Skoči na vsebino

Pozdrav svima


Priporočeno sporočilo

Nadam se da me razumijete...

Zovem se Sead, zivim u Graz-u, prije 3 sedmice sam kupio sebi novu Mazdu6, Top Edition, dizel..

Htjeo sam da pitam, dali u Mariboru ili blizini ima Mazda Servis..jer izgleda da su Mazda Servisi u Grazu jako jako skupi..radi servisa i to..

Bio bih vam jako zahvalan ako mi mozete reci..

I dali poznajete i vi probleme sa Mazda6 i dizel-partikel-filterom i razrjedjivanjem ulja??

pozdrav

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dobrodo?el na forumu, jasno da te razumemo.

 

?ta se servisa ti?e ima servis u Mariboru - avtoservis ?erbinek, ali neki ga ne priporu?uju, ja nemam ni kakvo iskustvo.

 

ima i Mazda servis u Murskoj Soboti - Lepo?a, a ima i u Velenju, to su ti u radiusu cca 80km oko Maribora

 

ja ti jednu Mazdu vozim ovome u Murskoj Soboti, a jedno drugome u Velenju, zadovoljan sam sa obojima :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dobrodo?el na forumu, jasno da te razumemo.

 

?ta se servisa ti?e ima servis u Mariboru - avtoservis ?erbinek, ali neki ga ne priporu?uju, ja nemam ni kakvo iskustvo.

 

ima i Mazda servis u Murskoj Soboti - Lepo?a, a ima i u Velenju, to su ti u radiusu cca 80km oko Maribora

 

ja ti jednu Mazdu vozim ovome u Murskoj Soboti, a jedno drugome u Velenju, zadovoljan sam sa obojima :)

 

eh super!!

mozes mi samo reci kako se taj u Velenju zove??

A ni Mursko Sobota nije daleko od Graz-a..pa cu da vidim

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm to nisam znao...

dali neko od vas zna koliko kosta prvi servis na 20.000km za mazdu6..ovde u grazu kosta oko nekih 300 eura!

 

Ne?e biti puno jeftiniji od 300 EUR. Sigurno ?e biti oko 250 EUR.

A ?ta se ti?e ulja i DPF znamo mi te probleme. Pratimo to. Ali mislim, da je ovaj problem sad malo manji nego ?to je bio kod Mazde 5 u godini 2005 in 2006. Prati regeneracije preko board computera (average ili current consumption). Kad se ?isti, vozi jo? malo okolo. Tako ?e? najvi?e napravit.

 

LP A

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne?e biti puno jeftiniji od 300 EUR. Sigurno ?e biti oko 250 EUR.

A ?ta se ti?e ulja i DPF znamo mi te probleme. Pratimo to. Ali mislim, da je ovaj problem sad malo manji nego ?to je bio kod Mazde 5 u godini 2005 in 2006. Prati regeneracije preko board computera (average ili current consumption). Kad se ?isti, vozi jo? malo okolo. Tako ?e? najvi?e napravit.

 

LP A

 

Eh, to bi me najvise interesovalo..po cemu vi mozete primijetiti da auto regenerise, ustvari da DPF regenerise..kako cu da znam da cisti`?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, to bi me najvise interesovalo..po cemu vi mozete primijetiti da auto regenerise, ustvari da DPF regenerise..kako cu da znam da cisti`?

 

U vreme regeneracije filtera prosje?na potro?nja goriva se u par minuta di?e za 2 do 3 litra/100 km. Kod mene to traje oko 10 do 15 minuta, onda se potro?nja po?ne smanjivat.

 

LP A

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 6 mesecev kasneje...
  • 7 mesecev kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Potencialni kupec avtomobilov je oseba, moškega ali ženskega spola (ali po novem tudi  nedoločenega) , ki pride v določeno trgovino z avtomobili, se razgleda, povpraša in se odpelje (ali pa tudi ne) z njemu všečnemu avtomobilu.  Če avtomobila, ki bi mu bil všeč ali mu bilo na kakšen način ne ustreza oziroma ga v prvi trgovini  ne najde, se odpravi v drugo, tretjo in tako naprej. Če ga ne najde v nobeni trgovini, pomeni, da je z njim nekaj narobe in išče avto, ki ni bil še narejen oziroma je že nek dinozaver od avta ali ima dinozaverski motor.  Brez skrbi, izdelovalci avtomobilov so že ugotovili, kaj se najbolje prodaja in kaj je večini folka oziroma kupcem všeč.  Temu tudi prilagodijo svoje modele.  Ne morejo izdelovati recimo karavanov, če se mogoče le 2% kupcev odloči zanj.  Pa še tej so neki nostalgični starejši friki, ki na splošno niso dovzetni za spremembe, ampak le terajo svoje. 😉
    • Ena v pričakovanju lepšega dne... 🤔
    • Vsi imamo neke nepotrebne stvari.   Jaz, recimo... Toliko imam teh let, a bi prav lepo shajal brez polovice njih...
    • jaz osebno, ampak to je zdaj čisti off-topic, če bi kupoval mazdo 3 bi gledal izključno za x186 motorjem, teh se pa skorajda ne prodaja.....(to je pomojem res odlična mašinca za tak avto...)
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.