Skoči na vsebino

Home made styling dodatki


Turbo Lumpi

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 71
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

A ti to resno al ti je spet dolg?as :aaaaa:

 

?e se dobro spomnim sem takrat mo?no podvomil v ustreznost tvojega CAI projekta, predvsem tistega rora, ki je dobesedno skoraj ril po cesti.

 

?eprav tale z je?em je tolk nora, da vseeno mislim, da si nas spet malo nabicikliral.

 

ah kjeeee js pa nisem tak!!!

 

Tisti rov je bil pa res kot ka?en prehod za pogane :)

ampak nikoli nisem imel problemov ;) razen sre?anje z je?om ki ga je s hru?ko vred not potegnilo :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ah kjeeee js pa nisem tak!!!

 

Tisti rov je bil pa res kot ka?en prehod za pogane :)

ampak nikoli nisem imel problemov ;) razen sre?anje z je?om ki ga je s hru?ko vred not potegnilo :P

 

Uklopko nismo ?e 1. aprila :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo potem ne rabi? ve? zra?nega filtra sploh......je? dela ko K&N

 

?e pa najde? hr?ka s kolutom pa u bistvu ne rabi? met turbine :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jah edina te?ava so bile bodice ,ki so se v?asih zataknile v ?obah :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...
  • 6 mesecev kasneje...
  • 5 mesecev kasneje...

No ker ?akam sklopko in imam prve? ?asa sem se zadnje ?ase celo nekaj ukvarjal s skoraj pozabljenim body kitom za mojo rde?ko...

 

evo s stekl. vlakni sem kon?al, takle je kon?na oblika... bom pa najverjetneje prodal komplet bodykit (odbija?a, pragovi ter avspuhi)

Objavljena slika

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja na sliki zgleda dobr... realnost je pa itak druga?na... ?e kake pol tone kita pa bo... pa malo me leva linija okoli rora matra... ali pa desna kakorkoli uzame? eno stran bom moral poravnat.

 

Aja pa desn avspuh je par cm ni?je zarat nosilca... tko da odbija? ni kriv.

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uff tole da pa mal ve? konjev od tvojih letvic... rori ziher ene 100+ odbija? pa najmn 40...

 

mal ontopic

 

tole je pa packarija od zadnji? ko sta z ga?perjem bila pri meni.. no zdaj je ?e v kitu in skor fertik.

Objavljena slika

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Lumpi, ti si ratal taprav PEK! :jezicek::D

 

A bi ti upal spe?i tiste letvice za Mazdo6 (garant so ?e komu v?e?), pa bi jih lahko mno?i?no sproduciral kar v tvoji gara?i :jupiii:

 

Pred leti se spomnim ko je Klopko ustvaril (speku) bad look za svojo takratno Zelenko! :punk::rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Lumpi, ti si ratal taprav PEK! :jezicek::D

 

A bi ti upal spe?i tiste letvice za Mazdo6 (garant so ?e komu v?e?), pa bi jih lahko mno?i?no sproduciral kar v tvoji gara?i :jupiii:

 

Pred leti se spomnim ko je Klopko ustvaril (speku) bad look za svojo takratno Zelenko! :punk::rozico:

 

Ni problema, ?e koga zanima kamot, pa ?e fotr ma M6 tko da imam prakti?no kalup doma :ouje:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ?e kar poskusno naredi? ene 2 komada (enkat ko bo? imel vi?ka ?asa), mislim da bi se ?e na?el kdo, ki bi letvico gor ukajlov! :jezicek:

 

Takole se je na? Klopko lotil zadeve;

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=3327&st=0

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.