Skoči na vsebino

Nakup "stare" M6 CD143 Active - nasveti


upwind7

Priporočeno sporočilo

Zdravo

 

Zanime me na kaj moram biti pozoren pri nakupu M6. Gre za testno vozilo letnik 2007 in prevo?enih cca 15.000 km. Ponujajo mi ?e 3 letno garancijo in servis na 20.000 km.

 

Je pri teh motorjih kaj tak?nega, ki bi me moralo skrbeti? Imajo te M6 kak?ne skrite napake?

Je res, da se pri Mazdinih dizlih pove?uje koli?ina olja v motorju zaradi napake na FAP filtru?

 

Resni?no bi rabil pomo?, ker menim, da je avto druga? glede na ceno dober (17.000) in zanesljiv, samo vseeno ja dobro prej vpra?ati obstoje?e lastnike za nasvet.

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo

 

Zanime me na kaj moram biti pozoren pri nakupu M6. Gre za testno vozilo letnik 2007 in prevo?enih cca 15.000 km. Ponujajo mi ?e 3 letno garancijo in servis na 20.000 km.

 

Je pri teh motorjih kaj tak?nega, ki bi me moralo skrbeti? Imajo te M6 kak?ne skrite napake?

Je res, da se pri Mazdinih dizlih pove?uje koli?ina olja v motorju zaradi napake na FAP filtru?

 

Resni?no bi rabil pomo?, ker menim, da je avto druga? glede na ceno dober (17.000) in zanesljiv, samo vseeno ja dobro prej vpra?ati obstoje?e lastnike za nasvet.

 

Hvala

 

_Ha ha, sele zdele videl...sej jo ze mas ne? Skratka ?estitamo, bos videl dobro blago se samo pelje.... :ouje:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...ampak je fajn da je tud voznik za volanom :P

 

Hvala, hvala :)

 

Teoreti?no jo sicer ?e nimam in grem jutri ponjo. Bom potem malo poslikal makino in objavim.

 

Sem pa dobil nadomestno vozilo ?isto novo Mazdo5, tako prve osebne izku?nje z Mazdo 5 imam. Avto sploh ni slab za vozit, jaz sem pri?akoval bolj "kobijevsko" vo?njo, ampak sem se motil.

 

Moja bolj?a polovica ?e nekaj fantazira, da ?e nebi kupila M6, da bi vzela pa kar M5, ker ima tako velikoooo prostora :P In ko vpra?am zakaj, ?e tega ne rabimo mi re?e, da bi lahko vzeli ve? stvari za malega ko gremo kam na obisk ali dopust ?zmeden?

 

?enske pa? :ouje::ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala, hvala :)

 

Teoreti?no jo sicer ?e nimam in grem jutri ponjo. Bom potem malo poslikal makino in objavim.

 

Sem pa dobil nadomestno vozilo ?isto novo Mazdo5, tako prve osebne izku?nje z Mazdo 5 imam. Avto sploh ni slab za vozit, jaz sem pri?akoval bolj "kobijevsko" vo?njo, ampak sem se motil.

 

Moja bolj?a polovica ?e nekaj fantazira, da ?e nebi kupila M6, da bi vzela pa kar M5, ker ima tako velikoooo prostora :P In ko vpra?am zakaj, ?e tega ne rabimo mi re?e, da bi lahko vzeli ve? stvari za malega ko gremo kam na obisk ali dopust ?zmeden?

 

?enske pa? :ouje::ouje:

 

Ko bi vedel, kako je lahko dojen?ke noter tla?it v M5, in da se celo la?je prehiteva, ker zaradi vi?jega sedenja bolje vidi?. Pa za parkiranje je ravno prav velika, posebej ?e v kak?nih podzemnih gara?ah, kjer so boksi ?e iz zastava ?asov. Glede na to da imam sam ve?jo slu?beno gajbo, sem se je ?e hotel znebiti, pa mi ?ena ne dovoli...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.