Skoči na vsebino

Mazda 6 60.000km


Priporočeno sporočilo

No mel sem servis in sem placal 80.193 sit.

S tem da so mi zamenjali se tole: http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=579

 

Na Gami so se spet izkazali ker niso racunali za delo za menjavo te plastike.

Olje je Castrol SLX 0-30W.

 

Zanimivo da pri 60.000 km nimam nobenih opomb. (knock on wood)... :)

 

 

Objavljena slika

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa kaj bi ti rad pri 60k km ? :)

pa saj avto ?e ni po?teno not zvo?en :P

 

mislim... navadi se da mazdo vozi? !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa kaj bi ti rad pri 60k km ? :)

pa saj avto ?e ni po?teno not zvo?en :P

 

mislim... navadi se da mazdo vozi? !

hehe jaz ga posteno zvozil long time ago :)

glede na to da mi je crknu dvakrat na zacetku sem pricakoval da bo katastrofa...sam izgleda da se je navadu name :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo to pa je precej drago, a ne? Kaj so pa sloh menjali za 80kSIT? Ali je to kak ve?ji servisali je kar "normalen"? Kolko pol stane velik servis pri M6?

Jaz sem naslednji teden zmenjen v Zagorju za servis na 60k km. Rekli so, da je okvirna cena 66.000 sit (ce menjajo se aldehidni filter).... bom porocal kaksna bo realna cena.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej sem napisal da so mi zamenjlai se tisto plastiko koloteka...una stane cca. 14000 sit. Brez plastike bi stal redni servis 66000 sit-kar je manj kot pri 40.000km. Meni so tudi menjali omenjeni filter.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Pa sem jaz tud na 60.000 kilometrih. Poleg rednega servisa, ki je bil 68.000sit so podmazali ?e volanski drog, amortizerje petih vrat, nastavili ro?no zavoro in ubili tistega nadle?nega ?ri?ka, ki se je skrival v zadnjih prtlja?nih vratih. V glavnem Gama Center/A-cosmos so zadevo opravili OK tako, da nimam pripomb.

 

Naj omenim ?e to, da so tri, ?tiri mesece nazaj fantje pri AS Velenje (Skoren?ek) porihtali tiste nesre?ne Xenone tako, da zaenkrat je vse OK. Zaenkrat je torej vse v redu in moram jih pohvaliti, ker se res spoznajo na posel. Hvala tudi tebi Wildcat za nasvet, da pridem k vam :D

 

 

 

 

 

Pa ?e nekaj statistike glede stro?kov z avtomobilom od nakupa (15.11.2004) pa do danes

 

Skupno porabljen denar: 1.324.127,21 SIT (gorivo, servisi, registracija, ABC)

Skupno porabljen denar za gorivo: 836.727,21 SIT

Povpre?na cena za prevo?en kilometer (samo gorivo): 14,19 SIT

Povpre?na poraba denarja na mesec: 66.206,36 SIT

Povpre?na poraba denarja na mesec (samo gorivo): 41.836,36 SIT

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e informacija za Labija-ljubitelja zavesic: na servisih Mazde imajo neko akcijo in ti zastonj namontirajo nove ve?je prednje zavesice, ki naj bi bolje ??itile pragove pred peskanjem.

 

V glavnem zdaj sem ?e ve?ji ?eh :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e informacija za Labija-ljubitelja zavesic: na servisih Mazde imajo neko akcijo in ti zastonj namontirajo nove ve?je prednje zavesice, ki naj bi bolje ??itile pragove pred peskanjem.

 

V glavnem zdaj sem ?e ve?ji ?eh :bravo:

 

dej ne se zajebavat :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.