Skoči na vsebino

Kdo vse vas je poskusil nategnit? Servis, odvetnik, zobar, fizioterapevt... natakarca (dobesedno) :)


peterrojec

Priporočeno sporočilo

Bral sem temo o ?lanu, ki ga je nategnil zavorni servis. Pa sem se malo zamislil.

Kdo vse vas je nategnil ali vsaj poskusil nategnit?

 

Eto mene med drugim servis, odvetnik, zobar, fizioterapevt, branjevka ... natakarca, njej ne zamerim, ker je blo dobesedno. :bravo:

 

VW servis ve?krat predolgo za na?tevat.

 

Odvetnik me je poskusu prepri?at, da so obresti, ki smo jih naknadno dobili namenjene njemu ( 2500 evrov) in pol je bil ?e u?aljen, ker mu nisem verjel ?zmeden? .

Kasneje je ?e poskusil pri drugih zadevah, serijski :whatever: .

 

Zobar me je poskusu prepri?at, da je za storitev, ki je brezpla?na treba dopla?at.

 

Fizioterapevt h kateremu sem pri?el na recept je hotu obenem ?e ra?unat.

 

Branjevka z doma?imi bio proizvodi kupljenimi v Trstu....

 

 

Vsakega kdaj zafrknejo :(

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene je nategnil kolega, ki dela v trgovini in mi je prodal ram za laptopa. :whatever: Sem mu dal denar na pult, on pa gor ra?un pa kovance in ker sva bila zatopljena v pogovor mi je lasten denar podtaknil. Tako, da sem ?el domov z ramom, svojim denarjem pa ?e drobi?em, ki mi ga je vrnil. :blink::hohoho: ?e dobro da sem bil to jaz in me je zdajle ves zmeden klical, ?e imam kaj preve? denarja v to?lnu, da mu ravno taka vsota manjka. In potem sva ugotovila kaj se je zgodilo, da sva se zakva?kala. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Elektri?arju bom dans "mamujebu" ker bi rad za par uric dela, nekaj ?tekarjev zmontiranih ter par metrov kabla, on od mene ?eli dobit 380 EUR! ?zmeden?:whatever:

 

Sm mu reku, da mu denar lahko dam, pred tem bova pa izra?unala (naj mi predlo?i ra?une za nabavlen matrjal) plus to kok ostane, da vidma kok je njegova "urna postavka", pa da vidmo kake cifre bojo! Je hitr za?el jeclat, da se bova ?e zmenila! :harhar:

 

Pizdumast, vsak lolek me pa ne bo na?ponu, banda fu?arska! :ninja::whatever:

 

ta je pa res mal huda, sm tut sam ?tromar ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

@Dejan - drugi? tebe najamem! :P

 

Matr Simobilsko, ko sm dopounu 31.leto, nism smel ve? imeti ORTO U NULO, pa so mi napisal dopis, da so mi preklopli na najugodnej?i paket, razen omenjenega seveda. No in jz v dobri veri ?akam polo?nico, nakar dobim namest prej?njih (20 do 25 EUR) zdej 89, pa si mislim - mamujimjebm! No pa se pol ve? kt mesc odpravljam spremenit paket, pa dobim nasledni mesec ra?una lepih 122 EUR. Mam pa sicer trajnik, tko da niti nisem kej hitr porajtu, itak pa se ne bi mel prito?evat, ker sem si pa? sam kriv, ?e nism vedu ker paket mam in kak?ni so stro?ki posamezne storitve. Zdej sem kon?no spremenu paket, pa da vidmo kako bo odslej!

 

So me pa sicer sms-i ubil, ker jih po?ljem po ve? 100 komadov na mesec, prej sem jih meu zastojn, zdej na paketu (mislm da je) Smart, pa so bli po 8 centov, klice pa tut prej sem meu zastojn, zdej pa so mi jih mastno zakasiral, skratka totalna beda.

 

Ko pa sem potem ob spremembi paketa "zate?il" uslu?benki na okencu Simobila, da kak?en je bil to najugodnej?i paket (zame al zanje?????!!!) mi je rekla da je bil najugodnej?i glede na naro?nine, hehe, kak?en nateg! Ampak verjetno dobr slu?jo na tak?nih ovcah, kakr?na sem bil tudi sam do pred kratkim, v dobri veri! :blush:<_<

 

Bemumast, dans te ?ist vsak sku?a na?ponat, ?e se le izide! :whatever::ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Dejan - drugi? tebe najamem! :P

 

Matr Simobilsko, ko sm dopounu 31.leto, nism smel ve? imeti ORTO U NULO, pa so mi napisal dopis, da so mi preklopli na najugodnej?i paket, razen omenjenega seveda. No in jz v dobri veri ?akam polo?nico, nakar dobim namest prej?njih (20 do 25 EUR) zdej 89, pa si mislim - mamujimjebm! No pa se pol ve? kt mesc odpravljam spremenit paket, pa dobim nasledni mesec ra?una lepih 122 EUR. Mam pa sicer trajnik, tko da niti nisem kej hitr porajtu, itak pa se ne bi mel prito?evat, ker sem si pa? sam kriv, ?e nism vedu ker paket mam in kak?ni so stro?ki posamezne storitve. Zdej sem kon?no spremenu paket, pa da vidmo kako bo odslej!

 

So me pa sicer sms-i ubil, ker jih po?ljem po ve? 100 komadov na mesec, prej sem jih meu zastojn, zdej na paketu (mislm da je) Smart, pa so bli po 8 centov, klice pa tut prej sem meu zastojn, zdej pa so mi jih mastno zakasiral, skratka totalna beda.

 

Ko pa sem potem ob spremembi paketa "zate?il" uslu?benki na okencu Simobila, da kak?en je bil to najugodnej?i paket (zame al zanje?????!!!) mi je rekla da je bil najugodnej?i glede na naro?nine, hehe, kak?en nateg! Ampak verjetno dobr slu?jo na tak?nih ovcah, kakr?na sem bil tudi sam do pred kratkim, v dobri veri! :blush:<_<

 

Bemumast, dans te ?ist vsak sku?a na?ponat, ?e se le izide! :whatever::ninja:

 

 

to si si pa sam kriv. da bos 31 si vedu vsaj 30 let prej :P

 

in ce bi se kj pozanimu, bi lepo vzel en telefoncek, s tem podaljsal pogodbo in uzival v paketu orto v nulo do konca svojih dni. ker majo ravn to akcijo do NL...

 

:ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej pravm, za?tihu sm se kr sam (padel na no?) :P

 

V bistvu si dobil paket Orto ?tala....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred skorajda 2 mesecema sem delal pri nekem podjetju preko studentskega servisa. Z placilom zavlacujejo. Kontaktiral sem tudi SS, pa ne morejo nic.

 

prek SS sem delal 10 let pa nikoli in nikdar se nisem mel nobenih tezav, kvecjemu kaj vec so placali kje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred skorajda 2 mesecema sem delal pri nekem podjetju preko studentskega servisa. Z placilom zavlacujejo. Kontaktiral sem tudi SS, pa ne morejo nic.

 

prek SS sem delal 10 let pa nikoli in nikdar se nisem mel nobenih tezav, kvecjemu kaj vec so placali kje...

 

Po diplomi je vse druga?e....:) - ne me narobe razumet :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred skorajda 2 mesecema sem delal pri nekem podjetju preko studentskega servisa. Z placilom zavlacujejo. Kontaktiral sem tudi SS, pa ne morejo nic.

 

prek SS sem delal 10 let pa nikoli in nikdar se nisem mel nobenih tezav, kvecjemu kaj vec so placali kje...

 

 

:zvizga::zvizga::zvizga: torej ti do doktorata manjka se par dni, s tem da si 2x pavziral?

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:zvizga::zvizga::zvizga: torej ti do doktorata manjka se par dni, s tem da si 2x pavziral?

 

z dopolnjenim 15. letom starosti lahko zacnes. zdej mam 25 let. you do the math :P

 

Po diplomi je vse druga?e....:) - ne me narobe razumet :bravo:

 

 

mam diplomo in status :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.