Skoči na vsebino

Ker Servis Zbrat


apcih

Priporočeno sporočilo

sm v dilemi ker servis zbrat, mam namre? te?ave z mazdo, pa bi rad da se nekdo k se mal bl od mene spozna na ta avto in da mi ga zrihtajo. zdej mam pa vpra?anje na kre servis naj ga pelm, cosmos al gama, ?e pa je ker velik bol?i bi pa pol tja pelu.

da me ne bojo preve? :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po govoricah nekaterih uporabnikov foruma je gamma bolj?i...

?e je pa cenej?i, pa ne vem

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma men je va?n da je bol?, pa da bo bl sigurn, sej nebom pelu serviserat, ampak popravlat, oziroma postavlat diagnozo o problemu, k sm ga mel, mam z avtom.

 

k je hladn se lepo pele, k se segreje pa cuka k zme?an, pa vsakih 100m crkne in ga te?ko v?ge?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer ne vem za druge...ampak meni se najbolj?i zdi A Cosmos...... Do moje mazde so imeli zelo profesionalen odnos.....za cene pa ne vem...:))

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pri Gama Centru stre?ejo spred in odzad tako, da je zaenkrat moj glas za njih :D

Jaz sem startal z A-cosmosom in sem potem menjal in zdaj sem pri Gami.

A-cosmos so bli vse prej kot profesionalni (primer: ko so mo zamenjali visokotlacno pumpo so mi ene 100 krat govorili da stane 700.000 in verjetno da je to zadnjic da mazda placa--halo garancija?--potem so mi se zaracunali za menjavo filtra za gorivo, ker sem baje to zahteval---halo??--). No potem sem se pritozil pri MMS in sem dobil denar od filtra nazaj in sem tudi servis zamenjal. Aja se to: ko so mi zamenjali pumpo na cosmosu, so pozabili pritegniti vijake cist do konca tko da med voznjo se je izteklo velik dizla po celem avtu. Mogoce pa sam mene niso marali :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Jaz tudi dam glas za Gamo... Ze Xedosa so oni rihtali... sedaj pa sestico tudi...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa zelo pomembno, da na servisu nimam takih problemov, kot jih omenja LabiGT. Zaradi takih stvari v preteklosti sem znamko avtomobila menjal ...

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

cink ?pula in elektronika v?iga,... vse to je v frtajlerju zajet, tko da ?e ti kak?na od teh stvari crkne, mor? frtajlar menat. frtajler stane nekih 146 k sit in ?e neki drobi?a, sicer sm zaenkrat popravu, sam za kok ?asa pa ne vem. menjal sm sve?ke in za enkrat gre, vendar bo vseeno treba enkrat na servis zapelat da ornk pogledajo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.