Skoči na vsebino

Kraja avtomobilov


jures

Priporočeno sporočilo

Imate izku?nje o kaki ukradeni mazdi? :blink::blink:

 

Gledam policija.si samo za letos, slovenski avto leta vodi premo?no :D , Mazda?????

 

Gledano samo letos:

 

01.02.2009 V Ljubljani ukraden zelen R twingo

31.01.2009 V Mariboru je bil ukraden VW golf

30.01.2009 V Ljublajni je bil ukraden Renault clio, LJZ1-82E.

30.01.2009 V Srednjih Jar?ah je bil ukraden Audi A8, reg. ?tev. LJ33-2LP

29.01.2009 V Meng?u ukraden ?rni Audi A3

28.01.2009 V Novi Gorici je bila ukradena ?koda favorit

28.01.2009 V Ljubljani je bil ukraden Renault clio

27.01.2009 V Ljubljani je bil ukraden VW touran

27.01.2009 V Ljubljani je bil ukraden VW passat

26.01.2009 V Ljubljani je bil ukraden Volkswagen golf

25.01.2009 V ve?ernih urah, je bilo v Ljubljani ukradeno kombinirano vozilo Citroen jumper

23.01.2009 V Dom?alah je bil ukraden VW golf

23.01.2009 V Ljublajni je bil ukraden VW golf

23.01.2009 V Litiji je bil ukraden Volkswagen passat

22.01.2009 V Ljubljani je bil ukraden Renault clio

22.01.2009 Na Vrhniki je bil ukraden VW golf

21.01.2009 V Ljubljani je bil ukraden Volkswagen polo

21.01.2009 V Ljubljani je bil ukraden Volkswagen golf

21.01.2009 V Ljubljani je bil ukraden Volkswagen golf

20.01.2009 V Mariboru je bil ukraden Mercedes vito, MB T3-443

20.01.2009 V Meng?u je bil ukraden VW golf, LJ 43-70Y.

19.01.2009 V Ljubljani je bil ukraden VW golf

19.01.2009 V Mariboru je bil ukraden Audi A6

19.01.2009 V Ljubljani je bil ukraden Volkswagen passat

18.01.2009 V Mariboru je bil ukraden osebni avtomobil znamke Seat arosa

18.01.2009 V Ljubljani je bil ukraden VW golf

18.01.2009 V Solkanu je bila ukradena Opel astra

16.01.2009 V Ljubljani je bil ukraden Volkswagne golf

16.01.2009 V Ljubljani je bil ukraden Renault clio

16.01.2009 V ?en?urju je bil ukraden Audi A4 avant

16.01.2009 V ?alcu je bil ukraden Volkswagen golf

14.01.2009 V Meng?u je bil ukraden VW passat

13.01.2009 V Ljubljani je bil ukraden Renault R5

13.01.2009 V Diva?i ukradena rde?a ?koda favorit

12.01.2009 V Ljubljani je bil ukraden BMW X5

11.01.2009 V Ljubljani ukraden Audi A3 1.9 TDI, LJMA-215

11.01.2009 V Ljubljani je bil ukraden VW golf, LJ-DE-861

10.01.2009 V Ljubljani je bil ukraden Volkswagen golf

09.01.2009 V Medvodah je bil pono?i ukraden VW passat, KP 48-69L

08.01.2009 V Ljubljani je bil ukraden Renault clio

06.01.2009 V Ljubljani je bil ukraden VW passat

03.01.2009 V Devinu pri Slovenski Bistrici je bil ukraden Renault megane, MB-P9-54T

03.01.2009 Na Ho?kem Pohorju je bil ukraden Renault megane 1.9, KR-73-79L

02.01.2009 V okolici ?kofje Loke je bila ukradena Kia sephia

 

Torej lestvica za slovenski avto izgleda skorajda res tako kot pred kratkim:

 

1. WV - 22 glasov

Golf 13 glasov

Passat 7 glasov

Touran 1 glas

Polo 1 glas

2. Renault 9 glasov

Twingo 1

Clio 5

5ka 1

Meagane 2

3. AUDI 5 glasov

A8 1

A6 1

A3 2

A4 1

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem za nikogar, ki bi mu ukradli Mazdo.

Razlog je v po moje v tem, da enostavno ni privla?na za nadaljnjo prodajo. Ukradeni avti v Sloveniji gredo ve?inoma na jug, gdje se zna, ?to je auto.... Deutsch... :hohoho:

Zaradi tega je zavarovalna premija za Mazdo proti kraji 20% ni?ja kot za nem?ke avte :bravo:

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem za nikogar, ki bi mu ukradli Mazdo.

Razlog je v po moje v tem, da enostavno ni privla?na za nadaljnjo prodajo. Ukradeni avti v Sloveniji gredo ve?inoma na jug, gdje se zna, ?to je auto.... Deutsch... :hohoho:

Zaradi tega je zavarovalna premija za Mazdo proti kraji 20% ni?ja kot za nem?ke avte :bravo:

 

?e ne na jugo pa v trgovino z rezervnimi deli....

 

No poznam kolega, ki je cez 4 dni na?el (nekdo javil policiji) svojega A4 v gozdu popolnoma izropanega, samo ?asija in zici so ostal... :ph34r:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men so najbolj "sme?ne" une scene, ko ti avto spićkijo, pol pa te kli?ejo, da ga nazaj odkupi?, Yugo metode trgovanja in slu?enja pa?! :whatever:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prav pridejo kak?ni airbagi in karoserijski deli, ?e se zabije?. Oziroma prav pride drug motor, ?e ti stari zariba. Kje bo? dobil ceneje kot 24ur shop na lokalnem parkiri??u. :hohoho:

Pride? zjutraj v avto, da? kontakt.. Ni?. Odpre? haubo spodaj pa praznina, ni motorja. Ali pa pride? zjutraj do avta pa pol avta manjka. Nekaterim pa prav pridejo kar celi avti pa jih potem prodajajo po povpra?evanju. Vem za nekoga v na?ih krajih, ki se ukvarja s to dejavnostjo pa mu nih?e ni? ne upa. Ko so pri?li policaji v lokalno gostilno ponj ker se je tepel je samo rekel policistu, da ve kje ?ivi in, da bo njega in vse njegove ?ive za?gal pa so bili zmenjeni. :whatever: V takih primerih bi ?al pri?la v po?tev samo ?e metoda "metak u glavo" od neznanega storilca pa primer zaklju?en. :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Zakaj pa nisi peljal na uradni servis ? Ne recem, da te kaj takega tam ne more pricakati, ampak verjetno bi bil boljsi odnos in tudi za nadomestni avto bi se lahko zmenil kljub temu, da ti ga zavarovalnica ne krije. Pa za mazda selmar sem slisal same pohvale do sedaj.
    • Ne, v bistvu je okej. "Kokr tolk." Jaz zagotovo ne bi dal takšnega avta naprej stranki.   Ampak maska je drugačna - ima vmes luknjo. Stara je imela zadaj zaprto, da se hladilnika in cevi ni videlo čez. In pa nižje spodaj na spojlerju je luknja na vsaki strani, prej je bilo zaprto na originalu. Taki pokrovčki. Saj bo naročil je rekel, ampak se ne zanašam na to. Če ne bi opazil, mi sam tudi ne bi rekel, ker se je spet nekaj ven vlekel z izgovori. Zgoraj mi je čudno da se vidi hladilnik, ne vem če ga lahko tako perem z vapom da bo špricalo po hladilniku? Spodaj luknje pa dvomim da imajo kakšno funkcijo, samo pač izgled.   Slikam in objavim sliko.   Ja, pooblaščenec za Grawe je. Gorjak iz Celja. 4x sem šel 40 km v eno smer do njega, ker je rekel da ima masko namontirano. Pa je ni imel.  Staro je pa dol vzel. Če bi pustil gor mojo zlomljeno, bi vzel avto in se ta čas vozil z njim. Drug avto sem si sposojal od enega starša, pa od drugega, pa od soseda... žal nimam nadomestnega na polici. Potem sem mu zatežil naj mi on posodi svojega tisti čas, dokler moj ne bo zrihtan. Saj bi mu ga tankal in ga pazil. Se že skoraj zmeniva za nadomestni avto, grem po njega, pa mi reče "jutri bo tvoj, pejt zej domov s tem ko si prišel, pa jutri pridi nazaj po svojega". In sem obrnil in šel nazaj domov. In potem spet čakal na svojega, ki "bo bo bo"...  Mah, hvala lepa in se ne vidimo več. Drugič bom kar Selmarju peljal, upam da se drži dogovora in datumov. Dandanes se niti na "resno" firmo očitno ne moreš več zanesti.
    • Aja...še nekaj,kar omenja v intervjuju...zamenjava celic v baterijskih sklopih...sem tudi sam pogruntal,ko sem pri baterijah Metabo vrtalnika testiral celice po dobrih 10 letih uporabe...namesto 1,3Ah so imele še 0,9-1Ah,kar niti ni bilo tako slabo,a se je poznalo pri zmožnosti oddaje toka...so bile enostavno "zmatrane", im si stroj komot z roko zaustavil...ko pa sem zamenjal vse celice z novimi-ni šanse-ti kožo odtrga....   Enako je tudi pri abtobaterijah...ja,lahko jih "popraviš",a ne z novimi celicami,ampak z enako "zmatranimi" kot so ostale,katere so v neki meri "še OK". Seveda je to podaljševanje življenske dobe paketov dobrodošlo v stroškovnem,okoljskem itd. smislu...a ni v interesu proizvalalcev...je kot neka vgrajena obscolescenca,kar pa kaže na to,da ta tip tehnologije še daleč ni zrel za to uporabo....stara pesem.   Pa ne rečem,to sem že domneval,ker se pač tudi z to tematiko bavim...pač po potrebi...nisem pa si mislil,da je pri motorjihin  in elektroniko tako hudo...."Mercedes sa 18.000km"😯
    • Samo spodnji M.2 slot podpira samo 3.0 hitrost (chipset).
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.