Skoči na vsebino

ozvo?enje mazda 323f


zorro

Priporočeno sporočilo

nimam glih nekih neomejenih sredstev ...mam pa trenutno neki tazga v mislih..

 

http://www.jbl.com/car/products/product_de...;CheckProduct=Y

 

http://www.bigbang.si/avtomedia/avtozvocni...tz-esk165-3-kit (za zadnja vrata, v sprednih mam ?e 3-sistemce enakega cenovnega razreda od istega proizvajalca)

 

http://www.nakupovanje.net/Avto-ojacevalec...lec--pr-1102279

 

...mnenje,... je to vredu nakup ali pa se da kej bolj?ega kupt za ta denar?? hvala za odgovore..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nimam glih nekih neomejenih sredstev ...mam pa trenutno neki tazga v mislih..

 

http://www.jbl.com/car/products/product_de...;CheckProduct=Y

 

http://www.bigbang.si/avtomedia/avtozvocni...tz-esk165-3-kit (za zadnja vrata, v sprednih mam ?e 3-sistemce enakega cenovnega razreda od istega proizvajalca)

 

http://www.nakupovanje.net/Avto-ojacevalec...lec--pr-1102279

 

...mnenje,... je to vredu nakup ali pa se da kej bolj?ega kupt za ta denar?? hvala za odgovore..

 

 

sem biu ?e kritiziran s strani kolega ...tko da hvala vseen ?eprou noben ni odgovoru =D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaooo si neu?akan!!

dej treba mal potrpet ,pa ?e po?asi ta model izumira na forumu :(

 

Kak?ne kritike so padle od tvojga kolega,in pa kaj bi rat sploh od muzike?

 

?koda da nisi prej reku ,na nem?kem shovu na katerem sem bil so mel te robe velik velik in za polovi?no ceno kot pri nam v slo!

Npr. vemo kok je kondezator 1 farad cca 80-110 ? no tam je bil 30 ? z vso elektroniko in mi je malo ?al da jih nisem par kupil!:(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolker jst vem so ti kondlci po 50-80?

 

Kaj poslu?a? in koliko bi vlo?il?

 

Priporo?am head unit od alpine-a - obvezno! Zvo?nike samo prednje, lo?en sistem, reda velikosti 100W rmsa. Tu bi se na?el kak JBL (imajo celo modele na 2ohm) - da bolje izkoristi? 4 kanalni oja?evalec.

 

Potem pa doda? nek sub. Priporo?am kak?en bass reflex, navaden, tam okoli 300 do 500W RMSa na katerega ve?e? dobrih 500W rmsa iz oja?evalca.

 

Naj poudarim, da je velik glasnosti in ?e ve? kvalitete v glasbi skrite v sami monta?i opreme in ne samo v komponentah. Kakor tudi v obliki in materialih avtomobila.

 

Priporo?am kak?en popoldan branja avtoakustika.com

 

Kak?no specifi?no vpra?anje mogo?e?

 

:D

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolker jst vem so ti kondlci po 50-80?

 

Kaj poslu?a? in koliko bi vlo?il?

 

Priporo?am head unit od alpine-a - obvezno! Zvo?nike samo prednje, lo?en sistem, reda velikosti 100W rmsa. Tu bi se na?el kak JBL (imajo celo modele na 2ohm) - da bolje izkoristi? 4 kanalni oja?evalec.

 

Potem pa doda? nek sub. Priporo?am kak?en bass reflex, navaden, tam okoli 300 do 500W RMSa na katerega ve?e? dobrih 500W rmsa iz oja?evalca.

 

Naj poudarim, da je velik glasnosti in ?e ve? kvalitete v glasbi skrite v sami monta?i opreme in ne samo v komponentah. Kakor tudi v obliki in materialih avtomobila.

 

Priporo?am kak?en popoldan branja avtoakustika.com

 

Kak?no specifi?no vpra?anje mogo?e?

 

:D

 

 

 

d&b , house, rock, balkan,... me?ano uglavnm :)

 

...avtoradio mam od pioneerja (upam da je vseeno zadovoljivo) :D ,

prednje zvo?nike imam od Hertza v tem rangu kot si napisal, pravi? pa da naj ne kupim zvo?nikov ?e za zadnja vrata, ?e prav razumem??

kolega mi pri oja?evalcu oz. tudi nasplo?no najbolj priporo?a ali od DLS-a (cene vidim da se gibljejo od 140e naprej -oja?evalci :D ), druge znamke se pa trenutno ne spomnim :D , zdej jest priznam da se ne spoznam kej preve? ...zato se te?ko odlo?im... ?e sploh ker sem se prvi? odlo?il za eno malo bolj?e ozvo?enje, ... mam pa eno vpra?anje vrjetn drga? ?ist brezvezno samo vseeno :D ...kaj je bolje kupiti 2-kanalni oja?evalec ali 4-kanalni ...verjetno 4 an?? ... si bom pa seveda, kot mi priporo?a? vzel kak?en popoldan branja na avtoakustika.com :D

 

 

 

uklopko tebi se pa opravi?ujem ...v?asih znam bit res neu?akan :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ni pene se nima? kej za opravi?evat sej vsi v?asih bi meli radi ?e isti moment odgovor!!!

 

 

Ker ve?ina ljudi pozna le nekaj velikih priznanih znamk s te smeri,in seveda kupijo samo zato da se hvalijo -js mam pa od te pa te znamke oja?evalc pa boxe in bla bla (na koncu pa poslu?a hen?ke ali kaj podobnega) In potem takoj sledi pluvanje ?e keri nabavi ni?ji cenovni razred robo-?e? da je totalen podn

No upam da ve? kaj mislim s tem povedat!

Pa tudi ?e nabavi? dobro robo,ti dosti ne bo pomagala ?e ta roba ne bo pravilno in dobro zmontirana!(se pravi da je avto dobro zvo?no izoliran pa da so kabli taki in taki,in da so pravilno usmerjeni ,....)

Seveda ?e je to vse tako potem tudi z nizko cenovno robo sega? po dobrih rezultatih(po kakih shovih bo? zasledil xy znamke in se bo? ?udil kako dobr ?pila)

Js zase vem da ne kupim ve? nevem kake znamke k vem da ne bom dosti pridobil ?e ne bom predelal pol avta da bi izkoristil zmoglivost pa ?e pri?para? nekaj!

Je pa seveda vse na tebi kok si pripravljen finan?no podpret .

Naredi si neko finan?no mejo npr.500? max za ves materjal potem pa na juri? po nakupih!!

Ka?ne stvari se spla?a vzeti rabljene ker tle se da profitirat!

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ni pene se nima? kej za opravi?evat sej vsi v?asih bi meli radi ?e isti moment odgovor!!!

Ker ve?ina ljudi pozna le nekaj velikih priznanih znamk s te smeri,in seveda kupijo samo zato da se hvalijo -js mam pa od te pa te znamke oja?evalc pa boxe in bla bla (na koncu pa poslu?a hen?ke ali kaj podobnega) In potem takoj sledi pluvanje ?e keri nabavi ni?ji cenovni razred robo-?e? da je totalen podn

No upam da ve? kaj mislim s tem povedat!

Pa tudi ?e nabavi? dobro robo,ti dosti ne bo pomagala ?e ta roba ne bo pravilno in dobro zmontirana!(se pravi da je avto dobro zvo?no izoliran pa da so kabli taki in taki,in da so pravilno usmerjeni ,....)

Seveda ?e je to vse tako potem tudi z nizko cenovno robo sega? po dobrih rezultatih(po kakih shovih bo? zasledil xy znamke in se bo? ?udil kako dobr ?pila)

Js zase vem da ne kupim ve? nevem kake znamke k vem da ne bom dosti pridobil ?e ne bom predelal pol avta da bi izkoristil zmoglivost pa ?e pri?para? nekaj!

Je pa seveda vse na tebi kok si pripravljen finan?no podpret .

Naredi si neko finan?no mejo npr.500? max za ves materjal potem pa na juri? po nakupih!!

Ka?ne stvari se spla?a vzeti rabljene ker tle se da profitirat!

 

lp

 

 

se strinjam, z vsem kar si napisal ...moj prora?un bo pa okoli 400e ..euro gor al pa dol :D :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

jaooo si neu?akan!!

dej treba mal potrpet ,pa ?e po?asi ta model izumira na forumu :(

 

Kak?ne kritike so padle od tvojga kolega,in pa kaj bi rat sploh od muzike?

 

?koda da nisi prej reku ,na nem?kem shovu na katerem sem bil so mel te robe velik velik in za polovi?no ceno kot pri nam v slo!

Npr. vemo kok je kondezator 1 farad cca 80-110 ? no tam je bil 30 ? z vso elektroniko in mi je malo ?al da jih nisem par kupil!:(

 

 

kaj pa priporo?ate za v mazdo 323f BJ??? v misli sem mel kak?en oja?evalec, sub pa menjati zvoi?nike v prednjih pa zadnjih vratih??? cirka do 500? vse ukop!!!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

bom kr ukrado temo :D

ker imam zelo rad dober zvok bom v 323f-ko verjetno prilimal dynaudio-ev kompletek iz vw-eosa

je kr dostopen pri omenjenem budgetu na ebay-ju, sli?al ?e jih nisem, sem pa ljubitelj dynasov nasploh

sem pa prepri?an da se bo marsikdo strinjal z mano da je to zelo prei?ljena in delikatna poteza

 

?koda da ve?ina mojstrov avtoakustike gleda samo na frekven?ni odziv pod 200Hz, namesto da bi

odkrivali ostale spektralne platforme in dinamike sveta zvoka, ker ?e mamo navadni smrtniki met kje mo?nost

bit v audiotorskem "sweet spotu" je to v na?ih konji?kih

minimal is maximal

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

imel zadaj lesen poden + woofer ?rno tapicirano v flis,spredni sistem vezano na oja?evalec,sam sem se igral s panelami ampak je ma koncu kr ok izpadlo in igralo.

?e najdem kako sliko jo prilimam, ostalo pa naj drugi povejo kako je zgledalo in se sli?alo ;)

 

hmmmm celo najdu eno sliko kufra!

post-363-1288893293_thumb.jpg

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

bom kr ukrado temo :D

ker imam zelo rad dober zvok bom v 323f-ko verjetno prilimal dynaudio-ev kompletek iz vw-eosa

je kr dostopen pri omenjenem budgetu na ebay-ju, sli?al ?e jih nisem, sem pa ljubitelj dynasov nasploh

sem pa prepri?an da se bo marsikdo strinjal z mano da je to zelo prei?ljena in delikatna poteza

 

?koda da ve?ina mojstrov avtoakustike gleda samo na frekven?ni odziv pod 200Hz, namesto da bi

odkrivali ostale spektralne platforme in dinamike sveta zvoka, ker ?e mamo navadni smrtniki met kje mo?nost

bit v audiotorskem "sweet spotu" je to v na?ih konji?kih

 

in si potem kaj ustvarjal? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Državni proračun, policaje sem imel v mislih, ker se bo malo hitreje peljal s tem RS-om.... 👍😉
    • Verjetno držijo cesto kot pes ježa. 😊 Mehke so pa  najbrž kot prvi dan. 
    • Mogoce res ni, ce zelis z njim dirkat (legalno ali ilegalno)… za normalno, niti ne toliko “desusovsko” voznjo pa je cisto OK?.. Sem zadnjic imel nadomestno Mazdo 2 (skoraj novo) od Interclass-a… in v prometni pise, da ima bogih 66 kW…. Pa sem se zacuda tudi lahko cisto spodobno peljal  … Res pa je, da ko bi rad malo bolj na hitro speljal, ne da kaj dosti od sebe  …
    • O tablicah...en moj sodelavec,je kupil S-Maxa...in se je hvalil,da je žena hotela imeti na tablici vrtnico...čisti Ljubljančan,in sta posebaj šla v Gorico po tablico🙄    Sem mislil,da se zajebava...pol pa vidim da je res... Ma enim pa res manjka kak kolešček😂....po drugi strani pa...še vedno boljše kot KP🙄😊😂😉
    • Sem malo pogledal pri C-Maxu...so letne že 6 let stare🧐...prej ko je bil edini avto,sem menjaval na 3 leta,sedaj pa k ga samo žena vozi... Naročil Dunlop Sport Maxx RT 205/55 R16 91Y pr. Grošu...72€/kom-lepa cena😃👍  Da bo žena lahko varno vozila. Če bodo tudi te zdržale 6 let...pol bo pa avto (2006 letnik) tudi počasi za odpis....ali pa tudi ne...bomo videli🙄  Naslednji teden dobijo,pa da vidim,k prvič kupujem pri Grošu.   Bo treba tudi zimske...septembra bodo tudi že 6 let stare🧐
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.