Skoči na vsebino

Pridobitev preizkusnih tablic


Robert

Priporočeno sporočilo

Zanima me kaj mora? imeti s sabo (katere dokumente od novega vozila), da dobi? preizkusne tablice in kje jih dobi?. Ali lahko pridobim preizkusne tablice v Ljubljani in grem dvignit nov avto v Velenje? Koliko stanejo preizkusne tablice z zavarovanjem za 3 oziroma 7 dni?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nazadnje ko sem to po?el je ?lo takole:

 

- kupoprodajno pogodbo oziroma ra?un

- prometno, ?e jo ni verjetno kak podoben dokument

- zavarovanje so mi oni sklenili

- povedati sem moral namen potovanja in relacijo

 

 

Urejal sem pa na AMZS v ljubljani, na dunajski. Pri?lo pa mislim da je okoli 40? za 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me kaj mora? imeti s sabo (katere dokumente od novega vozila), da dobi? preizkusne tablice in kje jih dobi?. Ali lahko pridobim preizkusne tablice v Ljubljani in grem dvignit nov avto v Velenje? Koliko stanejo preizkusne tablice z zavarovanjem za 3 oziroma 7 dni?

 

Registracijo naprej zrihta? in gre? s svojimi tablicami po avto, druga?e pa ?e kupuje? od kakega prodajalca-servisa ti to on lahko uredi, pa tudi v velenju lahko registrira? avto in dobi? LJ tablice. Ne rabi? preizkusnih.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.