Skoči na vsebino

Lepa slovenska nare?ja


qwerty

Priporočeno sporočilo

No ko sma mela glih z Juresem debato v nare?jih sem pa rekel da vam bom temo v nare?jih odprl :P

Pi?te drugje pravopisno tu pa kako ho?te :D:bravo:

 

Men je toti najbulj?, k je tak dobro napiso, da vmre? od smeha:

 

Mene zanima, ?e je to normalno da pupe tolko komplicirajo pa jamrajo pri sexu? Da pojasnim: skoro fsaka ma kaki kompleks pa ga te proba preusmerit, da smo dedi krivi, ?e ona nea u?iva, namesto da bi se fajn sprostila, pa bi te blo fse iberkul. Recimo, grema s kako se malo pohecat na rjuhe pa prvo tak pravi, da nea more sexat, ?e pa lu? sveti,

ko jo moti. Si mislim, da jo ziher moti, da bi se mogla pokazat taka, ko je. Ampak vreji, sn diplomatsko tiho ko Rupel, pa ?e bolj je tak fino pa romanti?no, ?e se malo tema naredi. No, in tak lu? vgasnema. Te pa se more ona ?e fino na?timati; prvo jo kovter moti, pa malo jo leva ritnica boli pa se more bolj na desno prevagat, pa ko za?nema, ?e spet

za?ne: "?uj, nea tak, bolj notri ga daj... ne tak, bolj na levo... rekla sn desno, kam ga zaj ti?i???... ne tak, prevlki je, malo me ?uli... ja, zaj ga pa ni? nea ?utim... daj bolj pritisni... nea morem tak fejst migat, daj bolj po?asi...". Bi jo najraje kar s kova?em fseko po bu?i. Pa saj se nea more? skoncentrirat, ?e pa tak komplicira pa ti fokus zajebe. Prvo ?e met 15+ cm batino, te jo ?uli, pa drugi polo?aj spet ni vreji, pa ni? se nea sme vidit. Saj tui jaz (?e) nisn popolni, ampak se nea sekiram tak fejst. Sploh sn pa tiho, pa k sexu pristopim bolj umetni?ko, nea pa tak znanstveno po plani, ko da je treba fse tak naredit, ko je ?ula od kake kolegice pa ko je v Cosmopolitani pisalo.

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ka te bom vrezo :D ?e mesec minus 3dni

 

Ka te mej?a? Kazaj, ?ujte kaki je plan de?ki?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a u? j al bo? p ?

Po je pa pr ? pa je dj da ne bo p pa e prec uwad?u

 

:D

 

 

:ne vem: :ne vem: :ne vem: :bravo::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.