Skoči na vsebino

Vpoklic Mazd - pregled karoserije


Priporočeno sporočilo

Sol je resni?no najve?ji sovra?nik pleha, ?e posebej ?e je lastnik premalo vesten in po soljenju, ko so ceste ??i??ene, avtomobila ne o?isti in dobro spere podvozja. ?e pa ima tak ?e ogrevano gara?o in od soli umazan avto lepo zapelje vanjo sol lepo nadaljuje z raz?iranjem saj vi?ja ko je temperatura in bolj kot je vla?no bolj negativno "deluje" na pleh.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je sicer zelo pohvalno, prava sramota se mi pa zdi, da pri avtu za 25 tisoc ? ne naredi tega ze proizvajalec.

 

 

 

Omenjeno za??ito vam brezpla?no naredijo na poobla??enem servisu in avto dobite nazaj ?e isti ali pa naslednji dan. Za??itijo pa se ponavadi vsa vrata, pragi in zadnje obrobe blatnikov. To seveda dr?i, ?e avto ?e nima sledi rje, v nasprotnem primeru, pa se na?eti deli li?arsko popravijo, na koncu pa se avto ?e za??iti z dolo?enimi voski, premazi in silikoni.

 

Skratka, vsi ki imate Mazde 3 in 6, za katere je odprt vpoklic zaradi prerjavenja, ste bili o tem ?e verjetno obve??eni s strani MMS in mogo?e tudi s strani va?ega servisa. Priporo?am vam, da se na vabilo odzovete, da mojstri opravijo svoje dele, ?e ne se lahko poslovite od garacije na prerjavenje.

 

lp, sos

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skratka, vsi ki imate Mazde 3 in 6, za katere je odprt vpoklic zaradi prerjavenja, ste bili o tem ?e verjetno obve??eni s strani MMS in mogo?e tudi s strani va?ega servisa. Priporo?am vam, da se na vabilo odzovete, da mojstri opravijo svoje dele, ?e ne se lahko poslovite od garacije na prerjavenje.

 

Se opravi?ujem ?e je to ?e bilo razlo?eno, vendar me zanima za katere letnike vse velja tole? ?e recimo to zajema tudi 2003 letnike me zanima kako lahko preverim, ?e je ta avto ?e bil vpoklican ali ne? Kli?em na servis ali kako?

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Omenjeno za??ito vam brezpla?no naredijo na poobla??enem servisu in avto dobite nazaj ?e isti ali pa naslednji dan. Za??itijo pa se ponavadi vsa vrata, pragi in zadnje obrobe blatnikov. To seveda dr?i, ?e avto ?e nima sledi rje, v nasprotnem primeru, pa se na?eti deli li?arsko popravijo, na koncu pa se avto ?e za??iti z dolo?enimi voski, premazi in silikoni.

 

Skratka, vsi ki imate Mazde 3 in 6, za katere je odprt vpoklic zaradi prerjavenja, ste bili o tem ?e verjetno obve??eni s strani MMS in mogo?e tudi s strani va?ega servisa. Priporo?am vam, da se na vabilo odzovete, da mojstri opravijo svoje dele, ?e ne se lahko poslovite od garacije na prerjavenje.

 

lp, sos

 

 

Lahko pokli?e? na servis in povpra?a?, ?e je za tvojo mazdo odprt kak vpoklic, kar sicer dvomim. druga?e pa ?e je avto redno servisiran, ti itak velja garanija na prerjavenje 12 let.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko pokli?e? na servis in povpra?a?, ?e je za tvojo mazdo odprt kak vpoklic, kar sicer dvomim. druga?e pa ?e je avto redno servisiran, ti itak velja garanija na prerjavenje 12 let.

 

Ampak se mi zdi, da se je pisalo, da ti ta garancija velja samo v primeru, da si enkrat letno na pooblascenem servisu, kjer ti postempljajo v servisni knjizici pregled karoserije (tako je bilo se v casih papirnatih servisnih knjizic... ne vem, kako je sedaj z digitalno servisno knjizico :) ) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko pokli?e? na servis in povpra?a?, ?e je za tvojo mazdo odprt kak vpoklic, kar sicer dvomim. druga?e pa ?e je avto redno servisiran, ti itak velja garanija na prerjavenje 12 let.

 

 

jap. tudi to dr?i. razen ?e ima avto vpoklic, potem ne gledajo na servisno knjigo, kar se ti?e pa garancije pa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni so tudi na servisu Mazdo 3 porihtal, je bil vpoklic.

So pa meli avto tam 3dni, ta cas dobil nadomestnega. Je pa po tem par dni smrdelo v avtu.

Je pa 2004 Mazda 3, je pa kupljena pr nas v MS, redno servisirana.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Ha, ha, sem se res zatipkal La Sportiva so. 
    • Kar se tiče prostočasnih športnih copat sem trenutno extremno zadovoljen z znamko On. Copati so res udobni, podplat opravi svoje delo cel dan. Če kdo kupuje naj sproba to znamko.
    • Jaz sem že vsa leta na La Sportiva visokih, pa na salewa nizkih gojzarjih.
    • A si kupu La Sportiva, al pa Scarpa, La Scarpa pa sigurno ne 😁 Je pa oboje pro liga in nisi mogu nič zajebat.     Vibram je kar v vrhu, če ne vodilni kar se tiče te scene, imaš pa različne Vibram podplate, glede na lastnosti oz. potrebe uporabnika. Sam imam dvoje La Sportiva plezalke in ene imajo Vibram Grip, to je zelo mehak podplat, ki se hitro obrabi, se precej upogiba in je bolj primeren za kake gladke skale, plate, medtem, ko imam druge plezalke z Vibram Edge podplatom, ki je precej trši in posledično tud cela plezalka je tko narjena, da ma trdi in oster rob in je precej neudobna, to maš pa potem za stopat na mikro špičke, robove in reže v skali. Pojasnilo Alpine glede degradacije ali hidrolize materiala je ubistvu na nek način zelo na mestu, to se dogaja tudi drugje. Ne poznam pa Alpininega načina/kvalitete proizvodnje. To je vse na nek način performance obutev in da vam bo držala 15 let nikol ni bil njen glavni namen. Ni problem v podplatu, pač pa materialu ''midsole-a'', tistga dela med podplatom in samim čevljem in pa tudi vrste lepila. Kot ljubitelj in zbiratelj, sem to vidu tut pri supergah, ko ima nekdo v kolekciji kak starejši nenošen par, na polički ali v vitrini, po možnosti še mal sonček gor posije dnevno... Na pogled zgleda čist ok superga, ampak midsole rata kot biskvit in razpade, če začneš karkol prčkati po njem, ali nosit. Zgleda pa nekako tkole. Jordan 4 Crumbling | Just enjoy your sneakers! 📸 by IG:... WWW.FACEBOOK.COM Just enjoy your sneakers! 📸 by IG: paging_dr.sole Isto je z vašimi pohodnimi čevlji, če jih ne nosite in ležijo nekje v kaki rahlo vlažni garaži, kleti 10 let... Tuki podplat ni kriv nič, konc koncev podplat ne razpade, ampak odpade.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.