Skoči na vsebino

Vinjetna dilema


Boss

Priporočeno sporočilo

meni je oran?na ?ist vredu, lepo pa?e na rde? avto :D

 

A mamo vsi rde?e avte? :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 79
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Kolk mate problemov s temi vinjetami... rabi? natanko 2-3 minute in ni? ve?. S strgalom po?asi odlepi? vinjeto, nato pa dele nalepke, ki ostanejo na ?ipi po?prica? s ?istilom za steklo (recimo Stelex). Nato z lahkoto odstrani? vse ostanke s strgalom saj jih ?istilo resni?no dobro napoji isto?asno pa ?e o?isti? steklo z notranje strani.

 

Vse skupaj je otro?je enostavno in za 4 avte s ?i??enjem stekla vred sem porabil skupaj slabe pol ure.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk mate problemov s temi vinjetami... rabi? natanko 2-3 minute in ni? ve?. S strgalom po?asi odlepi? vinjeto, nato pa dele nalepke, ki ostanejo na ?ipi po?prica? s ?istilom za steklo (recimo Stelex). Nato z lahkoto odstrani? vse ostanke s strgalom saj jih ?istilo resni?no dobro napoji isto?asno pa ?e o?isti? steklo z notranje strani.

 

Vse skupaj je otro?je enostavno in za 4 avte s ?i??enjem stekla vred sem porabil skupaj slabe pol ure.

 

Enako ?asa kot jaz-pero za eno. :P Nisem se spomnil na strgalo,sem pa imel nitro razred?ilo in alkohol.

Pa mi ni ni? kej dosti pomagalo.Edino lepilo na koncu je ?lo lepo dol. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Sicer je ?ist butasta dilema ampak vseeno.

 

Nalepleno imam polletno vinjeto, ki je veljavna ?e do za?etk aprila 2009, kupljeno mam pa ?e novo letno za 2009.

 

Vpra?anje, ki se mi poraja: Ali naj pustim polletno ?ist do konca do datuma al naj jo strgam dol pa nalepim takoj letno.

 

Finan?no je itak isti kurac.

 

Prednost: ?e pustim polletno do izteka:

 

- v primeru, da bohnedej po?i ?ajba in je treba menjat se ne zajebavam z Darsom in nadomestno vinjeto

 

Slabost: ?e se bom z zeleno vozil v letu 2009 me bodo DARS-ovci lahko non stop preverjali saj bodo ?e na dale? vidli, da ni oran?na. In namest da mi bo sam pomahal da grem naprej me bo ustavljal in bulil v luknjice ter preverjal veljavnost.

 

hehe, kdor ?aka do?aka in sem jih do?akal... so me ustavili in pol minute buljili v zeleno nalepko saj oran?ne sploh nisem ?e nalepil. Ko mu je uspel pri?tet ?est mesecev in je videl, da je veljavna je samo pomahal naj grem naprej...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe, Boss, nej jim dajo kake kalkulatorje, ker 6 mescov ni lahko se?tet, sploh ?e je vmes nov let in pol ni 15.mesca na koledarju, ampak je spet 3., se prav marc, o fak! <_<:hohoho: :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjaj in daj letno ?imprej, ?ipa ti lahko po?i tudi isti dan po tem ko bi dal aprila letno gor tako da....verjetnost je pa pomoje da brezveze ra?unat :hohoho:

Aja, zakaj pravim da raje ?imprej zamenjaj? V dveh tednih sem ?el 2x v Italijo, in vedno so darsovci stali in kontrolirai vinjete na cestninki v obe smeri (in to cel dan), ta vikend celo ?e na cestninski postaji Log pred Vrhniko tako da....s polletno te bo 100% ustavil, zgubil bo? na ?asu, tako da ti bo ?e ve? ?ivcev ?lo, katerih je pa zaradi vinjete ?koda :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega to ima? sicer prov, a vkolkor bo pa meu par minut vi?ka cajta, jih pa vendar lohk mal zaposli vrle Darsovce, da se mal stegnejo, pretegnejo noge ter mo?gan?ke, z enostavno matematiko! :P:hohoho: :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ampak vsaj preveril sem, ?e so kej pridni in ?e delajo...

 

Edino kar ga pa serjejo je pa to, da se postavijo preblizu samega izvoza AC namesto, da bi se postavili ?e kakih 200m vi?je zarad sovje varnosti in varnosti drugih.

 

Poraba.... haha ajvar, zdele pa vseen kr precej pretirava? ?eprav, kapljica na kapljico pa je hitr kak?en deci ve?... LOL :hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Poraba.... haha ajvar, zdele pa vseen kr precej pretirava? ?eprav, kapljica na kapljico pa je hitr kak?en deci ve?... LOL :hohoho::hohoho:

 

Jebat ga, sm gorenc. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Sicer je ?ist butasta dilema ampak vseeno.

 

Nalepleno imam polletno vinjeto, ki je veljavna ?e do za?etk aprila 2009, kupljeno mam pa ?e novo letno za 2009.

 

Vpra?anje, ki se mi poraja: Ali naj pustim polletno ?ist do konca do datuma al naj jo strgam dol pa nalepim takoj letno.

 

Finan?no je itak isti kurac.

 

Prednost: ?e pustim polletno do izteka:

 

- v primeru, da bohnedej po?i ?ajba in je treba menjat se ne zajebavam z Darsom in nadomestno vinjeto

 

Slabost: ?e se bom z zeleno vozil v letu 2009 me bodo DARS-ovci lahko non stop preverjali saj bodo ?e na dale? vidli, da ni oran?na. In namest da mi bo sam pomahal da grem naprej me bo ustavljal in bulil v luknjice ter preverjal veljavnost.

 

Kdor ?aka do?aka - drugi del

 

V glavnem, v soboto na panoramski vo?nji po Prekmurju sem fasal kamen v ?ipo, katera je prav konkretno zacvetela. In to manj kot tri tedne pred iztekom polletne zelene vinjete :D . Vsaj s tem se ne bom fukal in za DARSO-vo arogantnostjo.

 

Bottomline

 

kaj naj re?em sprobal sem tako slabosti kot prednosti, da nisem nalepil oran?ne takoj na za?etku leta... mejdu? ampak mam pa nos za napovedovanje prihodnjosti. :jezicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mejdu? ampak mam pa nos za napovedovanje prihodnjosti.

 

Hmnja, ?e je ?e nisi, bi moral prebrati knjigo Skrivnost (The Secret)... tam lepo obrazlo?ijo, da vse stvari, ki se ti zgodijo, prikli?e? sam s svojimi mislimi :P .

Zaradi var?evanja z elektroni smo odstranili preostali del va?ega podpisa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.