Skoči na vsebino

Leva stran Bose-ja ne dela...no,ob?asno se javlja


Priporočeno sporočilo

Eko.Pred kak?nimi dvemi leti me je Bose ozvo?enje ?e tako zafrkavalo.Leva stran,komplet,mi namre? vsake toliko zatrokira-se pravi ne dela sploh.

Se pa to dogaja le pri poslu?anju CD-jev,radio dela b.p.Ko sem ga v?eraj pritisnil z prstom,radio z sprednje strani namre?,je za?elo ?pilat.

Danes pa ne pali niti to ve?. :( Ali bi bil to kak konektor ali sam CD player?Ali mogo?e kdo ve,kako je to po?timano? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eko.Pred kak?nimi dvemi leti me je Bose ozvo?enje ?e tako zafrkavalo.Leva stran,komplet,mi namre? vsake toliko zatrokira-se pravi ne dela sploh.

Se pa to dogaja le pri poslu?anju CD-jev,radio dela b.p.Ko sem ga v?eraj pritisnil z prstom,radio z sprednje strani namre?,je za?elo ?pilat.

Danes pa ne pali niti to ve?. :( Ali bi bil to kak konektor ali sam CD player?Ali mogo?e kdo ve,kako je to po?timano? :whatever:

 

Poder zadevo, lahko je slab kontakt med cd in sprednjo plo??o, je vse skupaj samo nataknjeno in potem fixirano z vijaki, ampak ne tam kjer so kontakti.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poder zadevo, lahko je slab kontakt med cd in sprednjo plo??o, je vse skupaj samo nataknjeno in potem fixirano z vijaki, ampak ne tam kjer so kontakti.

 

Aha,bomo pa? razstavili zadev??ino. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js sm mel podobno te?avo, ?ez ?as je avtoradio ?ist ugasnu, ko sm mal prtisnu prednjo plo??ico nazaj not je spet delu, ampak zdej ko sm prstavu avtoradio iz Daihatsuja v Mazdo pa dela skos normalno :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eko.Pred kak?nimi dvemi leti me je Bose ozvo?enje ?e tako zafrkavalo.Leva stran,komplet,mi namre? vsake toliko zatrokira-se pravi ne dela sploh.

Se pa to dogaja le pri poslu?anju CD-jev,radio dela b.p.Ko sem ga v?eraj pritisnil z prstom,radio z sprednje strani namre?,je za?elo ?pilat.

Danes pa ne pali niti to ve?. :( Ali bi bil to kak konektor ali sam CD player?Ali mogo?e kdo ve,kako je to po?timano? :whatever:

 

Meni isto leva stran ob?asno zataji in mrkne, ampak samo ko poslu?am CD. Potem preklopim na radio in nazaj na CD in dela normalno... :whatever:

Bo?tjan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni isto leva stran ob?asno zataji in mrkne, ampak samo ko poslu?am CD. Potem preklopim na radio in nazaj na CD in dela normalno... :whatever:

 

Verjetno je kriv slabo polotan konektor nekje na sredini radia.Bo treba razdreti radio in polotat.To je napaka na M6 letnik 2002-2004.Meni zdaj dela tako kot mora.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja vem sam tle je govora o original radio ne o neki skatli :)

 

vem, vem, sam js sm pa? povedu, kok je blo pri men na navadnem avtoradiu ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 9 mesecev kasneje...

Set me zafrkava leva stran Bose-ja. :angry:

Res bom moral stvar razdreti in pogledat,kaj je narobe.Zdej niti pritiskanje na sprednjo stran radija ne pali ve?.

Radio dela normalno,CD pa samo desna stran. :ne vem:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Sam sem poklical v Ljubljano na naslov iz foruma, popravilo je poceni, vendar iz drugega konca Slovenije mi je bilo odve?, da moram 2x priti v Ljubljano.Upal sem da bo urejeno isti dan.

Zato sem vzel stvar v svoje roke in snel audio enoto ven.Miljon ?raufov da vse od?raufa? in lo?i? cd in radio in vse pokrove.

Sem vse vmesne kontakte od konektorja na pcb plo??i za cd-radio prelotal, ?eprav niso bili slabi.Sem jih preveril z pove?evalno lupo.

Je pa bila druga pesem konektor, ta pa je bil oksidiran (rahljo potemnjen) in sem kontakte pazljivo prebrusil.

Vse lepo sestavim in vklopim.

Cd-ji se lepo za?nejo premikati a zadeva nekako stoji-ni zvoka in predvajanja.Vse lepo izklju?im in iz?tekam.Vse zopet nazaj in:

tipka za cd ne dela-ne preklopi ve? na cd, kakor da ga sploh ni.?e enkrat vse i?tekam in nazaj, zopet ni?.

 

Pustim in se lepo tola?im, da tudi prej nisem mogel poslu?ati.

LP.

 

 

P.s. Aja, po nekaj urah poskusim in zadeva funkcionira brezhibno.Je BUS povezava z radiom in rabi nekaj ?asa da ga prepozna in vklju?i v sistem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, meni isto leva stran BOSE sistema ob?asno mrkne (nima veze cd ali tuner, isto se dogaja). Lahko potem cel mesec laufa, potem pa naletim na neko luknjo na cesti (ki jih pri nas ravno ni malo, bemti) pa TEMA kar se leve polovice ti?e. Sam imam dodaten oja?evalec v prtlja?niku in nek majstr mi je reku, da zna bi na oja?evalcu kak?en stik, da je v tem potem te?ava, ko ga malo preruka. Ni se pa ?e lotil razdiranja, tako da je govoril na pamet! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...

Men se dogaja isto na 6ki 2007. Enkrat ne dela cele leva stran, enkrat dela samo desni zadnji zvo?nik enkrat pa dela vse. ?e ne dela za?ne delat ko zapelje? v luknjo, ali ?e da? bolj na glas, ali ?e odpre? ?ipo. Pa tud s stikali za ?ipe mam probleme ker majo svojo voljo kako bi delal. Tko da verjetno je nekje nek slab stik. Bo res treba enkrat razdret vse.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Evo, pa smo re?ili to zadevo.Ker mi je bilo ?e dovolj tega dela-ne dela sem razstavil komandno plo??o in jo odnesel k najve?jemu mojstru elektronike tukaj na obali.?im je snel dol radio iz prednje plo??e je opazil, da eden izmed konektorjev (na ?est nogic-prva nogica ) sploh ni bil tovarni?ko zalotan in je samo bil stik pa? ?elezo na ?elezo in ?e to slab.

Zdej, ?e je bila v?gana klima pozimi se je normalno vse raztegnilo, ker je ta konektor prav pri cevi, kjer gre topel zrak v kabino in je izgubil stik.Seveda sem z pritiskom na prednjo plo??o nad radijem spet vzpostavil stik in je spet delalo.

Zgleda, da je preko teh prvih nogic povezan cd player in to levi kanal.

Zdej ?e en teden dela v redu.Super ne, ker Bose itak ni delal nikoli super in je bolj tako-tako zvok.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.