Skoči na vsebino

CX-7 dizel


jures

Priporočeno sporočilo

yeboga... pa to ne more? ?itat.. kje je original ? :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 74
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

yeboga... pa to ne more? ?itat.. kje je original ? :)

 

Pa beri vsak drugi stavek... :harhar::hohoho::jupiii:

 

Ali pa probaj na TEMliku.

 

Pa beri vsak drugi stavek... :harhar::hohoho::jupiii:

 

Ali pa probaj na TEMliku.

 

Sedaj pa ?e ta zaje---a :hohoho::bravo:

 

 

TO bo pravi link za CX7 2.2D.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predlagam tudi ruto: Lj - JV dr?ave (to je tam nekje kjer ima na?a "koko?" prsa) kjer poberete Sirijusa - degustacija aromati?nih vin v bizeljskem okoli?u na njegov ra?un- povratek nazaj za LJ.

 

Do jugovzhoda lahko vsi (4) preizkusite vozne lastnosti. Na JV prevzamem volan jaz in peljem na "lokacijo" :mi pijemoo: , nato pa ?rtev vrne vse na izhodi??e. :zvizga::vino:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja jaz bi degustiral vina ja

pa prava vina, ne pa neke aditive pa to :D

(spotoma se do lasica v brezice po nove gume)

 

Vina so sigurno brez metabonda, kar se pa gum ti?e, mogo?e ti jaz zrihtam ?e ceneje od Lasića. Javi dimenzijo in znamko, pa da vidimo.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vina so sigurno brez metabonda, kar se pa gum ti?e, mogo?e ti jaz zrihtam ?e ceneje od Lasića. Javi dimenzijo in znamko, pa da vidimo.

 

Manjka en manj?i detajl - avto...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V petek sem imel novo CX7 za 2 uri na testni vo?nji.

V podrobnosti sicer ni bilo ?asa vse preveriti, ampak kogar kaj zanima naj kar povpra?a.

 

druga?e se pa kar pozna turbo luknja pod 2000rpm, board computer je ( v primerjavi z novo M6) ?e malo bolj zakompliciran, pa ?e gumbov na volanu je ?e kar preve?.

Nov zaslon?ek za BC ni usklajen s starim, ne po barvi, ne bo funkcionalnosti, tako da je kar malo konfuzno.

Je pa dobra stvar kamera, ki se pri?ge pri vzvratni vo?nji. Sicer se jo mora? malo navaditi, ampak je kul. Testni avto ni imel park senzorjev (osnovna oprema), ki sem jih kar pogre?al, kljub park senzorjem.

 

Zadek je pa res sme?en s samo enim auspuhom

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V petek sem imel novo CX7 za 2 uri na testni vo?nji.

V podrobnosti sicer ni bilo ?asa vse preveriti, ampak kogar kaj zanima naj kar povpra?a.

 

druga?e se pa kar pozna turbo luknja pod 2000rpm, board computer je ( v primerjavi z novo M6) ?e malo bolj zakompliciran, pa ?e gumbov na volanu je ?e kar preve?.

Nov zaslon?ek za BC ni usklajen s starim, ne po barvi, ne bo funkcionalnosti, tako da je kar malo konfuzno.

Je pa dobra stvar kamera, ki se pri?ge pri vzvratni vo?nji. Sicer se jo mora? malo navaditi, ampak je kul. Testni avto ni imel park senzorjev (osnovna oprema), ki sem jih kar pogre?al, kljub park senzorjem.

 

Zadek je pa res sme?en s samo enim auspuhom

 

Sam ?e ma luknjo pod 2000rpm, pol ga je spet treba terat iz navora al kva??

ja sam ta kamera (imel na 5ki) je uporabna samo kadar je avto ?ist...druga? je ekran tema :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja. turbo lukna se kar pozna, mor? kr na gas pritisnit, da sko?. saj ko zagrabi turbina pol dobr vle?e.

Je pa zanimivo, da pri novi 6 dizel nisem opazil tak?ne luknje in je bolj zvezno vleklo.

 

Je pa ?e ena malenkost, ki pa zna biti prav zoprna v soncu.

Obrobi ventilacije na armaturni plo??i na skrajno levi in desni strani sta prevle?eni s kromirano plastiko. Ko posije sonce na armaturko se ta kromirana plastika prav grdo ble??i v vzvratnem ogledalu in je kar nadle?no.

Mogo?e koga niti ne moti, ampak zna biti kar nevarno v kak?nih situacijah

 

 

Sam ?e ma luknjo pod 2000rpm, pol ga je spet treba terat iz navora al kva??

ja sam ta kamera (imel na 5ki) je uporabna samo kadar je avto ?ist...druga? je ekran tema :D

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

odli?na predstavitev... gledal sem do polovice pol pa obupal... :hohoho:

 

?pela bi morala biti v morski opremi in prikazati bi morala tudi "prostorske" razse?nosti "spredaj" in "zadaj". Res je, da se taki avtomobili ne uporabljajo na tak na?in, vendar kljub temu bi bilo potrebno avtomobil "osvetliti" tudi iz tega stali??a za morebitne NNNP pogoje. :harhar:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Mal sem jo zapeljal in je BP. Sploh ne potegne slabo, razen pri prehitevanju na autocesti ( 130 km/h) je mal me?kala. ?ip tuning bo treba, pa bo.

 

Poraba je bla samo 8,6 l ?zmeden? Bencinar mi je ?ru 16,6.

 

Ampak se mi zdi, da je precej racionalnej?a izbira kot bencinar, ?e posebej ker je ista cena.

Notranjost je prijetnej?a, uredil so tud zgornji srednji ekran?ek, ki se prej ni videl ob mo?nem soncu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.