Skoči na vsebino

avto cuka-2.o v6


dawid xedos 6

Priporočeno sporočilo

mene pa zanima ?e kdo ve kaj bi lahko blo narobe ?e avto(motor) pri malih obratih(500-1200) cuka?

avto sem mel na ra?unlniku in ni javlo napake tak da je nekaj druga... mam pa xedosa 2.o v6..

baje da bi lahko bil luft messer zamazan.. druga? pa avto gre ?ist okey ma pospe?ke kot treba in vse..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si slu?ajno pral motor? :angry: Meni je mazda isto cukala in tudi plini nisi bili prav preve? dobri na tehni?nem pregledu,ampak pospe?ke in vse ostalo je bilo v redu... <_< Potem sem pa spihal in posu?il prostor kjer se sve?ke na?prical z wd40 in je delala kot urca.... :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tebi pu??a cev med zra?nim filtrom in loputo za gas.

Senzor pretoka zraka je "mehanski" in ima smo dve funkciji da dela ali pa ne dela, vmes ni.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Tebi pu??a cev med zra?nim filtrom in loputo za gas.

Senzor pretoka zraka je "mehanski" in ima smo dve funkciji da dela ali pa ne dela, vmes ni.

 

 

jap to?no tak..bila je ?e popravljana ko sem kupo avto in se ni vidlo da je lukna..pol pa dol vzamem pa katastrofa spodaj..zdej pa dela kot mora..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jap to?no tak..bila je ?e popravljana ko sem kupo avto in se ni vidlo da je lukna..pol pa dol vzamem pa katastrofa spodaj..zdej pa dela kot mora..

 

Tud ?alabajzerji kaj vemo. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.