Skoči na vsebino

Renault Scenic


Priporočeno sporočilo

Sej vem d je off topic, ampak men se ne da registrirat na Renault forum... Skratka crkuje mi pedal za plin (menda je elektronski). Avto med pospe?evanjem enostavno vzame gas, kot bi spustil gas, potem pa ?ez kako sekundo, dve pride mo? nazaj. Mal je nerodn ker ne vem kdaj bo do konca crknil, mal pa pri prehitevanju. Baje se dobi nov komplet, stane okol 150?. Bi kje dobil kako kopijo? Ima kdo kake ideje?

 

Je pa 2005 letnik Scenic, 120 KM DCi

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enako se je kolegu zgodilo na Mondeotu, gas je elektronski in zezal je senzor, stro?ek je bil 150 EUR, zamenjali so komplet pedalko ker je senzor vlit v njo :whatever: , ponaredka ni bilo. Te?ko da bo? tudi ti dobil, ker je res specifi?en del.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da nima? serijske napake laun in scenicov - potrjene, pa ti servis no?e priznati:

- 2 primera v ulici na scenicu

- isto na sestrini sluzbeni laguni

- isto na stri?evem rinoju

 

Tipi?en primer je ko gre? prehitevat pa ti izgine gas pa mora? nazaj s strahom na desni pas, napaka pa je na intercoolerju (ne me zdaj to?no vzet, mi je sosed razlagal) in sicer cevka za zrak ima preozek pretok, in ma?ina nad 3000 al kje ze izgubi mo?, pod temi obrati pa se vrne mo? - skratka turbina ne zadiha...

 

Menjava cevke v 5 min je resila zadevo.

Ampak simptom pri vseh je bil, da ko je vzelo gas ni sel vec naprej z mocjo, so se vstavili ob cesti :blush: in ponovno vzgali in ?li naprej....skratka CTRL+ALT+DEL

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni pravila. pomojem ni napaka taka kot jo opisuje Jures. Gre za to, da med pospe?evanjem ne glede na obrater gas vzame, kot da bi ti noga zdrsnila s pedala. Na hitroin brez opozorila. Nogo imam na gasu in ga ne spu??am. ?ez skundo ali dve se normalno spet odziva in pospe?uje. Nekaj sem sli?al o konektorjih ki naj bi bili zani? pri teh avtih in bi blo treba konektorje ven vzet in kable direkt zalotat, kar mi sicer ne di?i, ampak ?e bom opazil, da so konektorji ?udni, mi verjetno drugega ne preostane.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kontaktiraj uporabnika foruma (Peri?nik), ki dela na poobla??enem Renoju, pa ti bo nekak ?e u?timu, ?e ne drugo z mal improvizacije! :danzoman:

 

LP!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kontaktiraj uporabnika foruma (Peri?nik), ki dela na poobla??enem Renoju, pa ti bo nekak ?e u?timu, ?e ne drugo z mal improvizacije! :danzoman:

 

LP!

 

Vozi pa Mazdo...le zakaj ze? :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.