Skoči na vsebino

ALU Plati??a


krco22

Priporočeno sporočilo

Rabim mal pomo?i! Imam Mazdo 6 2004 karavan srebrno in sicer za polet rabim nova plati??a pa bol k jih gledam bol ne vem kaksna bi pasala na mazdo ce imamte kaksne ideje se priporocam za kaksne slikce! :blush: Hvala

 

V mislih sem imel nekaj taksnega 17col!

 

post-1962-1257617856_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rabim mal pomo?i! Imam Mazdo 6 2004 karavan srebrno in sicer za polet rabim nova plati??a pa bol k jih gledam bol ne vem kaksna bi pasala na mazdo ce imamte kaksne ideje se priporocam za kaksne slikce! :blush: Hvala

 

V mislih sem imel nekaj taksnega 17col!

 

post-1962-1257617856_thumb.jpg

 

Niso ?voh, go for it :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men se ta kr dopade

 

post-1962-1257625820_thumb.jpg

 

te res super zgledajo, TNX, kolk colska pa so to, 16 al 17?

 

sam ti rori pa ne pa?ejo gor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rabim mal pomo?i! Imam Mazdo 6 2004 karavan srebrno in sicer za polet rabim nova plati??a pa bol k jih gledam bol ne vem kaksna bi pasala na mazdo ce imamte kaksne ideje se priporocam za kaksne slikce! :blush: Hvala

 

V mislih sem imel nekaj taksnega 17col!

 

post-1962-1257617856_thumb.jpg

 

 

 

Te ne bojo sle ker so baje starejsi model pa so navoljo sam se v dimenziji 19 8,0 5*120! :angry2:

 

Tko pa spet iskat :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Načeloma bi morala imeti vsaka električna naprava, prodajana na EU trgu ustrezne varnostne zaščite (in oznako CE, ki jo nalepi na proizvod dobavitelj, ki s tem jamči, da naprava ustreza vsem zahtevam EU direktiv - LVD, EMC, ...). Tudi proti pregrevanju (pojavu požara). Iz AliExpressa imam zato kar težavo kupovat električne naprave ... če že na nalepkah pišejo neumnosti, kaj je šele notri ...   Segrevanje, če drugega ne, znižuje življenjsko dobo naprav. Tudi v Mazdah - recimo akumulatorji nimajo radi visokih temperatur, sploh AGM ne. Visoke temperature, še posebej, če so nehomogeno razporejene, uničujejo materiale (recimo bližina vročega dpf filtra in glave motorja, ki se zato na enem koncu razteza, krči, razteza, krči,... predstavlja problem in na koncu velik strošek za lastnika (puščanje antifriza, tesnilo glave, potrebno brušenje ali celo nova glava)).   
    • Normalno,da se greje,a brez skrbi,če uporabljaš kvaliteten polnilec,ima ta vse zaščite vgrajene...tudi temperaturno. Sem npr  hčerinega Lenovo Slim-7, k ima USB-C port za polnjenje...na morju polnil z Xiaomi-jevim 33W polnilcem, ki zmore tudi 20V-torej še primeren za polnjenje laptopa (original ima moč 60W)...brez problema je polnil,ko je hčerka hkrati še igrala streljačino...sicer je napisal,da se počasneje polni,a kot rečeno BP.   Pri mojem starem-v prispevku omenjenem Lenovo ThinkPad X-130e pa z 33W ni hotel,z 65W pa BP. Tudi je ta 65W polnilec narejen z t.i. GAN polprevodniki (galijev nitrat)...se veliko manj greje,in je hkrati kompaktnejši...kot rečeno dela BP😃👍    Bi pa opozoril na nekaj drugega,kar marsikdo hitro pozabi-polnilni kabel! Jaz za takšne stvari uporabljam Ankerjev 100W USB-C na USB-C kabel...torej kabel zmore več kot polnilec!
    • Dan danes je večina računalniških polnilcev 65W, nekateri zmoglivejši računalniki pa imajo 100W ali celo 140W.   Recimo macbook je en tak posebnež, ki sfura 140W k keks.   Jaz imam univerzalnega 100W pa fila vse bp, tudi na enem dellu sedaj. Z njim polnem telefon, uro, računalnik,...   Je pa res, da se bo pač grel, ko bo filal iz 10% na 100%, potem se bo pa nazaj ohladil. Brez skrbi, lahko filate tudi z 40W pa bo šlo čez.  
    • A srce imaš vredu? Po objavah sodeč ti kar precej kofeta spijaš. 
    • Danes je bil pa na gorenjski avtocesti pri vodicah kar en manjši masaker. Nekej je ležalo na voznem pasu, in ko sem šu jest mimo, je bilo ob cesti ene 7 avtomobilov parkiranih, vsi s praznimi gumami
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.