Skoči na vsebino

Veliki servis M6


miff

Priporočeno sporočilo

Kok je na poobla??encu sicer ne vem, je pa kolega s foruma (Hro??Vine) par dni nazaj delal tavelik servis na M6 120KM, dizel, letnik pa ma mislim 2005 in ga je ko?tal vse skupaj samo 480 ?, z materjalom vred. :danzoman:

 

Aja delal pa je - verjetno en najve?jih ekspertov za mazde v SLO, majstr Poga?ar! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej cena je 1350 Eur., ker je potrebno menjat vse teko?ine, jermene naj dra?je te pa prite hidravli?ni zategovalec jermena ki je stal nekje pred 6 mesci 3oo eur. Vse to kar sem na?tel je vklju?eno v ceni.

Kot zanimivost cena mehani?ne ure pri mazda servisu je 52 eur. (ne more? verjet), pri chevrolet servisu pa 30 eur. Jaz osebno vozim mojo mazdo na chevrolet srvis, ker garancije itak nimam ve?. Naredijo mi isto kot bi mi naredili na mazda sevisu samo ceneje. na mazda servisu so mi rekli da mi vgradijo originalne dele (ORIGINALNE - saj mazda ne proizvaja delov). Moje osebno mneje je da se da nerest veliki servis kje drugje in ne na mazda sevisu dosti ceneje.

 

 

Uro?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej cena je 1350 Eur., ker je potrebno menjat vse teko?ine, jermene naj dra?je te pa prite hidravli?ni zategovalec jermena ki je stal nekje pred 6 mesci 3oo eur. Vse to kar sem na?tel je vklju?eno v ceni.

Kot zanimivost cena mehani?ne ure pri mazda servisu je 52 eur. (ne more? verjet), pri chevrolet servisu pa 30 eur. Jaz osebno vozim mojo mazdo na chevrolet srvis, ker garancije itak nimam ve?. Naredijo mi isto kot bi mi naredili na mazda sevisu samo ceneje. na mazda servisu so mi rekli da mi vgradijo originalne dele (ORIGINALNE - saj mazda ne proizvaja delov). Moje osebno mneje je da se da nerest veliki servis kje drugje in ne na mazda sevisu dosti ceneje.

Uro?.

 

To?no si ugotovil.Da se ga naredit za tretjino te cene,ki so ti jo nara?unali.In to z odli?nimi deli. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.