Skoči na vsebino

Kak?na plati??a na RX8?


Barkley

Priporočeno sporočilo

Kupujem 19" mogo?e tudi 20" lita plati??a za RX8 in ker je to precej specifi?en avto kar se ti?e oblike plati?? bi prosil za kak?ne predloge ali kak?ne slike plati?? na RX8, ki ste jih mogo?e zasledili na netu in so se vam zdele posre?ene kombinacije.

 

?e pade kak?na pametna pa po uspe?nem nakupu pridrajsam na eno sre?anje pa dam za :cheers:

 

BTW Originalne felge z gumami od osmice so ?e vedno naprodaj!

 

LP

 

Vince

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa vem... na izbiro je veliko tega...

 

http://www.rx8blog.com/category/2009-facelift-rx8/

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupujem 19" mogo?e tudi 20" lita plati??a za RX8 in ker je to precej specifi?en avto kar se ti?e oblike plati?? bi prosil za kak?ne predloge ali kak?ne slike plati?? na RX8, ki ste jih mogo?e zasledili na netu in so se vam zdele posre?ene kombinacije.

 

?e pade kak?na pametna pa po uspe?nem nakupu pridrajsam na eno sre?anje pa dam za :cheers:

 

BTW Originalne felge z gumami od osmice so ?e vedno naprodaj!

 

LP

 

Vince

 

Pah, tega je malo morje, glede na to da je rde?a ne bi rekel da pa?ejo ?rne, mogo?e le ?rno srebrne...

 

Moj glas gre temle, pa gor vidim celo Mazda znak :whatever: :

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.a3m-tuningshop.com/Article.asp?articleid=24865

 

Za tele sem zainteresiran. Kaj pravte?

Za 20" pa najbr? ne bi nikjer homologacije dobil :angry:

 

Ti se raje pozanimaj ali je dobava letos ali drugo leto ker so znani da radi malo nat....

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima? 192 ali 231 konjsko? 18" je ravno na meji z udobjem. Mi smo imeli ?ir?e valarje gor, ter avto je bil dodatno spu??en in je bilo na momente pretrdo. 20" bo pa adijo pamet. Vizuelno bo izredno lepo (?e bodo lepa plati??a), kar se ti?e udobja pa obup.

 

?e bo? vzel plati??a z robom se pripravi, da bodo od dale? zgledale majhne. Pri nam je bilo zadaj mislim da 5,5cm roba in so izgledala iz 50 metrov kot kak?ne 16".

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja vem da so plati??a z robom vizuelno precej hinavska zato tud ne razmi?ljam v tej smeri. ?e bi ?el na to varianto potem obvezno 20". Bom ?e zaradi homologacije ostal na 19". Pa tale varianta TN5-ke mi je ?edalje bolj v?e?. Morm jit ?e v ?ivo pogledat kako bi pasal gor.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh ta famozna ?tacuna me je ?e zmer do zdej neki "na?ponala" al glede cene al dobave, al pa ni bil isti artikel kot smo bli dogovorjeni, skratka nimam lepih besed zanje. Dvomim da so se v dobrem letu kej popravli! <_< :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.