Skoči na vsebino

Zaro?ena Lu?


Kyuss

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Pri mazdi 323 S (1995) se mi rosi desni sprednji ?aromet. Kondenz se pojavi ve? ali manj na spodnjem robu. Svetilnost opazno ni manj?a, me pa stvar malce moti. Kak?na ideja, kaj bi bilo smotrno najprej preveriti? Je treba demontirati celoten ?aromet, da bi lahko snel samo steklo, glede na to, da ima steklo dve kovinski sponki na zgornjem delu ?arometa?

 

Hvala!

Broken hearts and other mortal wounds ...

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cau!

 

Ja smotrno je dat celo lu? dol, pa tesnila pregledat ker so verjetno ?e preperela, od tod kondenz! Poskusi to, ?e ne rata pa poro?aj naprej.....

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Snemi lu?, odstrani sponke, daj jo za kak?no minutko v peka? pogret, tako da ti bo ?lo steklo stran od ohi?ja (ne na preveliki temperaturi), ??isti silikonski kit iz stekla in ohi?ja, razmasti sti?i??a na steklu in ohi?ju z alkoholom,s su?ilcem za lase segrej ohi?je in steklo da se kondenz do konca posu?i(?e se ?e ni), na novo nanesi silikonski kit, dobro stisni skupaj ohi?je in steklo (pomagaj si s kak?nim mo?nim lepilnim trakom), ter po?akaj da se silikonski kit posu?i (uporabi neagresiven silikonski kit).

 

Vsaj tako bi jaz napravil ?e bi se meni to zgodilo. ;)

 

?e se mogo?e kje motim naj me kdo popravi.

 

LP Bo?tjan

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tak?en je pa? na?in, da jo sploh narazen dobi?, more? jo nekak segret, da se silikonski kit mal stopi. Ali pa s heat gun-om, ampak je vpra?ljivo, kaj se bo zgodilo s plastiko ohi?ja, ?e se ne bo zaradi visoke temperature za?ela topiti. :D

Mazda 6 CD 136
Audi A8 3.0TDI Quattro

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tak?en je pa? na?in, da jo sploh narazen dobi?, more? jo nekak segret, da se silikonski kit mal stopi. Ali pa s heat gun-om, ampak je vpra?ljivo, kaj se bo zgodilo s plastiko ohi?ja, ?e se ne bo zaradi visoke temperature za?ela topiti. :D

gre tudi s heat gunom, ampak, pazljivo, ker heat gun ogreje eno to?ko zelo mo?no, in lahko pride do deformacije...

 

BTDT :)

 

samo nisem deformiral k sre?i :D

je pa kar skoraj 2 uri dela z eno lu?jo, tista tesnilna masa je zaj*bana u 100 gromova :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mnja, se pozna, da sem, kar se ti?e avtov, ve? ali manj slaboumen. ;)

 

Bo?tjan, bom kar ta tvoja navodila upo?teval, a s to izjemo, da lu?i ne bi rad dajal v pe?ico. Bom poskusil raje s su?ilcem ali pa bom z modelarskim no?em zarezal v silikon in ga potem s?istil.

 

Kak?en silikon priporo?a? (znamka/tip)?

Broken hearts and other mortal wounds ...

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem v?eraj vse zrihtal. Kupil sem brezkislinski silikon, ki zdr?i temperature od -50 pa do 180 stopinj. Maso sem stisnil kar okrog roba in je pre?ivel celo no? in celo jutri na vlagi, pa se ?e vedno ni rosilo. ;)

 

Aja, kondenz pa sem skozi luknjo posu?il s su?ilcem za lase.

Broken hearts and other mortal wounds ...

user posted image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.