Skoči na vsebino

15' Alu Na 323f Bg L.90?


Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 54
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Lahko probas pisat na ta naslov: info@gumi-center.si (www.gumi-center.si)

So kar ustrezljivi in do zdaj so mi vedno pomagali. Glede na to da prodajajo Alessio mogoce bojo mel tud TUV za tvoj tip.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Probaj tukaj-http://www.alessioalu.si/www/alessio.asp...ali pa po?lji direkt mail v Italijo...

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Probaj tukaj-http://www.alessioalu.si/www/alessio.asp...ali pa po?lji direkt mail v Italijo...

Tukaj je cena 2.5kSIT za TUV.....

 

Na www.gumi-center.si pa ?e ?akam odgovor.....

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po nasvetih LabiGT-ja sem se odlo?il za zamenjavo gum. Tako sem se zmenil za Bridgestone 195/50/15 od kolega - 6kSIT/kom. Dobim jih jutri.

V ?etrtek sem bil na tehni?nem pregledu in sem pogrnil zaradi lambda faktorja - 1,3. Bil sem dogovorjen za ?verc ?ez tehni?ni, vendar je vi?ja sila to prepre?ila. Juri je 3. zadnji dan, da me kdo spravi ?ez tehni?ni. Upam, da bom koga najdu.

Pa tud ?e ne, bom dal feltne gor pa en fotose?n naredim. Da boste lahko mal ocenjeval ;) ...

 

LP, Sishi

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.