Skoči na vsebino

na kaj je potrebno bit pozoren pri stre?nih nosilcih?


alenka

Priporočeno sporočilo

Zdravo!

 

Imam Mazdo6 karavan, letnik 2003 in odlo?ila sem se za nakup stre?nih nosilcev. Malo sem gledala od Thule in Fappe in so oboji tm okol 130-150 eurov. na mimovrste.com sem jih na?la od ene druge firme za slabih 90eurov. Tu je link:

http://www.mimovrste.com/artikel/342009702...nic-sw#pictures

 

Zdaj me pa zanima va?e mnenje ... ali imajo vsi Thule zato, ker so pa? res dobri in drugi niso ok al kako, so te nosilci od Unic-a tud ok al raj ne tvegam?

Na kaj je potrebno biti pri nakupu stre?nih nosilcev pozoren, na nosilnost, material ali kaj drugega?

 

Hvala ?e vnaprej za mnenje

lp

Alenka

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo!

 

Imam Mazdo6 karavan, letnik 2003 in odlo?ila sem se za nakup stre?nih nosilcev. Malo sem gledala od Thule in Fappe in so oboji tm okol 130-150 eurov. na mimovrste.com sem jih na?la od ene druge firme za slabih 90eurov. Tu je link:

http://www.mimovrste.com/artikel/342009702...nic-sw#pictures

 

Zdaj me pa zanima va?e mnenje ... ali imajo vsi Thule zato, ker so pa? res dobri in drugi niso ok al kako, so te nosilci od Unic-a tud ok al raj ne tvegam?

Na kaj je potrebno biti pri nakupu stre?nih nosilcev pozoren, na nosilnost, material ali kaj drugega?

 

Hvala ?e vnaprej za mnenje

lp

Alenka

 

 

ja fino je ?e so aluminijasti,kajt ?e so kovinski prevle?eni z plastiko ta plastika s ?asom odstopi,spoka in za?nejo rjavet,ko pa de?uje ta rja te?e po laku in jo je zelo te?ko odstraniti,?e se zasu?i.Dobro je tudi,da so vsaj malo zaobljeni,kajti tisti res strogo ?tirikotni pri veliki hitrosti dajejo nenormalen hrup...Jaz sem pred pribli?no 10dnevi kupil aluminijsate v lidlu pa so super.Pa ?e nosilnosti imajo 90 kg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo!

 

Imam Mazdo6 karavan, letnik 2003 in odlo?ila sem se za nakup stre?nih nosilcev. Malo sem gledala od Thule in Fappe in so oboji tm okol 130-150 eurov. na mimovrste.com sem jih na?la od ene druge firme za slabih 90eurov. Tu je link:

http://www.mimovrste.com/artikel/342009702...nic-sw#pictures

 

Zdaj me pa zanima va?e mnenje ... ali imajo vsi Thule zato, ker so pa? res dobri in drugi niso ok al kako, so te nosilci od Unic-a tud ok al raj ne tvegam?

Na kaj je potrebno biti pri nakupu stre?nih nosilcev pozoren, na nosilnost, material ali kaj drugega?

 

Hvala ?e vnaprej za mnenje

lp

Alenka

 

 

Jaz mam tut karavanko 2004 letnik pa sm se zanimu za nosilce! Sem sel v mazda salon v Zagorju je avtohisa krzisnik pa so bili original za mazdo ki jih izdeluje Thule samo okol 90?! Tko da ko jih bom jaz kupoval bom kar original vzel ker so cenej kakar kiri drugi na neti kukar sm jaz gledu!

 

 

Za pozanimat se je!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam jest sm gledala ravno n Mazda servisu v Gama centru v Btc-ju in so mi rekl, da pridejo 135 eurov original. Mi je pa mal bedno met aluminijaste, ker mam ?rno Mazdo in bi raj mela ?rne, ampak ?e so bol? aluminijasti zarad teh razlogov, ki so gor navedeni bi blo pa res bol? mal potrpet zarad barve pa kvaliteto zbrat.

Hvala :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam jest sm gledala ravno n Mazda servisu v Gama centru v Btc-ju in so mi rekl, da pridejo 135 eurov original. Mi je pa mal bedno met aluminijaste, ker mam ?rno Mazdo in bi raj mela ?rne, ampak ?e so bol? aluminijasti zarad teh razlogov, ki so gor navedeni bi blo pa res bol? mal potrpet zarad barve pa kvaliteto zbrat.

Hvala :)

 

Pa saj ne rabi vse bit ?rno na ?rnem avtu.?e se da ti naj dajo tolk na sani da bo? vidla ?e je gut,,ampak po moje se aluminij poda k vsaki barvi avta

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam jest sm gledala ravno n Mazda servisu v Gama centru v Btc-ju in so mi rekl, da pridejo 135 eurov original. Mi je pa mal bedno met aluminijaste, ker mam ?rno Mazdo in bi raj mela ?rne, ampak ?e so bol? aluminijasti zarad teh razlogov, ki so gor navedeni bi blo pa res bol? mal potrpet zarad barve pa kvaliteto zbrat.

Hvala :)

 

 

Lej deklica... Predvidevam, da nisi obrtnik z lojtro na strehi, torej lahko sklepam da bo prtlja?nik na avtu 5 do 10 krat letno, za trugo, kak?en bicikel in morda smu?ke. Alu je ?e lepo in prav, ne bom trdil, gotovo so zelo kvalitetni. Vendar dajat 140 eur, je meni osebno ?ista bedarija. Originalne prtlja?nike dela za Mazdo Thule in ko?ta na servisih cca 80 do 90 eur (?rni plasti?ni). Kar je ve? je nateg. Zganjajo hrup ?e so ?tirioglati? Pa kaj. Vsaj vem, da so ?e gor. ?e me pa moti, imam pa BOSE ozvo?enje.

 

Moj nasvet: ?e se ti ne mudi spremljaj bolho in avtonet. Slej ko prej jih bo? na?la in to zelo ugodno. Jaz sem jih iskal cca 1 mmsec in dobil Thule ?rne na klju?avnico za 40?, stare eno leto in pol, kot nove.

 

Lidl varianta - gotovo jim ni? ne manjka, morda so materiali nekoliko slab?i in bi ti, ?e bi jih imela stalno gor morda prej zbledeli ali pa bi po?ila kaka ro?ka. Ni pa nujno.

 

?e pa kupuje? prtlja?nik zato, da bo stalno na avtu in da bo? videti pravi "rekreativec" potem pa morda res bolj?e vzeti ALU thule.

 

Upam, da sem pomagal.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam jest sm gledala ravno n Mazda servisu v Gama centru v Btc-ju in so mi rekl, da pridejo 135 eurov original. Mi je pa mal bedno met aluminijaste, ker mam ?rno Mazdo in bi raj mela ?rne, ampak ?e so bol? aluminijasti zarad teh razlogov, ki so gor navedeni bi blo pa res bol? mal potrpet zarad barve pa kvaliteto zbrat.

Hvala :)

 

aluminijasto so ponavati tudi aero bari - oglati, medtem ko ?rni so mogo?e tvoji 4 kotni?

 

aerodinamika v prid aluminijastim se ka?e tako da 4 kotni ?rni delajo od 60km/h naprej vuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu in ti po 5 minutah dojadi..:)

 

Drugace brez zamere ampak pri teh zadevah se ne sme gledati le na ?. Navsezadnje govorimo o 10,20? razlike, a avto je bil koliko??

 

Ce ti popusti prtljaznik lahko tudi koga ubijes na avtocesti za seboj ali povzro?is prometno nesreco. Meni se vcasih take debate zdijo smesne, kot pri vinjetah, ko za avte in bencin me?emo deset tiso?e evrov, a potem gruntamo za 10, 20? kaj bi...

 

Original Thule dobis za 70?, rabljene kot nove za 40?, samo malo pobrskaj a ne po original servisih

Pokli?i sem - ce se ne motim potrebujes samo aerobar in rapid fix point - 120cm so 70?

http://www.bokal-sport.si/izdelki.aspx?katid=316

 

LP

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kje si ti bokala najdu, sem mislil da je ?e zaklju?il. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kje si ti bokala najdu, sem mislil da je ?e zaklju?il. :ne vem:

 

Ravno nabavu tam ene za 60? - thule..:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravno nabavu tam ene za 60? - thule..:)

 

Jures a ma? ti tud sanke na Mazdi? Jest sm ?la zdej mal k tem Bokalu pogledat in sicer ...

K jest sm gledala, da bi rabla samo THULE Aerobar 861

 

Komplet osnovnih palic in rapid fixpointa, ki vsebuje Aerobar palice 2x 120 cmm foot pack 750 ali 755. In to pride tm okol 70 eurov. Model, k sm ga klicala pa mi re?e, da bi rabla

 

- 755 Foot pack dr?alo palic 84,63EUR

- 861 Srebrne stre?ne palice 71,96EUR

 

SKUPAJ: 156,59EUR -10% = 140,93EUR

 

Ampak foot pack dr?ala palic posebja na netu sploh ne najdem. kakor sem jaz razumela je v kompletu Aerobar 861 oboje palice in dr?alo. Imam prav ali se motim.

 

Hvala za pomo? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures a ma? ti tud sanke na Mazdi? Jest sm ?la zdej mal k tem Bokalu pogledat in sicer ...

K jest sm gledala, da bi rabla samo THULE Aerobar 861

 

Komplet osnovnih palic in rapid fixpointa, ki vsebuje Aerobar palice 2x 120 cmm foot pack 750 ali 755. In to pride tm okol 70 eurov. Model, k sm ga klicala pa mi re?e, da bi rabla

 

- 755 Foot pack dr?alo palic 84,63EUR

- 861 Srebrne stre?ne palice 71,96EUR

 

SKUPAJ: 156,59EUR -10% = 140,93EUR

 

Ampak foot pack dr?ala palic posebja na netu sploh ne najdem. kakor sem jaz razumela je v kompletu Aerobar 861 oboje palice in dr?alo. Imam prav ali se motim.

 

Hvala za pomo? :)

 

Ja rekla si da imas m6 karavan, predvidevam da ima stresne sanke a ne...in 755 je footpack za te palice

 

755 je najpogostejsi za karavane s stresnimi sankami, na bolhi sem odtipkal thule 755 in dobil.........

http://www.bolha.com/oglas3597792/thule-75...s-kljucavnicami

 

nov prtljaznik...za 80? (mal se zdilej)

 

Tukaj pravi da ta kombinacija pase na tvojega

http://www.thule.com/Thule/Iframe____2535.aspx

 

Mazda 6 sedan with roof railing:

Foot pack

 

 

 

755

 

 

Square/Aero Bar

 

 

 

761 or 861

 

 

 

Lock

 

 

 

Incl.

 

 

 

 

 

 

 

P.S. Zdej vsi 6-icarji to berejo, hitra bodi....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Videti so zelo kvalitetni. Pa se utor za hitro montazo na vrhu inajo. Dobri so

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 3 meseci kasneje...

?e koga zanima, se v Hoferju prodajajo pre?ke, identi?ne kot so na zgornjih slikah, za 35?.

 

Res je... >> http://www.hofer.si/si/html/offers/2827_13412.htm

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.