Skoči na vsebino

Kupujem MAZDO MX-5 1.6i Base


O.K.

Priporočeno sporočilo

Rada bi kupila rabljeno MAZDO MX-5 1.6i Base. Na spletni strani avto.net sem na?la en primerek. Zanima me, ?e je sploh vredna ogleda. Cena je hudo ugodna in to me malo skrbi.

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2500541&show=1

 

Ali kdo od vas pozna koga, ki prodaja ta model Mazde?

 

Hvala za vse prej?nje odgovore in za vse naprej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale se prodaja ?e zelo zelo dolgo, ve? kot pol leta sigurno. Mo?no zaradi cene, se spomnim ko sm zj za?el gledat mxke, je bla cena 4,5k, ?e se prov spomnim. Sem jo tut mislil it gledat, pa se je v tem ?asu na netu pojavila ta ki jo mam zdej, pa tut dost bli?je mi je bla in z 1.8 mopedom, ki je bil prioriteta, tko da se zj s to vozim :D. Druga?e pa poklicat, mal povpra?at v kak?nem stanju je avto in eventuelno it pogledat. Link kaj pogledat na avtu sem ti ?e v drugi temi prilimal, tko da go for it. :bravo:

 

p.s. edino za volan nisem siguren ?e je originalni, nism ?e vidu tazga, pa naj me kdo popravi ?e se motim.

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

malo ?e poglej po oglasih, doda? nekaj malega in dobi? NB serijo, od 99' naprej, precej lep?o in z ve? opreme! :P, npr. tole:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3360600&show=1

 

sicer pa ?e malo po?akaj, na zimo se taki avti sila malo prodajajo, spomladi bo ve? izbire! :D

 

pa sre?no!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

malo ?e poglej po oglasih, doda? nekaj malega in dobi? NB serijo, od 99' naprej, precej lep?o in z ve? opreme! :P, npr. tole:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3360600&show=1

 

sicer pa ?e malo po?akaj, na zimo se taki avti sila malo prodajajo, spomladi bo ve? izbire! :D

 

pa sre?no!

 

u mater, tale je pa zlo lepa :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

malo ?e poglej po oglasih, doda? nekaj malega in dobi? NB serijo, od 99' naprej, precej lep?o in z ve? opreme! :P,

 

Brez zamere, samo lepota je zelo subjektivna stvar :P

Ho?m re?t mene v nb-jki nebo? vidu, je pa? 'babji' avto, medtem ko nc-jko bi pa koj mel, tale ki je pa sedaj najnovej?a pa spet ne. Kar se pa opreme ti?e pa mislim da je top oprema v NA in NB tam nekje enaka.

 

Pa? palim bolj na starej?e avte :D

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.