Skoči na vsebino

Nesre?a s pobegom ...


Priporočeno sporočilo

Danes pridem na parkirplac in zagledam udrtino v vratih in prednjem blatniku, zraven na tleh ?pure avtomobila, ki se mu je o?itno zlo mudil (verjetno odpelat) :angry:

 

Vrata se odprejo za par cm, ko jih zapira? so mo?no zvita v okvir vrat, tko da so po moje tudi panti nastradal ...

 

Ne glede na to, da mam zavarovano me RAZPIZ**, da mora bit folk tok po?ten <_<

 

?e se meni zgodi kdaj kej podobnga naj ravnam tko k je ta, al naj prijavim? hehe :P

 

Nikjer ne najdem na internetu ?e mi mogo?e pripada nadomestni avto. Gre se za to da sem od slu?be oddaljen 50km, in je vse skup malo nerodno ...

 

Zavarovano mam pri Triglavu ...

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce imas kasko pri Triglavu, imas tudi nadomestno vozilo... vsaj jaz sem ze ene dvakrat koristil v zadnjih parih letih ... Problem je le ta, da ti ga priznajo le za toliko, kolikor je dela (ponavadi en ali dva dni, ce so licarska dela)... kar pa ponavadi ne zadosca... Sicer dosedaj pri Gami nisem imel problemov... nadomestni avto sem pac imel toliko casa, dokler ni bil moj postiman...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To se ne da tkole na pamet govort. Nadomestni avto ima?al pa nima? zavarovan. In ?e ga ima?, ga ima? lahko za en dan al pa do popravila avta. Npr. Comfort paket ti nudi nadomestni avto od trenutka nesre?e pa dokler te ne pokli?ejo da je avto gotov za prevzem. Pgledat je treba polico druge ni.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To se ne da tkole na pamet govort. Nadomestni avto ima?al pa nima? zavarovan. In ?e ga ima?, ga ima? lahko za en dan al pa do popravila avta. Npr. Comfort paket ti nudi nadomestni avto od trenutka nesre?e pa dokler te ne pokli?ejo da je avto gotov za prevzem. Pgledat je treba polico druge ni.

 

To velja pomoje bolj za asistenco ... Ce pa recimo uveljavljas poskodbo na parkiriscu, pa kolikor vem, nadomestni avto pripada... za koliko dni pripada, pa doloci cenilec ... Vsaj take izkusnje imam sam...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To velja pomoje bolj za asistenco ... Ce pa recimo uveljavljas poskodbo na parkiriscu, pa kolikor vem, nadomestni avto pripada... za koliko dni pripada, pa doloci cenilec ... Vsaj take izkusnje imam sam...

 

Mah ja ... bom jutr na zavarovalnici zvedu ... :closedeyes:

 

Hvala

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako pa? Uradno te?ko, s ?muglanjem pa se verjetno da marsikaj :ne vem:

 

 

Brez da vklju?i? kleparja po mojem te?ko.... nekdo ti mora dat dober ra?un, da ga iztr?i?... in mislim, da so ?asi zavarovalni?kega zaslu?karstva zelo omejeni napram npr. letu 2000. Seveda se pa ?e vedno da kaj uredit ;) Pa ?e tko je.... mlaj?i kot si, ve? ima na zavarovalnici problemov, vsaj pri meni je bilo tko....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil na Triglavu, ceilec mi ni povedal koliko je ?kode, reku je samo, da bo klepar poslal na Triglav ra?un, oni pa ga bodo poravnal. K sre?i pa nadomestnega avta ne bom rabu ...

 

Upam da bo zrihtano tko k je treba ... <_<

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za mazdo so deli dragi ko prasica, sploh (predvidevam) za tako redkost kot je zdej ?e MX3. Zdej pa mora? vodo nekak speljat na svoj mlin, ne sosedovga, pa da bo pr teb su?a! :jupiii::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za mazdo so deli dragi ko prasica, sploh (predvidevam) za tako redkost kot je zdej ?e MX3. Zdej pa mora? vodo nekak speljat na svoj mlin, ne sosedovga, pa da bo pr teb su?a! :jupiii::D

 

 

Bomo vidli ... :ph34r:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.