Skoči na vsebino

Radar detektor


lesko

Priporočeno sporočilo

razmi?ljam o nakupu. kako mnenje pa izku?nje bi prosil.

 

tenkujem :rispekt:

 

Mam dela bp. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ga imel, enega najbolj?ih modelov, izku?nje so slede?e:

- veliko napa?nih alarmov (kljub temu, da povsod pi?e in je prodajalec zagotavljal, da temu ni tako),

- samo enkrat (!) alarm, ko je dejansko tudi bil potreben. Le prepozno, ?e bi se zana?al le naj - na sre?o sem peljal z ustrezno hitrostjo,

- potrebna je opti?na vidljivost, da kaj zazna (visoke frekvence, zato zelo premo?rtno elektromagnetno valovanje),

- zaradi prej napisanega te bo vsak radar za ovinkom ujel prez te?av. Policisti te itak kasneje - varno? - ustavljajo,

- stalno ga je potrebno spravljati/skrivati, saj no?e?, da ti ?ipo razbijejo in ga ukradejo,

- ?e ga bo? nabavil, pazi v tujini - tam niso najbolj sre?ni, ?e ga vidijo in nemalo zara?unajo. Naj kdo od obiskovalcev foruma potrdi ali zanika, a glede na meni povedano ga v Italiji niti v predalu ne sme? imeti (?e se seveda spustijo v pregled),

 

Na koncu sem ugotovil, da ga prakti?no ne potrebujem, saj preve? upo?tevam CPP.

 

Moj nasvet: dovolj se pobijamo po cestah, sicer se strinjam, da je kar nekaj hitrostnih omejitev povsem neustreznih, a njihovo vsaj pribli?no upo?tevanje (do +10km/h ve?) bo prihranilo kak?no nev?e?nost, pa ?e radar detektorja ni potrebno nabavljati.

Off topic: in pa po?asne?em, ki vozijo dale? pod max dovoljeno hitrostjo in se za njimi nabirajo kolone dopovedati, da to ni to, kar se od udele?encev v prometu pri?akuje!

6178_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj se NE vidi, vidi pa tisto kar se zahteva od njega in tudi ukrepa ?e je potrebno pol pa dolo?enim ni ni? jasno.

:ouje:

Sistemi teh detektorjev so razli?ni, tako da moj ne spada v naobeno kategorijo od zgoraj napisani samo jamm pa ima, seveda je tdi cena temu primerna. :(

 

 

 

PS.Najcenej?i radar detektor je garmin z nalo?enimi radar to?kami, ali pa vo?nja po omejitvah. :rispekt:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas so prepovedani jammerji (motilci), radar detektorji pa (?e) ne :P

 

a tk je to, js sm pa mislu, da je oboje prepovedan

 

Moj se NE vidi, vidi pa tisto kar se zahteva od njega in tudi ukrepa ?e je potrebno pol pa dolo?enim ni ni? jasno.

:ouje:

Sistemi teh detektorjev so razli?ni, tako da moj ne spada v naobeno kategorijo od zgoraj napisani samo jamm pa ima, seveda je tdi cena temu primerna. :(

PS.Najcenej?i radar detektor je garmin z nalo?enimi radar to?kami, ali pa vo?nja po omejitvah. :rispekt:

 

jp, garmin je pa res zakon, sm ga kr na telefon vrgu, pa POI to?ke noter pa skos sam piska :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 leti kasneje...

Si bom kar malo tole temo sposodu. Danes se ogla?uje na 24ur in ker nimam pojma o teh zadevah me zanima, a je tale re? za kej?

 

http://www.natv.si/radar-detektor.html?utm..._campaign=24ur2

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si bom kar malo tole temo sposodu. Danes se ogla?uje na 24ur in ker nimam pojma o teh zadevah me zanima, a je tale re? za kej?

 

http://www.natv.si/radar-detektor.html?utm..._campaign=24ur2

 

Isti radar mi je ati podaril za rojstni dan decembra. Zadeva deluje, ampak se je potrebno navadit nanj. Zaznava lepo ?tevilo frekvenc kar je na ?ase mote?e. Mene je re?il 5x in se tola?im s tem da je odpla?an ?e zdavnaj glede na kazni.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz imam ta model. Dobro dela, za ta denar sploh. Je pa res, da ga zmoti vse ?ivo... Od modrih tabel na AC, do Petrolovih ?rpalk, do vrtnih vrat na daljinsko odpiranje... :blush:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj se NE vidi, vidi pa tisto kar se zahteva od njega in tudi ukrepa ?e je potrebno pol pa dolo?enim ni ni? jasno.

:ouje:

Sistemi teh detektorjev so razli?ni, tako da moj ne spada v naobeno kategorijo od zgoraj napisani samo jamm pa ima, seveda je tdi cena temu primerna. :(

PS.Najcenej?i radar detektor je garmin z nalo?enimi radar to?kami, ali pa vo?nja po omejitvah. :rispekt:

 

Se strnjam s tabo, jaz imam tudi podobno zadevo in dela super...bistvo je da ga "drugi" ne vidijo, on pa vidi kar mora. Samo je pa? cena tudi temu prmerna :D

Sem proval tudi cenej?e detektorje, ampak je za moje pojme vse skupaj neuporabno.

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strnjam s tabo, jaz imam tudi podobno zadevo in dela super...bistvo je da ga "drugi" ne vidijo, on pa vidi kar mora. Samo je pa? cena tudi temu prmerna :D

Sem proval tudi cenej?e detektorje, ampak je za moje pojme vse skupaj neuporabno.

 

Ima? LI ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.