Skoči na vsebino

Stre?ni kov?ek za M6 GH


lonck

Priporočeno sporočilo

Pozdrav vsem.

 

Ker s stre?nimi kov?ki nimam nobenih izku?enj prosim za pomo? pri izbiri.

Imam Mazdo 6, letnik 2009, 5 vratni sport model.

Zaradi 2 majhnih otrok in s tem povezanih pripomo?kov, ki jih je potrebno vedno vla?iti s sabo

i??em ?imve?ji stre?ni kov?ek.

Pomembna je tudi vi?ina, da se lahko spravijo ve?je torbe, igra?e in ostalo v kov?ek. Manj?i in o?ji kov?ki namenjeni za prevoz smu?i me ne zanimajo.

?e je mogo?e bi imel kov?ek v beli ali carbon (?rni) barvi.

 

Malo sem gledal po ponudbo in v o?i sta mi padla:

 

Kamei Corvara 475 (475l) in

Thule Atlantis 780.

 

Ali ima kdo izku?nje z omenjenima modeloma, oziroma priporo?a kak?en drug model. Gledal sem tudi Autostyle Autoboxx C450 Metallic Black, vendar o tem proizvajalcu ni? ne vem. Cena je ugodna, ne bi pa rad sredi avtoceste pobiral razsute re?i.

 

Pri Corvari me malo skrbi sama dol?ina (230cm). Ali se da potem normalno odpirati zadnja (5. vrata).

 

Stre?ne nosilce so za vsakega proizvajalca svoji?

 

?e kdo seveda ve, kje bi se dalo kov?ek dobiti ugodneje, se seveda priporo?am ;-)

 

Hvala vsem za odgovore, vem da sem postavil ogromno vpra?anj, ampak na tem podro?ju sem pa res bos.

 

Lon?k

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam kov?ek proizvajalca Farad in sem z njim zelo zadovoljen ?rn, obojestransko odpiranje, dovolj dolg in visok za otro?ki vozi?ek,..

 

slika kov?ka

 

link prodajalca

KUFER

 

nosilce sem pa vzel od Thule ker so kvalitetni in dobro narejeni, ampak nisem pa vzel alu palic ampak klasi?ne so cenej?e

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz pa thule ocean 600 in moram reci da je vreden tega denarja - ze 8 let, na 4h avtih je bil, prezivel tudi srecanje v garazi...etc etc.

Predvsem pa je ta hitri sistem vreden zivcev, gor in dol v 5 min.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kateri model Farada ima??

Gledal sem model F3 680l. Mere so 2,1m*1m*42 cm, ampak ne vem ?e se da potem odpirati prtlja?na vrata

 

@Jures: ima atlantis 600 obojestransko odpiranje?

 

 

 

Jaz imam kov?ek proizvajalca Farad in sem z njim zelo zadovoljen ?rn, obojestransko odpiranje, dovolj dolg in visok za otro?ki vozi?ek,..

 

slika kov?ka

 

link prodajalca

KUFER

 

nosilce sem pa vzel od Thule ker so kvalitetni in dobro narejeni, ampak nisem pa vzel alu palic ampak klasi?ne so cenej?e

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

@Jures: ima atlantis 600 obojestransko odpiranje?

 

nekateri modeli ja nekateri ne. Pa verjemi da to ni v redu!! Thule ima v glavnem na desni zakaj?

- ker s tem stojis na ne vozni strani avta med nalaganjem/razlaganjem

- truga je med voznjo na desni strani - se pravi ob robu (v primeru najhujsega)

- panti na obeh straneh manj?ajo stabilnost truge....fiksni te?aji so le fiksni....

 

komoditeta v?asih ni najbolj?a

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e enkrt tolk po?i, da jwe vpra?anje eno al pa dvostransko odpiranje, sem mnenja, da je ?isto vseeno, ker bo itak vse potrgalo.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e enkrt tolk po?i, da jwe vpra?anje eno al pa dvostransko odpiranje, sem mnenja, da je ?isto vseeno, ker bo itak vse potrgalo.

 

ni poanta v KO, poanta je DA NE.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da je najbolje pogledati oba kov?ka na?in izdelave, odpiranje, in druge stvari ter se odlo?i kaj ti pa? ve? pomeni. Pri nepravilni uporabi pa lahko odletita tako Thule kot Farad.

 

Jaz imam mojega na sredini strehe ker je cca 180 cm (stari modeli) dol?ine in mi odgovarja, da ga lahko odpiram na obeh straneh, avto pa je 626 karavan tako da pride po celi strehi in se vrata odpirajo normalno.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni poanta v KO, poanta je DA NE.

 

Potem je pa bolj? met obojestransko odpiranje ali? Saj si sam omenil, da je obojestransko slabo ?e tr?i?. Edino ?e sem narobe razumel.

No pa sej nima veze.

 

Kup dober kufer, da spravi? ?imve? notr to je va?no.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.