Skoči na vsebino

Mazda pri Skornsku


Gustav

Priporočeno sporočilo

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2849803&show=1

 

tole morda zanima mojo kolegico.. Avto je ?a lep ?as na avtonetu, ne vem zakaj se ne proda. A kdo pozna to Mazdo in je vredna nakupa al ne? Meni osebno je mamljiva enoletna garancija, odbija pa me ?iptuning....

 

thnx

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V glavnem avto je model do 2004, prodan je bil 2005, ker sredinska konziola 2005 letnika je povsem druga?na.

Cena pa je v iber huda.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa si probu zbijat kaj ceno, ker neki bi se sigurno ?e dal, glede na to, da se ?e tolk ?asa prodaja, sem pa avto vidu v ?ivo, pa zgleda zelo ohranjen.

 

Ohranjen gor ali dol, ostali so ve?inoma okol 10k? ali celo pod 10. Tale ?ip za 15 KM in mal druga?ne felge k btw sploh niso lepe mi niso vredne tok. In ne, nisem zbijal, ker taki pacienti ti ponavadi za?nejo: ja ene 100? bi se pa dal zmenit in nimam jaz ?asa za take bleferje. za 3 jurje je pa ne bom nikoli zbil. Se spomnim primera v servisu, ki ga ne bom imenoval je bla ista scena ko sem jaz avto kupoval. No potem sem ?el ponjga v Nem?ijo, pri?paral pri enakem letniku ve? kot jurja, pridobil pa kup opreme (xenon, bose, karavan pa ?e bi lahko na?teval)....

 

Ne vem a je to kaka politika umetnega navijanja cene rabljenih al kaj.. Ker ?e se res najde pacient ki to kupi, potem je mal nor al pa totalno neuk.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slabo se vidi a zadaj levo ne vidim napisa mazda6 (strihano??)

Pa zoom-zoom nalepko ima...forum?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slabo se vidi a zadaj levo ne vidim napisa mazda6 (strihano??)

Pa zoom-zoom nalepko ima...forum?

 

Ve? ali manj vse Mazde kupljene pri skoren?ku imajo "zoom - zoom" nalepko serijsko. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej zdaj se je punca zapi?ila v drugo, ?eprav ji jo odsvetujem ker je iz Italije:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3169641&show=1

 

kaj ?mo... morda bo pa lepo peljala... morda je pa ne bo vzela :)

 

Ne vidim tipke za gretje zicov, ?eprav pi?e da jih ima.....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaka razlika v ceni ampak spet tistih 80kkm in nekaj ?ez. Kako to, da imajo vse Italijanke to?no iste kilometre? Kaj a se pri teh kilometrih poslovni najemi izte?ejo al pa so prirejeni kilometrski ?tevci :ne vem:

 

Gretja sede?ev pa nima (ni tipke in tudi ta tip oblazinjenja ni imel gretja sede?ev).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi je zdelo da ne vidim tipke za gretje :=) smola.

 

Zakaj imajo vse italijanske enako pa ne vem. Jaz osebno italjanom ?e na splo?no ne zaupam. ?e dam italjanu roko, vedno potem pre?tejem, ?e imam ?e vse prste. Seveda ko mi jih uspe skopat ven iz briljantine :hohoho::hohoho:

 

 

 

Kaka razlika v ceni ampak spet tistih 80kkm in nekaj ?ez. Kako to, da imajo vse Italijanke to?no iste kilometre? Kaj a se pri teh kilometrih poslovni najemi izte?ejo al pa so prirejeni kilometrski ?tevci :ne vem:

 

Gretja sede?ev pa nima (ni tipke in tudi ta tip oblazinjenja ni imel gretja sede?ev).

 

 

Hja jaz sicer nisem poznavalec, ampak sm pa sli?u da ima od kolegice stric identi?no oblazinjenje pa da ima gretje tko da zdaj ne vem. Ni?, pogledat bo treba it.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja jaz sicer nisem poznavalec, ampak sm pa sli?u da ima od kolegice stric identi?no oblazinjenje pa da ima gretje tko da zdaj ne vem. Ni?, pogledat bo treba it.

 

Pri slovenskih Mazdah je bilo gretje le v povezavi z usnjem. ?e pa se je drugod prodajalo ?e s kakim drugim oblazinjenjem pa ne vem :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri slovenskih Mazdah je bilo gretje le v povezavi z usnjem. ?e pa se je drugod prodajalo ?e s kakim drugim oblazinjenjem pa ne vem :ne vem:

 

Ne bo dr?alo moja ima to?no take sede?e kot jih ima ta na avto netu in moja IMA gretje. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bo dr?alo moja ima to?no take sede?e kot jih ima ta na avto netu in moja IMA gretje. :D

 

?ak a nima? ti GT opreme?

 

Ko sem jaz kupoval ?estko leta 2004 je bila v ceniku le oprema GT z gretjem sede?ev in usnjenimi zici tako, da mi ni jasno. Je pa mo?no, da so se prodajala tudi kak?ne serije z druga?no opremo, ki so bile prvotno namenjene na druga tr?i??a.

 

Aja, Ajvar a je tvoja sploh "slovenka"?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ak a nima? ti GT opreme?

 

Ko sem jaz kupoval ?estko leta 2004 je bila v ceniku le oprema GT z gretjem sede?ev in usnjenimi zici tako, da mi ni jasno. Je pa mo?no, da so se prodajala tudi kak?ne serije z druga?no opremo, ki so bile prvotno namenjene na druga tr?i??a.

 

Aja, Ajvar a je tvoja sploh "slovenka"?

 

Slovenka v du?o. :danzoman:

 

Moja je GT, pa ?e se ne motim tudi Kallman-ova tud in se mi zdi da ima iste sede?e kot jaz. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

GT je mela take zice plus gretje

leder je bil opcijsko

vsaj do leta 2006 je blo tako

 

hmm 2004 sem imel na izbiro sam GT z ledrom... o?itno se je pa opreme s ?asom spreminjala al pa takrat ni blo na voljo GT-jke z navadnim oblazinjenem.

 

Lahko, da sem pa kaj zabrkljal, ker je od takrat minilo ?e ve? kot 5 let - sem ?e v letih, ko je skleroza pa? ?e prisotna sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Drži-vsa čast👍...nisem šel še bolj v detajle,ker je pač tema elektromobilnost,in ker za mehanski sistem,kot je na Fiatih nimam izpita in ne vem natančno. Za hidravlični pa imam celo izpit za starega Jembaha serija 732😅 dela na foro...podobno kot torque converter oz. hydro-coupling pri klasičnih avtomatskih menjalnikih...samo,da je stvar veliko večja....sistem dveh vetrnic z razmakom cca. 1 mm premer je pa mislim da celo več kot 1m...ne vem več točno...je dolgo tega,od kar smo te lok. vozili na SŽ. Je pa stvar genialna,ker omogoča maksimalno vleko na kavlju pri nični hitrosti...le z direktno zavoro držiš na meji,da ne zakoplje...ima namreč tri vlečne osi fiksno-kardansko vezane,in če zakoplje ena,zakopljejo vse,in seveda izgubiš vleko. Je neverjetno efektivna lokomotiva v smislu premaknitve zelo težkih vlakov...npr. na tov. postaji Moste,si z tem "majhnim strojem" potehnil cel naložen kontejnerski vlak,ki ti ga ni ratalo niti z t.i.đuro (642/643 serija-diesel-elektro premikalka).   Tukaj se navezuje tudi prednost tehnično podobnih klasičnih avtomatskih menjalnikov,kateri so ravno zaradi hydro-couplinga v torque converterju idealni za vleko prikolice.
    • Tak glasnih ogledal kot na Mazdi 2 (de) 2010 letnik pa nisem še slišl nikjer. Tak da ti dam prav.   Niso pa nikoli crknili.
    • Hmmm nekaj si ven izpustil. Obstajajo 3 vrste dizl pogona pri lokomotivah: - mehanski ( v Sloveniji stari potniški vlaki - Fiati), - hidravlični prenos, - električni prenos. Kakšen je prenos moči iz dizelmotorja do koles, pove prva cifra v številčni oznaki serije: 6 - dizelelektrično vozilo (npr. 661, ...) 7 - dizelhidravlično vozilo (npr. 711, ...) 8 - dizelmehanično vozilo (npr. 813, ...)   Je pa res, da je tvoj opisan v totalni prevladi.   No tolko sem jaz študiral vlake, pred časom.   Ladje tudi. Elektro generator zagotavljal elektriko celi ladji in vijaku. Odzivnost na elektro vijaku je dosti boljša.
    • Meni je pa všeč to, da ljudje lepo grejo med avti in ne butajo ogledal😉 Aja, pa še točno vidim, če je avto zaklenjen ali ne.... 
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.