Skoči na vsebino

Vinjetna dilema


Boss

Priporočeno sporočilo

Hmnja, ?e je ?e nisi, bi moral prebrati knjigo Skrivnost (The Secret)... tam lepo obrazlo?ijo, da vse stvari, ki se ti zgodijo, prikli?e? sam s svojimi mislimi :P .

 

Aaaa odli?no... pol pa ?e prpravljam zabavo, ker miljoni so pol tako reko? moji :bravo::bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 79
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Aaaa odli?no... pol pa ?e prpravljam zabavo, ker miljoni so pol tako reko? moji :bravo::bravo:

 

ravno o tem sem hotel pisat.

 

Boss, glede na to da tebi bolje ratuje ... daj razmi?ljaj o moji novi dobri slu?bi in visoki pla?i. Kaj pravi?? Te peljem en krog. Al pa dva.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjaj in daj letno ?imprej, ?ipa ti lahko po?i tudi isti dan po tem ko bi dal aprila letno gor tako da....verjetnost je pa pomoje da brezveze ra?unat :hohoho:

Aja, zakaj pravim da raje ?imprej zamenjaj? V dveh tednih sem ?el 2x v Italijo, in vedno so darsovci stali in kontrolirai vinjete na cestninki v obe smeri (in to cel dan), ta vikend celo ?e na cestninski postaji Log pred Vrhniko tako da....s polletno te bo 100% ustavil, zgubil bo? na ?asu, tako da ti bo ?e ve? ?ivcev ?lo, katerih je pa zaradi vinjete ?koda :blink:

 

Kupil Xedosa 3.3.2009, vinjeto nalepil 3.3.2009, ?ajba ?la 13.3.2009 (Petek 13...)

 

:vskalo:

 

Ampak tam kjer modo menjali ?ipo vse uredijo!!! Kje to je pa pi?e v drugmu postu

 

Kdaj bodo na sporedu Bossove zvezde na Kanalu A?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe Boss - ?e zmer se spomnem tvoje lanske prognoze da bo Kimmi prvak, kar je blo takta le ?e teeeeoreti?no mo?no! :P<_<

 

Sicer pa kva hudi?a je s temi mazdami in njihovimi ?ipami, matr milo? :angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolegu je tudi ?la ?ipa z vinjeto, menjal je na carglasu in tam je dobil tudi potrdilo da ia izdajo druge vinjete, se je zapeljal na Brdo na DARS in brez problema dobil drugo, nobene komplikacije :) ..ma? pa nekaj dela s tem letanjem ja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.