Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Zanimivo da se mi na vsake 3 mesece pri?ge oran?na lu?ka poleg ?rke E, potem brez kakega razloga ugasne.

Ima idejo zakaj se mi to dogaja ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe LOL

 

brez razloga :ne vem: al sam benz natanka?? Saj vemo, da tanka? samo 1x na tri mesece :jezicek:

 

U bistvo ma? prov, ko grem s pumpe mi ne sveti ve?, qurba sem neumn. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mater stari kdaj ma? spet rojstn dan, da ti eno plinsko bombo prnesem za darilo... :danzoman::D:D

 

Ni taprava, lahk pa mi 1X natanka?, pla?am pa js.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo da se mi na vsake 3 mesece pri?ge oran?na lu?ka poleg ?rke E, potem brez kakega razloga ugasne.

Ima idejo zakaj se mi to dogaja ? ?zmeden?

 

Jah Ego ti zraste vsake 3 mesece in na to te opozori tvoj Kitt!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eee, glede lu?k bi mel ?e jaz eno vpra?anje: 323fba ?e neki cajta (oz ni delal ko jo je mel ?e foter) ne dela gretje zadnje ?ipe, pa se spomnim fotra da je u?asih zbiju po knofu ko budalo pa je u?asih za?el delat. No mene uglavnem zanima ?e se na armaturki pojavi kaka lu?ka da je gretje zadnje ?ipe vklopljeno?? Ker se mi je danes nekaj zarosilo pa sm neki isto zbijo po knofu pa se mi je zazdel (oz je bil to samo neki fle?) da se je za trenutek pri?gala neka lu?ka na armaturki... ?zmeden?

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eee, glede lu?k bi mel ?e jaz eno vpra?anje: 323fba ?e neki cajta (oz ni delal ko jo je mel ?e foter) ne dela gretje zadnje ?ipe, pa se spomnim fotra da je u?asih zbiju po knofu ko budalo pa je u?asih za?el delat. No mene uglavnem zanima ?e se na armaturki pojavi kaka lu?ka da je gretje zadnje ?ipe vklopljeno?? Ker se mi je danes nekaj zarosilo pa sm neki isto zbijo po knofu pa se mi je zazdel (oz je bil to samo neki fle?) da se je za trenutek pri?gala neka lu?ka na armaturki... ?zmeden?

 

:D ma lucko ma

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo da se mi na vsake 3 mesece pri?ge oran?na lu?ka poleg ?rke E, potem brez kakega razloga ugasne.

Ima idejo zakaj se mi to dogaja ? ?zmeden?

 

daj se kak druga?e preseravat... ;)

 

tole ni na tvojem nivoju, razen ?e si ga spustil (nivo namre?) :D :D :dudek:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bumbar en, lahk bi pogledu v priro?nik pa bi vidu da je lu?ka za gretje... :zvizga:

 

hvala BOBI :D

 

je lu?ka ja, C-jka ma itak isto :D zdej me pa zanima, ?e se pr?ge lu?ka ko je benz na konc, al nima lu?ke?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Al ste se obesili na Mazde, kot da samo tam iščemo vozila (ker avtov nobena firma več ne dela)!   Ja, to imaš pa prav. Je treba odpret denarnico, pa dobiš krasen družinski enoprostorec s štirikolesnim pogonom in dizlskim motorjem že za 88.000€. Kaj pa je to takega, malo več kot 1.400€ + obresti na mesec in v petih letih je tvoj. Zanima me samo, kdo z družino si lahko privošči tak znesek...   Mi je pa zanimiv stavek v članku:    Najbolj priljubljene bodo    Kako pa oni vedo, kaj bo najbolj priljubljeno? Ali pa je to že vnaprej določeno in morajo potem trgovci to samo še udejanjit?         Pa da ne bo ravno Mercedes, lahko je tudi Hyundai Staria. Bi bil tako dober in poiskal ceno za štirikolesni pogon?
    • Si jim pustil 6 let stare gume??  Pa kaj si jih drugače hotel prodati na bolhi, ali kako? 😉
    • Saj ni rečeno, da si starejši občan, da si "stari frik" Tudi veliko današnjih  mladih je frikov in prisegajo le na vintage izdelke in avtomobile. Tako, da ne izzivati sestrice, saj je frikics pa še nalomi  te lahko. 😊 No, vidiš, tvoje želje so skoraj  neuresničljive. Kaj je rešitev? Vozi še naprej tvoj obstoječi avto. 😊
    • Nekaterim SUV ni všeč, pa se jim takoj opcije zmanjšajo. Bom dal sebe za primer, moje preference so sedan > karavan > SUV. Pol je pogoj tudi da, če menjam avto, da je bolj udoben in prostoren kot moj trenutni avto in z več oz boljšo opremo. Avto ne sme biti nemec ali pa del VW skupine. Francoza tud nikol ne bom vozu. Pa tudi če damo budget do 50k, ta pogoj zaenkrat, kar sem jest gledov naokrog, izpolni samo Toyota Camry, pa še to nisem siguren, ker je še nisem vozu. Aja, je še Kia Proceed, samo nazadnje k sem vozu kio, je šajtrga bl udobna kt pa to.
    • Evo-zrihtal nakup,premontažo na feltne itd...na avto bom pa sam...je treba malce zavore popucati,pregledati,in rad to sam naredim...lepo počasi in v miru,da je narejeno,kot je treba. DOT je 0524...lih prav,k baje jih začnejo sredi Decembra delati...spet Made in Germany😃👍...to pa danes že zelooo težko najdeš. 333€ gume,montaža na feltne,centriranje in stare pustil pri njih...mi je vseeno,kaj bodo z 6-let starimi...dve sta pa itak že flikane,tako da...boli me pimpek. Najbrž v Soboto zrihtam na fordeka🙄...bo draga vesela😊   Aja,ima Vulco eno promocijsko akcijo imenovano "TireGuard365"...skeniraš račun,in registriraš,pa dobiš 1-leto "kasko" na gume (največ 4x popravilo itd...)...je zastonj,torej fino...pač samo k dobijo tvoj email...samo,jaz k skoz šraufe gazim🙄,zna prav priti😅   V redu nakup😃   Aja-pri Grošu...gužva nenormalna...enih 10 avtov v vrsti...jim laufa na polno,tako da tiste dve ženski na kasi ne vesta kje imata glave...se mi ni dalo čakati,sem kar pri njih pustil,in šel danes mimogrede iz nočne iskati...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.