5-ka ali 7ka? :ne vem:

 

Hvala za pojasnilo! :jupiii:

 

Sicer pa je stroj, samo konjenica pa za tako te?ko ma?inco niti ni neka stra?na, ?e npr. pogledamo k premijskim znamkam! :P

 

A v telih avtih je samo tale motor al je celo ?e kak?en ?vohnej?i? :whatever:

 

Nej bi bla razred BMW 5 oz. Mercedes E. Nism pa ?ist sigurn.

Motor pa je ?e 2.0 V6.

 

Info o Xedos 9!

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Sicer pa je stroj, samo konjenica pa za tako te?ko ma?inco niti ni neka stra?na, ?e npr. pogledamo k premijskim znamkam! :P

 

A v telih avtih je samo tale motor al je celo ?e kak?en ?vohnej?i? :whatever:

 

Moj ima 2.3 motor, pa ni V(Mater jim) pa ma clo 1ga konja manj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?koda da res ni ve? V motorjev v novej?ih mazdojcih! <_<

 

Mi je pa tale timeline zanimiv za mazdurine:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Mazda_Mx-6

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he, zato se pa kupi 16 let staro Xedosko....prede prrrrprrrr

 

je pa huda tale 9ka, se malo pa bomo 6ticarje prehtel...

 

Pioneer FH-P80BT Pioneer

 

http://www.mimovrste.com/artikel/130005641...ioneer-fh-p80bt

 

Se 20ojro ceneje

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.