Skoči na vsebino

Mazda cx- 7


Priporočeno sporočilo

Kon?no sem se odlo?il, da grem na Japonce, ker naj bi se manj kvarl.

BMW ja tut ?e nisem mel, pa eni pravijo, da je primerljiv z japonci (kvaliteta, cene delov, popravila...)

 

Kak?ne so va?e izku?nje, katera znamka / model je za kupit?

 

Razmi?ljam o mazdi cx-7, subaruju legacy, bmw 5.

Nekaj, kar ima 4x 4 pa dovolj prostora za dru?ino.

 

Kateri Mazda servis ( relacija Ljubljana - Koper je v redu )?

 

Do zdaj sem vozil nem?ke avtomobile.

?koda, Audi, Wolksvagen. Po izku?nji z zadnjim avtomobilom nikoli ve?.

 

Avto kupljen v Sloveniji in servisiran pri prodajalcu, avto je bil veliko na servisu zaradi okvar, kar naprej so se pri?igale lu?ke, na servisu niso znali odpravit napak, 86 Eurov servisna ura, deli dragi, neoriginalnih po ve?ini ni, pa vedno je treba cel sklop zamenjat, ne samo tisto, kar je pokvarjeno...

V avto so enkrat celo vgradil neoriginalni del in zara?unal originalnega... stari deli pa so misteriozno izginevali so jih po nesre?i vrgli stran... poklicali so me, da je avto kon?an, ko sem pri?el na servis so opravili samo del kleparskih del, mehani?no se ga niso niti dotaknili, so se opravi?ili, da je pri?lo do nesporazuma med kleparjem in mehanikom... ?e bi lahko na?teval.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no sem se odlo?il, da grem na Japonce, ker naj bi se manj kvarl.

BMW ja tut ?e nisem mel, pa eni pravijo, da je primerljiv z japonci (kvaliteta, cene delov, popravila...)

 

Kak?ne so va?e izku?nje, katera znamka / model je za kupit?

 

Razmi?ljam o mazdi cx-7, subaruju legacy, bmw 5.

Nekaj, kar ima 4x 4 pa dovolj prostora za dru?ino.

 

Kateri Mazda servis ( relacija Ljubljana - Koper je v redu )?

 

Do zdaj sem vozil nem?ke avtomobile.

?koda, Audi, Wolksvagen. Po izku?nji z zadnjim avtomobilom nikoli ve?.

 

Avto kupljen v Sloveniji in servisiran pri prodajalcu, avto je bil veliko na servisu zaradi okvar, kar naprej so se pri?igale lu?ke, na servisu niso znali odpravit napak, 86 Eurov servisna ura, deli dragi, neoriginalnih po ve?ini ni, pa vedno je treba cel sklop zamenjat, ne samo tisto, kar je pokvarjeno...

V avto so enkrat celo vgradil neoriginalni del in zara?unal originalnega... stari deli pa so misteriozno izginevali so jih po nesre?i vrgli stran... poklicali so me, da je avto kon?an, ko sem pri?el na servis so opravili samo del kleparskih del, mehani?no se ga niso niti dotaknili, so se opravi?ili, da je pri?lo do nesporazuma med kleparjem in mehanikom... ?e bi lahko na?teval.

 

Se pravi,da tudi ?vabi niso ve?,kar so bili. :whatever:

Sicer pa,recimo tu v Kp si ne more? kaj dosti pomagat z servisi Mazda.

Bo? moral kar v Lj vozit.so baje kar zadovolni z nekaterimi.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi,da tudi ?vabi niso ve?,kar so bili. :whatever:

 

Ja kdaj pa so bli? ?e rabijo na servisu en teden, da dobavijo sprednjo (?ist obi?ajno) ?ipo en teden in to za avto, ki je med najpogostej?imi v Slo (Golf V). :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da ti trije niso primerljiv med seboj.

 

Ampak ?e so ti v?e? pa tako:

 

BMW je za ?minkerje ker je drag

 

MAZDA ugodna cene dosti avta za ta denar

 

SUBARU ni tako oddaljen od tal ampak po terenski vo?nji poseka oba.

 

vsekakor pa pri zadnji dveh razmisli o plinu.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam men je tole hecen... izbira? med avti, ki so v razli?nih razredih, da ne govorim da so tud v razli?nih cenovnih razredih... BMW 5 je vsaj 10.000? dra?ji od Mazde in Subaruja :ne vem:

 

Boss, ja tako velja nekako na za?etku, ampak kupci novih BMW-jev se po pa parih letih tol?ejo po glavi zakaj ne kupijo Mazde in to par razredov ni?je, ker bi vsaj ceno dr?ala.

 

Primer (letnik, cena):

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3137349&show=1

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3162053&show=1

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3162050&show=1

 

 

No ampak z BMW-jem si avtomatko jebać pa "poln dnarja" :hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, pol pa taisti kupci (al pa zastopnik za BMW v Slo manipulira z glasovanjem) v reviji AM za glasovanje za Avto leta napi?ejo, da BMW zelo dobra ohranja ceno.... haha LOL. Sicer mora? pa res nekako opravi?iti visoko nakupno ceno pa ?etudi sam seb la?e?, a ne? :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, pol pa taisti kupci (al pa zastopnik za BMW v Slo manipulira z glasovanjem) v reviji AM za glasovanje za Avto leta napi?ejo, da BMW zelo dobra ohranja ceno.... haha LOL. Sicer mora? pa res nekako opravi?iti visoko nakupno ceno pa ?etudi sam seb la?e?, a ne? :hohoho:

 

No koliko novih slovenskih avtov se vozi po cestah??? Tezko opazim kakega...ve? je novih 3k in 6k!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da ti trije niso primerljiv med seboj.

 

Ampak ?e so ti v?e? pa tako:

 

BMW je za ?minkerje ker je drag

 

MAZDA ugodna cene dosti avta za ta denar

 

SUBARU ni tako oddaljen od tal ampak po terenski vo?nji poseka oba.

 

vsekakor pa pri zadnji dveh razmisli o plinu.

 

 

Sam men je tole hecen... izbira? med avti, ki so v razli?nih razredih, da ne govorim da so tud v razli?nih cenovnih razredih... BMW 5 je vsaj 10.000? dra?ji od Mazde in Subaruja :ne vem:

 

 

Prej sem vozu karavane, zdaj SUV full option pa nisem preve? zadovoljen.

Va?no mi je, da se ne kvari, da je prostor za familjo in prtlago, da je 4x4, nizki stro?ki vzdr?evanja.

Tako, da so za mene primerljivi. Avte menjam na 5 let nekaj razlike v ceni mi ni bistveno.

 

Kolega prisega na BMW, ma petko z ni? opreme, zelo dobre vozne, nobenih ?ri?kov,

lu?k, okvar ma 220.000, poraba nizka, mal sem gledal tut x3.

Ampak sta oba star model, kmalu pride nov.

 

cx7 mi je osebno zelo v?e? in dobro se pelje, pa?e mi tut, da se ne vsede? nekam na tla...

subaru legacy je tut fejst in vsi pravjo zelo kvaliteten, cena je primerljiva z BMW, vsaj

pri nas. interservice :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej sem vozu karavane, zdaj SUV full option pa nisem preve? zadovoljen.

Va?no mi je, da se ne kvari, da je prostor za familjo in prtlago, da je 4x4, nizki stro?ki vzdr?evanja.

Tako, da so za mene primerljivi. Avte menjam na 5 let nekaj razlike v ceni mi ni bistveno.

 

Kolega prisega na BMW, ma petko z ni? opreme, zelo dobre vozne, nobenih ?ri?kov, lu?k, okvar ma 220.000, poraba nizka, mal sem gledal tut x3. Ampak sta oba star model, kmalu pride nov.

 

cx7 mi je osebno zelo v?e? in dobro se pelje, pa?e mi tut, da se ne vsede? nekam na tla...

subaru legacy je tut fejst in vsi pravjo zelo kvaliteten.

 

Legacy tudi prihaja novi

 

na sliki Outback

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

pa ?e navadni

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.