Skoči na vsebino

Nakup Mazde 3


MaQc

Priporočeno sporočilo

Potrebujem par nasvetov glede Mazde 3.....zanima me ali ima avto zobati jermen ali verigo?.....kolik?na je poraba?....je imel kdo probleme s tako mazdo?.....imate kak?en bolj?i predlog za Mazdo v takem cenovnem rangu?

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3687766&show=1

 

hvala za pomo? ter LP

 

Kaj pa kak?na Mazda 6?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moja je letnik 2004 HB, isti motor. Avto ima ketno. v dveh letih kar jo imam sem naredil dobrih 50k kilometrov in stro?ki so bili samo redni servisi, ter menjave ?arnic za kratko lu? - H7 dokler nisem popizdil in dal noter xenonke, ter menjava senzorja za AIR BAG katerega so mi menjali pod garancijo ker je palo pod serijsko napako - stik senzorja in kabla ni zalit z smolo pa mi je v de?evnem vremenu svetila lu?ka. Poraba se giblje od 7 - 8,5 l. Lansko leto je sem dal pa ?e predelavo na LPG. Nimam kej re?t, za moje pojme je avto za ?ent :ljubezen: , pa ne mislim v tem smislu da ga pol ne more? prodat :blush:

bit podgurc je luksuz!

ni ga vitamina ?ez liter vina!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem tudi zadovoljen z M3 sicer 5vratno in mo?nej?im mopedom problemov s senzorji za 1x nimam :) okvar pa tudi ?e nisem imel!

Za 1x samo redni servisi in seveda kar sem sam nanjo obesil dodatnega ;)

Poraba pa tudi ni prevelika za te HP. Sem pa uporabnik tega avta malo manj kot 2 leti ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda 6 je nekoliko predolga.....pa tut nima takga ?ara kot 3....zadnje lu?i so mal sme?ne...kar se mene ti?e :) :)

torej se nakup spla?a?

katere mazde imajo jermen ter katere verigo? .....+ na koliko km/let se menja jermen/verigo?

pa za koliko bi vi ocenili tole mazdo?

 

hvala za vse podane informacije ter osebne izku?nje

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e govorimo o trojkah imajo ketno vsi bencinarji razen 1.4 motorja, tega ti tudi odsvetujem ker je res pre?voh, pregled ketne je na 240.000 km, se je pa ne menja, tako da t.i. velikega servisa sploh ni. Tale v oglasu ima tx opremo, vendar pri tej opremi so bile zraven lite feltne, potem nima 8 air bagov, to bi prodajalec Mazd lahko vedel, toliko o njem. Ima 6 balonov, dve spredaj, dve v sede?ih in dve stranski zavesi, takod a ?e 2x na stebri?u pi?e air bag ne pomeni da sta notri 2.

 

Tista iz oglasa je res predraga, glede na letnik ve? kot 7500 ni vredna, pojdi pogledat ?e tole:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3486101&show=1 ,dve leti mlaj?a, remake, je bilo ?e par izbolj?av z obesami, zvo?no izolacijo, ter v notranjosti ima? bele ?tevce, srebrno konzolo, zna biti vredu, prodajalec ni vsega ozna?il, lahko da tudi ni bila razsuta ipd., ?eprav manjka pokrov desnega ?pegla. Druga?e pa kot zgleda ni kaj preve? ponudbe sedank, tako da ne zaleti se prehitro.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej?nji model HB sem imel 5 let in sem menjal samo 2 ?arnici. Avto je super, vendar ?e ga bo? kupil, ga redno vzdr?uj. Vse ostale podrobnosti pa so ti napisali ?e zgoraj in to dr?i. Go for it. :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

@lesko: Zanima, ker si dal xenon, a si moral narediti kak?no homologacijo oziroma ?i??enje lu?i? To mi je enkrat rekel na AMZS, nisem pa nikjer preverjal.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mm.. a se dobi 3 Sedan z 2.0 masino? pri nas jih je blazno malo... samo ene 2 1.6 sem nasel.

 

 

Nova ali stara?? Stare 2.0 sedan ni bilo. Nova mogo?e bo, ker pri stari je bil 2.0 avtomatsko GTA paket, pri novi pa je 2.0 motor v ponudbi tudi pri TX opremin.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

damn :(

se mi je zdelo. ful bi raje mel sedanko kot hb.

mislil sem staro, za novo sem na student budgetu prereven. :/ ceprav tanova mi ima kickass luci, te lexuske so mi pri stari generaciji 6 in 3 sle ful na jetra. ne maram lexusk, se originalne mi niso tok vsec, knockoffi so pa se huj. :)

 

zgleda da bo treba na 323f se nekaj casa ostat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hm.. too much me pride cenovno, ampak hvala za heads-up, sem mislil da jih SPLOH ni. :) superca.

definitivno neki na kar morm bit od zdej naprej pozoren :) pa mali 4door s konkretno masino. yupi :) pa japonc.

 

itak je ze tale moj 323f iz nemcije tako to mi ni blem..

sicer zdaj neki toyoto celico gledam :blush: vceraj sem se peljal z njo pa mi je bila pod roko tako kot da bi bil logicen naslednik 323f. :/ tudi oblikovno mi je bilo ene par linij avta prekleto znanih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.