Skoči na vsebino

Domače živali


qwerty

Priporočeno sporočilo

He he Qwerty,jaz sn ga tudi v soboto gledal,res je svetovna risanka. :bravo: A si gledal 3D?

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 503
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

ful dobra sinhronizacija ?e ne najbolj?a od vseh kar sem sinhroniziranih gledal...

 

@poky: navadnega sem ?el ker sm 3 froce ko niso ?li na sestanek za RAAM pelal BOLT-a gledat :bravo: in morem re?t sam :rispekt: se zamisli? ?e ?ival res tolko ?uti do gospodarja sramezljiv

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma se mi smo bli tudi s froci,pa smo u?ivali v 3D u?inkih. :bravo: Druga?e pa itaq ?ivali ?utijo,kolko jih ma kdo rad in tudi kdo jih sovra?i. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolta bi pa tut jest gledala... Sam se ne upam sinhro. Bom ?e mal po?akala na dvdrip. (ne omenjam nelegalnosti :P )

 

Tud jaz lahko potrdim, da je sinhro odli?en... kar ne morem verjet, da imamo v slo take mojstre sinhronizacije. Sem prvih 10 minut malo bolj opazoval ampak ni bilo napak tako, da me je pol sam ?e risanka prtegnila. In ja, kar nekaj salv smeha je povzro?ila, ker nekateri ?tosi so res odli?ni in ravno prav je pocukrana, da je gledljiva tudi za tiste, ki smo mal starej?ega letnika izdelave. :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bistvu se mi zdi,da so te risanke z enimi forami ?e ?ist prete?ke za razumet za otroke. <_< Tako kot v tej risanki,sn mel ta ob?utek tudi pri Madagaskarju 2,ko smo se v kinu smejali le starej?i gledalci,medtem,ko so nas otroci malo ?udno gledali. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz imam ob?utek, da so vse te novodobne risanke resni?no delane bolj za "odrasle otroke"... :bravo:

Hehehe, ni? nimam proti :hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda, da mora bit tako, ker otroci gledajo nekaj drugega kot odrasli in ?e ho?ejo, da odrasli sploh pripeljejo otroke v kino morajo biti risanke zanimive tudi za njih. Se prav razni Nodiji in podobna krama pa? odpade ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz imam ob?utek, da so vse te novodobne risanke resni?no delane bolj za "odrasle otroke"... :bravo:

Hehehe, ni? nimam proti :hohoho::hohoho:

 

jz tut ne :hohoho::bravo:

 

drga? na to temo je bil dober film tut avtomobili :rispekt:

 

sam so pa precej OFF TOPIC za?li :hohoho::hohoho:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures, boxija ma??! :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:

Lep je. Pa blazno mo?en mi deluje :)

Jest sem ?ist usekana na boxerje druga?. Ampak res. ?ist.

Kaj ko bi ga kdaj na kak?no sre?anje pripeljal? :rolleyes:

 

prides tud ti?

 

:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pride boxi priska?em po trepalnicah pa ploskam z ritjo :aaaaa::ouje:

 

Vse se da zment, sam na? ata je star ?e dobrih 8 let in ga ze mal zateguje v kri?u...

 

P.S. Pa kva je z vami bejbe in temi psi? Ko je bil ce puppy me zena sama ni spustila z njim na sprehod... :bravo::bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.