Skoči na vsebino

BPT v mx-3


Tič

Priporočeno sporočilo

ej kaj je kasna razlika podmazovanja pri atm. motorjih v primerjavi z turbo motorji...nekje sem slisal da imajo turbaci sprice dodane da spricajo na bate od spodaj...ne vem tocno...kaj je to res?

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja turbaci majo to dodatno. mislim da je edina navadna masinca (ena zelo redkih no...med vsemi znamkami) ravno mazda 1.8 se mi zdi (tista ko je v MX-5) ki ima tudi to, ceprav nima turbota :o:o:o . Sem kak tedn nazaj bral o tem na neki strani. je vsa zgodovina masinc napisana :D

---------------------------------------

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam bi blo fajn da mas denar, pa se malo igras in poskusas in tako naprej.....hehe, sam moras met $$

 

;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej kaj je kasna razlika podmazovanja pri atm. motorjih v primerjavi z turbo motorji...nekje sem slisal da imajo turbaci sprice dodane da spricajo na bate od spodaj...ne vem tocno...kaj je to res?

Ja je res, pa glavna gred je druga, pa ojnice, pa bati, pa ventili, pa glava, pa kolektorji, pa, pa, pa..... :D v glavnem na zunaj zelo podobno, znotraj totalno druga pesem.
IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zej BPT sem tak ze odpisal, ker se vseen hocm met zanesljiv avto. Kaj pa tocno potrebujem ce bi hotel B6T? Samo golo masino al se kej ostalo? Mislim da menjalnik, polosi, elektronika in podobno lahko ostane kar staro not a ne?

 

:P

 

ciao

Verjetno bi potreboval, ra?unalnik, kompletno navlako pri sesanju, kompletno navlako pri izpuhu, verjetno ?e kak?en nosilec, pa upaj da bo lepo pasalo z obstoje?im menjalnikom in si uspel. Aja pa mogo?e ?e benz pumpa.
IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.