Skoči na vsebino

Prevelika poraba


ewerlast

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav.

 

Torej imam problem pri moji mazdi Mx-3 1.6 66kw..namre? ?ere mi ogromno.. okoli 13 litrov. Prvo sem mislil da je kriva lambda sonda in sem jo tudi menjal, a avto ?e vedno isto pije ;) prav tako mi ?tantgas za?ne nihat ko vklopim gretje zadnje ?ipe ali pa ko vklopim meglenke..

 

tak da ?e ima kdo kak?ne pametne ideje kaj bi lahko bilo z avtom narobe naj jih prosim napi?e :D

 

lep pozdrav..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav.

 

Torej imam problem pri moji mazdi Mx-3 1.6 66kw..namre? ?ere mi ogromno.. okoli 13 litrov. Prvo sem mislil da je kriva lambda sonda in sem jo tudi menjal, a avto ?e vedno isto pije ;) prav tako mi ?tantgas za?ne nihat ko vklopim gretje zadnje ?ipe ali pa ko vklopim meglenke..

 

tak da ?e ima kdo kak?ne pametne ideje kaj bi lahko bilo z avtom narobe naj jih prosim napi?e :D

 

lep pozdrav..

 

injektorji? ?trom? nism mehanik ampak jz bi to pogledal...?e ti zjebe vse ko pr?iga? razne stvari...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo cevke okrog sesalnega kolektorja poglej, mogo?e ti pu??a izpu?ni kolketktor in potem lambda bere napa?ne podatke in ti ga serje vse skupaj. Mogo?e je kje po?en izpu?ni kolektor. Merilec pretoka zraka, senzor pozicije plina-gasa ?

Kaj pa mo? ima al je bolj bogo ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prevozenih mam 175 000, mo? ?tima.

sem pa prijev z eno roko fertajler kapo z drugo pa ma?ino in me je kr konkretno spajtlalo, zdaj al so kabli fu? al pa kapa. kaj bi lahko bol verjetno blo? pa ?e je mogo?e da je to z porabo tudi povezano? za kolektor pa bom ?e mogo pogledat.. cevke okrog kolektora so pa vredu.

 

 

p.s.

je mogo?e v mariboru al pa okolici kaki vredu mehanik ki se spozna na mazde ?e ve kdo?

 

hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prevozenih mam 175 000, mo? ?tima.

sem pa prijev z eno roko fertajler kapo z drugo pa ma?ino in me je kr konkretno spajtlalo, zdaj al so kabli fu? al pa kapa. kaj bi lahko bol verjetno blo? pa ?e je mogo?e da je to z porabo tudi povezano? za kolektor pa bom ?e mogo pogledat.. cevke okrog kolektora so pa vredu.

p.s.

je mogo?e v mariboru al pa okolici kaki vredu mehanik ki se spozna na mazde ?e ve kdo?

 

hvala

 

Masa? :huh:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Seenzor temperature je nov manj kot 40 ?, ne spla?a se rabljenega.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ima ima - ?e ne dela pravilno lahko po?ilja napa?no informacijo in temu primerno se fila motor s prebogato me?anico (ve? goriva manj zraka) in poraba naraste.

 

enako kot zaug pa hladna ma?ina :P kapi? kapi?... nism neki poznaval EFI :dudek:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.