Skoči na vsebino

Izpuh mx5


Jero

Priporočeno sporočilo

Nism vedu pod katero rubriko naj postam temo, tako da je kar tukaj. Mojega bo kmalu konec vzel, izpuh namre?. No lastniki mx5k, kje ste kupili, menjali lonce? Sem preklical pol slovenije, in nih?e nima... Oziroma, kater performance izpu?ni sistem se spla?a uzet, zaenkrat od katalizatorja naprej, v prihodnosti pa tudi kolektor in kat? Pa s tem nimam v mislih a3m and company...

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam sem mnenja, da je Remus ?e vedno taglavn (mel sem ga na Mx5 in izredno lepo prepeva)! :ljubezen::ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz hodim h Gantarju v Naklo in sem ve? kot zadovoljen saj ti ga naredi po ?elji in ceneje kot kjerkoli ?e posebej na kak?nem servisu. Pa ?e cena je sprejemljiva...

 

?e slikica kako to izgleda od zadaj...

 

Jaz hodim h Gantarju v Naklo in sem ve? kot zadovoljen saj ti ga naredi po ?elji in ceneje kot kjerkoli ?e posebej na kak?nem servisu. Pa ?e cena je sprejemljiva...

 

?e slikica kako to izgleda od zadaj...

 

Aja pa tudi glas je zelo lep...

post-2443-1254513900_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gantar je zakon, pa vse se da zmenit, materijal je pa tud kavliteten, na MX-3, je dr?al auspuh 5 let, na micri tud 5 let.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.