Skoči na vsebino

Klima ne deluje na 6ki


Priporočeno sporočilo

Zdravo doma imam mazdo ?est in mi klima ne deluje pravilno lani se mi je spraznil notri zrak oz. tisto ko nafila pr servisi no in sem ?el pred morjem lani to nafilat in letos poleti mi spet ne dela je isto pokvarjeno kako je to mogo?e kaj je narobe??? :huh:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo doma imam mazdo ?est in mi klima ne deluje pravilno lani se mi je spraznil notri zrak oz. tisto ko nafila pr servisi no in sem ?el pred morjem lani to nafilat in letos poleti mi spet ne dela je isto pokvarjeno kako je to mogo?e kaj je narobe??? :huh:

 

Mojster ti klime ne uporablja? nikoli vmes med poletji ? Pa NI pokvarjena samo pplina in verjetno olja nima?.

Malo si preberi navodilo za uporabo klime, pa malo se zapelji do kakega mojstra da ti jo nafila in preveri kje ti pu??a, pa to daj porihtat in bo mir. :ouje:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo doma imam mazdo ?est in mi klima ne deluje pravilno lani se mi je spraznil notri zrak oz. tisto ko nafila pr servisi no in sem ?el pred morjem lani to nafilat in letos poleti mi spet ne dela je isto pokvarjeno kako je to mogo?e kaj je narobe??? :huh:

 

nekje pu??a plin.....ce je delalo po tem ko nafila ti crkne ko ga zmanjka - samo ce pusca bi ti moral to opaziti veliko prej kot v enem letu...

 

Servisi narejeni - filtri za zrak / kabino pa to....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nekje pu??a plin.....ce je delalo po tem ko nafila ti crkne ko ga zmanjka - samo ce pusca bi ti moral to opaziti veliko prej kot v enem letu...

 

Servisi narejeni - filtri za zrak / kabino pa to....

 

 

Ne servis ni noben naret, ko pa mi je nafilal pa je delala klima spet super zgleda da nekje spu??a :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne servis ni noben naret, ko pa mi je nafilal pa je delala klima spet super zgleda da nekje spu??a :angry2:

 

Servis noben narejen - nikoli?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem imel podobno te?avo... klima je pu??ala...sicer spredaj pri levem koloteku na dveh ceveh...

mislim da nisem edini saj je bila gre?ka tovarni?ka...

aluminjaste cevi pritrjene z ?eleznimi sponkami...:(

kar ?e vsak doma? mojster ve da je katastrofa...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.