Skoči na vsebino

Home made styling dodatki


Turbo Lumpi

Priporočeno sporočilo

No PATO je dal idejo da bi se odprla tema glede homemade styling izdelkov, pa bom kar jaz za?el ker ravno predelujem oz podalj?ujem zadnji odbija? (323f ba).

 

Predelave sem se lotil tako, da sem najprej naredil podalj?ek iz stirodura, potem pa ?ezenj polagal steklena vlakna. Kot je bilo ugotovljeno poliesterska smola topi razne stiroporje in izolacijsko peno (porpen, PU pena..) stirodura pa naj ne bi. Ampak izgleda da imam jaz neko radioaktivno smolo, ker je tudi stirodur na?ela, tako da bom spet porabil par kg. kita za lepe-ravne linje.

 

Slike:

 

Stirodur na grobo:

Objavljena slika

 

Stirodur na fino:

Objavljena slika

 

Stekl. vlakna:

Objavljena slika

Z vlakni moram zaklju?it ?e spodnji rob ter ob strani pride ?e par dodatkov.

 

 

Za en material pa vem da ga poliestrska smola ne topi in to je steklo oz. za??itni lepilni trak.

 

Bad/mad look:

 

Za??ita lu?i in odbj.:

Objavljena slika

 

Nana?anje smole in vlaken:

Objavljena slika

 

Neobdelane letvice:

Objavljena slika

 

Kon?ni izdelek:

Objavljena slika

 

 

?e se je kdo lotil na druga?en na?in kar na dan z postopkom, za?eljeni so tudi komentarji kako kaj izbol?ati in podobno!

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 71
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poliesterska smola topi vsega hudi?a! :angry2: Zato pa obstaja ?e epoksi smola :P Pa za taka oblikovanja je 10000% najbolj?e ?E lahko dobi? ono kaj je za ikebane (tako zeleno ponavadi). Male kose se da dobit, kake ve?je pa nimam pojma kje dobit.

Lastnosti:

-ultra lahko

-nevrjetno prijazno za oblikovat

-smola ga ne topi,...

 

?e mi kdo zrihta tole stvar v velikih kosih in ?e ve?jih koli?inah takoj ju3 za?nem z novim projektom :D

 

Aia...moj odbija? je tudi pobarvan in je meni osebno kr v?e? :bravo:

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poliesterska smola topi vsega hudi?a! :angry2: Zato pa obstaja ?e epoksi smola :P Pa za taka oblikovanja je 10000% najbolj?e ?E lahko dobi? ono kaj je za ikebane (tako zeleno ponavadi). Male kose se da dobit, kake ve?je pa nimam pojma kje dobit.

Lastnosti:

-ultra lahko

-nevrjetno prijazno za oblikovat

-smola ga ne topi,...

 

?e mi kdo zrihta tole stvar v velikih kosih in ?e ve?jih koli?inah takoj ju3 za?nem z novim projektom :D

 

Aia...moj odbija? je tudi pobarvan in je meni osebno kr v?e? :bravo:

 

Velikosti kot en povpre?n cegu dobi? v vsaki cvetli?arni, pa jih ve? zlima? skupej in gasa?

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Velikosti kot en povpre?n cegu dobi? v vsaki cvetli?arni, pa jih ve? zlima? skupej in gasa?

 

kolk pribli?n pa kej stane ta zadevca?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Badlook bom dal pa js kr h kleparju, ki mi je obrobe delu rihtat, da mi kr na havbo na?vasa pleh.

 

 

Jaz tudi, samo da bom jaz samsvoj klepar :jezicek: bom pa imel tele letvice na japmeetu ker nebo ?asa do takrat za varenje...

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa pur pen tist za okna?? Kar se pa ti?e letvice za lu?i sm pa js tud tako mel narejen in mi je bilo ?ist OK

Ni pa primerjave s podal?ano havbo :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to je ta PU pena ko sem jaz obolevu, ker jo je po?rlo tudi do par cm :angry2:

 

 

 

Druga?e pa ja uklopko jaz sem se po tebi zgledoval za bad look:

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=3327&st=0

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa dj oblikuj odbija? s stirporja pol pa polimaj z malarskim selotajpom in nato gas po poliestru ali epoxi-ju;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa dj oblikuj odbija? s stirporja pol pa polimaj z malarskim selotajpom in nato gas po poliestru ali epoxi-ju;)

 

Hehe, kaj mi to pomaga sedaj ko sm ?e napol naredil, bom vsaj vedel za drugi? ane...

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stric astronavt, tole bo pa kr ornk raketa :D za bad look tut js priporo?am cinkanje ali ?vasanje.je ?e najbolj obstojna zadeva.

 

druga?e pa mnogo u?itkov pri ustvarjanju ?e naprej :bravo:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joza, namen teme je da si pomagamo in svetujemo pri takih stvareh ane, :closedeyes: tako da upam da ?e se ?e kdo loti kaj podobnega kot jaz naj uporabi epoksi smolo oz. povr?ino, kalup, podal?ek, ipd. primerno za??iti pred poliestersko smolo!

 

Jah tele, havbe se mislim lotit tudi z felksarco tako da za japmeet bom dal letvice samo gor, ker se mi valajo nekje po gara?i ?e. Sicer ?e bi tako intenzivno delal fax kot delam stylish dodatke... joj bi bil drugo leto ?e lahko absolvent! :dudek:

Glede rakete pa ?????, ker ?e nisem objavil slikc od raketnega pogona!!

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ni drago, pejt se pozanimat ane :)

Re? da rab? gobo za ikebane delat

 

bom, bom, takoj ko bom mel mal ve? ?asa ;)

 

Po?asi pa bo...

 

Objavljena slika

 

mogo?e celo do japmeeta, sam nevem kako bom skombiniral ker imam ?e 2 ispita v slede?em tednu :wacko::wacko:

 

wow, nice ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?asi pa bo...

mogo?e celo do japmeeta, sam nevem kako bom skombiniral ker imam ?e 2 ispita v slede?em tednu :wacko::wacko:

 

Nidhoggr, vso sre?o :D Res ti ?elim, da ti to ?im prej uspe...koliko ?asa bo? porabil bo? pa itak sam ugotovil :) ne bom ti zbijal veselja... raje te pohvalim da se ?e vsaj nekdo malo "igra?ka" in nardi nekaj svojega. Ko bo? kolk tolk po?mirglal slikaj cel odbija? da se oblika malo bolj vidi. Tak na hitro mislim da bo dobro izpadlo :bravo: Kaj tiste okrogle luknje so za meglenke vrjetno ne?

 

EDIT:

A je to zadnji odbija? pa ima? luknjo za izpu?ni lonec? :) (sem malo bolj pogledal pa se mi tako zdi)

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je to zadnji odbija? pa ima? luknjo za izpu?ni lonec? :) (sem malo bolj pogledal pa se mi tako zdi)

 

Bo ?e dr?alo ja! Sprednji je kon?an sam ?e finese je treba, kitanje luknjic pa ravnanje linij, ubistvu zadnji je tudi proti koncu, sam eno linjo moram ?e popravit z steklenimi vlakni ter neke stebri?ke naresti pa bo!

 

?e ho?em z odbija? na japmeet morajo pa najkasneje do petka zjutraj biti nared za rde?o barvo. :rolleyes:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo kocka je padla, z odbija?i raje nebom hitel da nebo na kocu grdo izpadlo, ker dela s kitom je ?e kar dosti, pa fajn bi blo da ?e kak izpit naredim. Mam pa za japmeet neko drugo presene?enje, seveda ?e bo v ?et. ali pet. prispela po?iljka iz nem?ije.

 

Druga?e bo pa kon?ni izdelek zadnjega odbija?a zgledal nekako takole:

 

Objavljena slika

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo kocka je padla, z odbija?i raje nebom hitel da nebo na kocu grdo izpadlo, ker dela s kitom je ?e kar dosti, pa fajn bi blo da ?e kak izpit naredim. Mam pa za japmeet neko drugo presene?enje, seveda ?e bo v ?et. ali pet. prispela po?iljka iz nem?ije.

 

Druga?e bo pa kon?ni izdelek zadnjega odbija?a zgledal nekako takole:

 

Objavljena slika

 

 

dober ti gre, JAPmeet je pa prestavljen na 28. avgust ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dober ti gre, JAPmeet je pa prestavljen na 28. avgust ;)

 

Hvala Deeyan, ter vsi ostali! No potem se pa le bo mogo?e uresni?ila moja napoved z lanskoletnega japmeeta:

 

No meni je bilo tudi super, ?eprav sem malo bolj po svoje ?etu okoli pa tudi malo prej sem od?el zaradi veselice... Druga?e pa res zakon blo, komi ?akam drugo leto ko bom imel kon?an avto... :D

 

Lp, Matej

 

 

Pa ?e na veselico bom lahko ?el, ker je letos spet na isti datum kot je bila lani z japmeetom.

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Niso odbija?i je pa odbojnik na zadnji havbi, keteri se bo barval na ?rno. Sem pa mislil pustiti rde? napis Mazda ali Lantis, pa me zanima kaj se lep?e sli?i?

 

?e slikca za bolj? predstavo:

post-4105-1279745222_thumb.jpg

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.