Skoči na vsebino

mazda3 poraba


klimar

Priporočeno sporočilo

za moje pojme je ?e vedno prepo?re?en,in tudi prej?na BA ki sm jo imel sm imel max porabo 9.5 ampak to je blo res limit AC cca 170, nekaj po mestu in pa vsak dan ti?anje v klanec proti Rakitni. normalno porabo pa sem imel med 7.5 in 8 litri.

 

so pa res bila odstopanja,saj kolega pa ?e keri s foruma je imel enak motor 1.5 pa so meli normalno porabo okoli 9l :ne vem: tako da verjetno je vseskup res odvisno tudi od samega motorja.

 

Pravi? na servisu nobene napake najdu ??

Daj se en tank ugrizni v nogo in imej lepo vo?no,pa tudi ko speljuje? speljuj po?asi in ne sunkovito

To o?itno ti je edini test kjer bo? ugotovil vzrok.

 

probaj-pa? bo? en tank trpel po?a?nejso vo?no ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

TO,JE MOJA REALNOST.PO?ASNA VO?NJA,ZAENKRAT ?E NI ZA MENE!!! DOKLER NE NALETIM NA MINO? :policaj: LEP DAN.... bOM PA PROBAL UPO?ASNITI..

 

ne se razburjat no -sj vem da flancamo vsak na svoje in pa? mislimo in primerjamo s svojim stilu vo?ne in bla bla bla

O?itno si potem zadovoljen s porabo ?e res vozi? s takim tempom no?e? pa zman?at (da bi vidu rezultat)hitrost/in tudi noben ti ni reku da mora? vozit umirjeno samo probaj in dovol bo ?e gre? na pumpo tanka? polnega se vozi? 100km lepo s5 natanka?,in kolikor natanka? tok je tvoja poraba,da vsaj vidi? a je res v tvoji nogi tok velka poraba.

Zarad mene se pa lahka tud 300km/h samo ne potem jamrat nad porabo pa spra?evat ?e se nam zdi ?udno.

:blush:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pod 100km izven naselja skoraj nikoli.AC 160-190km/h.. ?e je mo?no.. sramezljiv

 

haha LOL in pol se prito?uje? nad porabo... :bravo: pa sej ga ti?i? do konca zato je logi?no, da ti pupca.

 

Tole je ?ist realna poraba in ni ga avta, ki bi ti bistveno manj kuril pri takih pogojih vo?nje. :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole bo to ja, dosti te?ek avto za ta motor in pri priganjanju papca. Kot sem ?e napisal, ?tirje v avtu, moja prej?nja M3 1.6, je meni na relaciji do Benetk in nazaj v LJ, pri cca. 150-170 km/h pila 9,5 litra :whatever:, mestno pa okol 8,5litra, GTA pa manj kot liter ve? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej malo opi?i kako ga vozi?...ter top speedi.....

 

No zato sem tudi vpra?al, o?itno vozi? tudi do kon?ne hitrosti skoraj z rde?im poljem v prestavah. Da z 1.6 dose?e? tako hitrost mora? verjetno dalj ?asa torirat v tretji in ?etrti

 

Sam si si odgovoril (pa umiri se :bravo: )

 

haha LOL in pol se prito?uje? nad porabo... :bravo: pa sej ga ti?i? do konca zato je logi?no, da ti pupca.

 

Tole je ?ist realna poraba in ni ga avta, ki bi ti bistveno manj kuril pri takih pogojih vo?nje. :P

 

no ja CX-7 si v bistvu s tako vo?njo pripeljal do enake porabe!!! Ampak govorimo o skrajnem minimumu cxa, ki gre lahko samo gor, druga skrajnost pa je primerjava motorjev

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No zato sem tudi vpra?al, o?itno vozi? tudi do kon?ne hitrosti skoraj z rde?im poljem v prestavah. Da z 1.6 dose?e? tako hitrost mora? verjetno dalj ?asa torirat v tretji in ?etrti

 

Sam si si odgovoril (pa umiri se :bravo: )

no ja CX-7 si v bistvu s tako vo?njo pripeljal do enake porabe!!! Ampak govorimo o skrajnem minimumu cxa, ki gre lahko samo gor, druga skrajnost pa je primerjava motorjev

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.