Skoči na vsebino

konzola okoli ro?ne zavore


matobeli

Priporočeno sporočilo

Imam ?partansko opremljeno mazdo 323 P(97), pri ro?ni zavori imam namesto fancy naslona za roko samo en majhen predal?ek ki niti ni pokrit in majhen pepelnik za zadnje sede?e. opazil sem da ima mazada 323F podobno zasnovano ampak da ima tam kjer imam jaz majhen predal?ek, malo vi?ji predal?ek ki se ga lepo pokrije. bi mi lahko nekdo ki si lasti mazdo 323F podobnega letnika poslikal in mogo?e grobo zmeril vse kar se tam nahaj. ?e bi se nekako ujemalo bi si to kupil od kak?ne stol?ene 323f, nekaj ljudi jih prodaja po delih, in ugradil 323f predsal?ek v mojo, da ne bi bila tako zelo ?partanska.

 

bom pa jutri kak?no slikico pritisnil da se bo to?no videlo o ?em govorim

BRUUM-BRUUM

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje ima Dando ful delov za 323F tacga letnika, tko da se kr z njemu zmeni, pol pa z mal improvizacije ti mora gotov pasat notr, loh pa da gre celo "?rauf na ?rauf"! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.