Skoči na vsebino

Ljubljana-Prishtinë


LabiGT

Priporočeno sporočilo

Labi, ampak ti povem, da je neki na tem, npr. s kolegom sva primerjala, isto relacijo sva peljala (on original dimenzija gum, jaz pa neke predimenzionirane :) ) no in pri pri dobrih 3 km prevo?enih sem imel jaz 100m manj kakor pa on. Potem pa ko sem dal original dimenzijo gor, sem tudi sam dobil njegovo cifro! To je ?e cca. 3 % odstopanje pri meritvah, kar pa ni tko zanemarljivo! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, ampak ti povem, da je neki na tem, npr. s kolegom sva primerjala, isto relacijo sva peljala (on original dimenzija gum, jaz pa neke predimenzionirane :) ) no in pri pri dobrih 3 km prevo?enih sem imel jaz 100m manj kakor pa on. Potem pa ko sem dal original dimenzijo gor, sem tudi sam dobil njegovo cifro! To je ?e cca. 3 % odstopanje pri meritvah, kar pa ni tko zanemarljivo! :D

 

...moram dat en komentar v mojem stilu nimam kaj:

in potem ste odkrili se toplo vodo a ne :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Labi: a si se istokrat ustavil za jesti ? :P

 

to si ziher ti nekaj sfookal s potjo :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok, kdo zdaj tuki laze?

Mazda 323F pri cist isti razdalji (od doma do doma) kaze 873.7km

Mazda 6 kaze 899.3km

od kje taka razlika?

Objavljena slika

 

So v sloveniji se kako cesto naredili ta?as...(oz. obvoz ) :dudek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

en rondo tam pri novem mestu :)

 

Koliko krogov si pa naredil v tem rondoju? :bravo::D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

seveda se pove?a sam ne za pol litra tako kot nekateri razlagajo... pove?a se le za par deci ostalo je pa razlika ali v tem, da pol malo bolj ?portno vozijo in pa seveda da je kotalni obseg ve?ji ali zaradi dimenzij, nekaj pa tudi zaradi tega, ker ponavadi ljudje menjajo izrabljene gume z novimi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

seveda se pove?a sam ne za pol litra tako kot nekateri razlagajo... pove?a se le za par deci ostalo je pa razlika ali v tem, da pol malo bolj ?portno vozijo in pa seveda da je kotalni obseg ve?ji ali zaradi dimenzij, nekaj pa tudi zaradi tega, ker ponavadi ljudje menjajo izrabljene gume z novimi.

 

meni se je povecala za vec kot liter ampak samo pri hitri voznji:

sem pa prisel do ugotovitve zakaj: sem imel feltne z ET-jem 40 in sirino 7.5, se pravi nova kolesa sa gledale navzven za skoraj 3cm, kar pomeni bistveno poslabsanje v aerodinamiki in kot rezultat vec kot liter vecja poraba pri hitrostih nad 140-150km/h (v primerjavi s tovarniskimi 195/65 15, ET50, 6")

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

ok pa sem sel se enkrat po isti poti (skratka vse isto) kot vedno:

Objavljena slika

tistih 500m razlike v primerjavi z enim mesecem prej je najbrz zaradi raznih del na cesti, kjer se menjavajo pasovi itd itd

 

evo kaj kaze navigacija:

Objavljena slika

 

in povprecje do srbske meje: (ni slabo glede na to, da sem invalid :) )

Objavljena slika

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...
  • 1 leto kasneje...

in rezultat z mazdo 6 CD129

Objavljena slika

 

a nisi ?el jest? Ali pa nova mazda ?para povsod, tud na kmjih

:D

 

P.S. Resno razmi?ljam o novemberskem tripu dol do jonske obale.....se morva dobit na drinku kdaj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.