Skoči na vsebino

Oljni nosilec motorja spu??al


Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav!

pred kratkim mi je spu??al oljni nosilec motorja na desni strani motorja v smeri vo?nje! Original nosilec je 225?! zanima me ?e se ga da kje bolj poceni dobit! z amerike sem ga ?e naro?il pa ga ni ?e lep ?as tko da nujno bi rabil kak?en nasvet kje bi se dalo dobit bolj poceni nosilec! Gre pa za Mazdo 323F BJ model letnik 2000!

nalep?a hvala!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav!

pred kratkim mi je spu??al oljni nosilec motorja na desni strani motorja v smeri vo?nje! Original nosilec je 225?! zanima me ?e se ga da kje bolj poceni dobit! z amerike sem ga ?e naro?il pa ga ni ?e lep ?as tko da nujno bi rabil kak?en nasvet kje bi se dalo dobit bolj poceni nosilec! Gre pa za Mazdo 323F BJ model letnik 2000!

nalep?a hvala!

 

poglej, ?e bo? najdu na kakem oglasniku kako karambolirano za dele, druga? pa avtoodpad ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tapos, motomat, a-net? samo ideja

 

 

Na ?alost se ga ne da dobit v sloveniji od konkurence! Odgovor pa sem dobil takle: Za japon?ke ni nikjer v sloveniji konkuren?nih delov! tko da nebo druge kot kupit originalnega! na?alost je tako :(:angry2:

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na ?alost se ga ne da dobit v sloveniji od konkurence! Odgovor pa sem dobil takle: Za japon?ke ni nikjer v sloveniji konkuren?nih delov! tko da nebo druge kot kupit originalnega! na?alost je tako :(:angry2:

 

Lej ne kompliciri nared tako kot sem ti reku pa bo mir za zmeri.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na ?alost se ga ne da dobit v sloveniji od konkurence! Odgovor pa sem dobil takle: Za japon?ke ni nikjer v sloveniji konkuren?nih delov! tko da nebo druge kot kupit originalnega! na?alost je tako :(:angry2:

 

:D kako ne na ptuju dobis vse za japonce,ni ke ni,se vedno sn za vsako mazdo v

 

se dobo

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Kaj ti je pa priporo?al? Namre? tudi pri nas imamo tak avto, pa da se pripravim, ?e ga doleti podobna usoda.

 

 

ma po nov original nosilec sem ?el kupit na poobla??en mazdin servis v Novi Gorici Avto Rent! YavarYe X6V6 pa mi je priporo?al da nosilec vulkaniziram! to pomeni da samo gumo nosilca zamenja? tako da je pol nosilec brez olja in je precej bolj poceni! cirka 25? stane! original nosilc pa 225?! vendar ?e nosilec vulkanizira? pol ko je avto u fole se motor malo bolj trese! pa? ker ni olja!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.