Skoči na vsebino

Happy Birthday

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

vse naj naj ! :mi pijemoo:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Napisano

s zamudo vse naj naj!!!

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Napisano

Hepi brzdej. :pepsi:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Napisano
:pepsi:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • @Slivka Ford home video. Pa kužka si dobu zraven Forda pa nič nisi povedal.    
    • Še vedno nič o naročanju na servis. A želiš,da kdo od nas pokliče na servis,da te naročimo?  Pa bi bilo zanimivo biti zdravem,ko pregledajo ta tvoj nesrečni avto,da vidimo za kaj se gre. 😉  
    • Posnami kako se to vidi v temi na cesti ne na armaturki! Boljših luči ni kot so te, kot bi se peljal po dnevu.....  Jaz bi popizdil, da me takole zezajo kot tebe 🤔. 
    • Vem kako delajo saj sem vozil avto z matričnimi 8 let. 😉   Modra lučka ugasne izven naselja. V popolni temi. Za pol minute se nazaj vklopi in spet za manj kot pol minute vklopi.  Vcasih to dela celo vožnjo (40km).    Nobenega naselja in nad 60-70km/h.  Na regionalnki.   Pri prejšnjem je pod 40km/h ali v naselju tudi izklopilo kar je normalno. Tukaj mi pa kakšen dan non stop vklaplja in izklaplja ta auto način.    Pa prometni znaki pogosto zmotijo sistem kar mi pri prejšnjem nikoli ni.    Komu to ne bi paralo živcev? Bom objavil posnetek ko bom našel pravega ki to jasno pokaže.    Ampak to je itak normalno boste rekli tukaj. 😆
    • Slovenska košarkarja z največ zaslužki.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.