Skoči na vsebino

Bridgestone Potenza Re 720


komar

Priporočeno sporočilo

Sem opazil, da je take gume nabavil VUK.

No, zanimajo me va?e izku?nje z temi gumami.

Sicer imam ravno tak?ne na svoji 6-ki (215/45x17), pa se mi zdijo izredno GLASNE! :angry:

Katere predlagate (pomembno, da so tihe!!!)? :(

 

By, Tomi

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tihe gume so po mojih izku?njah Continental EcoContact, pa Fulda Carat Extremo (sicer tudi y3000, ampak teh ne delajo ve?)

 

druga?e pa preveri starost gume... (oznaka DOT)

?e so stare 3 ali ve? let, so lahko ?e glasne... :ne vem:

 

jaz sem pred tednom na Cliotu menjal Falken ZE502 z DOT 2499

za FUlda Carat Attiro (DOT 5204) in je razlika O?ITNA !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@komar-kolk ?asa jih ?e ma? gor? Proti mojim prej?njim Falken FK451 so RE720 tihe gume;je pa res,da jih vozim komaj 300 km...dr?ijo pa fenomenalno, pa? si da? muziko bolj glasno.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na avtu so cca.1 leto, prevo?eno pa 45.000 km.

Pa datum izdelave 47. teden 2003.

Ja, muzika pomaga (hvala bogu za MP3 player).

Dr?ijo pa res dobro...

?e za Vuk-a, kje so ti avto zni?ali (pa za koliko denari)?

 

By, Tomi K.

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komar, sem mel RE720 na prejsnjem avtu in res ratajo glasne cez nekaj casa. So pa res dobre gume.

Od tihih gum bi izpostavil Continental Premiumcontact (drzijo pa mal slabs), in trenutne te k jih mam gor , Good Year Eagle F1 ...

Predlagam da pogledas se Conti Sportcontact2 (edin minus je pa da bos naredil mal km z njimi)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e za Vuk-a, kje so ti avto zni?ali (pa za koliko denari)?

 

By, Tomi K.

Tam kjer si v?eraj kupil spojler, pri Skorn?ku...mislim,da je blo vse skupaj okoli 60.000 SIT,mogo?e malo ve? ali malo manj, bi moral pogledat na ra?un.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mam jst tud potenco na svoji mazdi, pa me ta glasnost ne moti, saj ?e si mal dirka?a se prov dobr sli? kdaj guma ornk grab, pa kdaj za?ne popu??at, sam ta guma ne spusti zlepa, odli?na guma no ja jst jih mam ?e 2 sezono in res so zelo dobre, se velik bol dr?ijo od zimskih, pa ?eprov so zimske mi?elin.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no sem na?el ?as, da sem konkretno sprobal gume na moji 'omiljeni' cesti na MB Pohorje....v primerjavi z Falken FK451 zmagajo v vsakem primeru,grip je dosti bolj?i, ?e posebej,ko na polno pospe?uje? z ovinka jih je zelo pripraviti do 'kopanja', pa tudi kako se dr?ijo v ovinkih je odli?no. Tudi v prej?njih de?evnih dneh so se zelo izkazale,saj zelo dobro dr?ijo in marsikateri ovinek lahko spljem hitreje kot prej. Resni?no dobra guma.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, vse kar sta napisala je res-vendar....

?e vedno so GLASNE in me moti 100 na uro. :angry:

Tako, da danes dobim Continental ContiSportContact 2.

Upam, da ne bo razo?aranja!!! :(

Bom poro?al ?ez nekaj dni.

 

By, Tomi :P

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem opazil, da je take gume nabavil VUK.

No, zanimajo me va?e izku?nje z temi gumami.

Sicer imam ravno tak?ne na svoji 6-ki (215/45x17), pa se mi zdijo izredno GLASNE! :angry:

Katere predlagate (pomembno, da so tihe!!!)? :(

 

By, Tomi

katerekoli ki imajo veliko plastike notri. cim bolj trda in plasticna je to bolj tiha in varcna je - drzanje ceste pa je vkurcu!!!

Tigar Beograd, te majo se po 20.000km tiste iglice ob strani kolko so trde. zdrzijo do 300.000km

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, vse kar sta napisala je res-vendar....

?e vedno so GLASNE in me moti 100 na uro. :angry:

Tako, da danes dobim Continental ContiSportContact 2.

Upam, da ne bo razo?aranja!!! :(

Bom poro?al ?ez nekaj dni.

 

By, Tomi :P

Conti so sigurno odlicne gume, in tihe. Edino ti ne bojo zdrzale velik.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem opazil, da je take gume nabavil VUK.

No, zanimajo me va?e izku?nje z temi gumami.

Sicer imam ravno tak?ne na svoji 6-ki (215/45x17), pa se mi zdijo izredno GLASNE! :angry:

Katere predlagate (pomembno, da so tihe!!!)? :(

 

By, Tomi

katerekoli ki imajo veliko plastike notri. cim bolj trda in plasticna je to bolj tiha in varcna je - drzanje ceste pa je vkurcu!!!

Tigar Beograd, te majo se po 20.000km tiste iglice ob strani kolko so trde. zdrzijo do 300.000km

Continental SportContact2 so na primer zelo mehke gume pa so zelo tihe. Good Year Eagle F1 gsd3 so tud mehke in so tudi tihe...Bridgestone RE720 so trse in so glasnejse od Contija in Eagla...

Trayal so tudi mehkejse od Tigra :)

Objavljena slika

 

bi mogu videt kako sele zgleda tovarna :D

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, pa se je zgodilo.

Continental SportContact so zmontirane (215/45x17)

Prvi ob?utki zelo vzpodbudni (sicer samo vo?nja po de?ju). :rolleyes::rolleyes:

Ve? pa ko bo prilo?nost testiranja.

NAJPOMEMBNEJ?E-hrupa v kabini ni ve? (Bridgestone sucks)!!! :lol::lol:

 

By, "lucky" Tomi B)

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolj od dale? spremljam tole temo in dobil sem ob?utek, da se je komar ?e vnaprej odlo?il kak?ne gume si bo zmontiral na avto, ker je pa? vedel za slabe in dobre lastnosti enih ali drugih. :ne vem:

Zakaj ljudje spre?ujejo stvari za katere so se ?e vnaprej odlo?ili, kako jih bodo naredili ???? :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odlo?en ravno nisem bil (je pa res, da so na zadnjem testu Continentalke zasedle prvo mesto in sem se ves ?as nagibal v to smer). :ph34r:

Spra?ujemo in nakladamo pa zato, ker je to tukaj FORUM, ki je namenjen takim NAKLADANJEM. :P:P:P

 

Pa ?e naprej en lep, de?even dan!

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ve? s temi testi je tako, tist k da ve? dnarja je pol bolje uvr??en, saj koker sm jst sli?al, najbolj?i testi so ljudje k se vozmo z razli?nimi gumami. in ti lahko povemo izku?nje, verjetno jih ima? tudi sam nekaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fantje , mene pa zanima ?e ima kdo kak?ne izku?nje s pnevmatikami Yokohama?

Me ?e neki ?asa privla?ijo, verjetno zato ker so japonske, nisem pa uspel ?e dobit nobene povratne info. kako se kaj obnesejo.

user posted image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

obnesejo se dobro.Ceste se dr?ijo dobro, edino obraba je ve?ja.To govorim za model AVS100.Sem jih imel nekdaj, naslednje pa ne vem katere bom kupil, trenutno pa imam bfgoodrich profiler g.so tudi dobre, posebno v de?ju.

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.