Skoči na vsebino

Mazda 626 ( klima)


hotk090

Priporočeno sporočilo

?ivjo!

 

imam mazdo 626 l 94. in nimam klime. Baje ima vsse pripravljeno za klimo samo vgaditi jo je potrebno. Zanima me kje bi lahko dobil kak?no rabljeno klimo in ali pa?e od katere druge mazde klima na moj model? Zanima me tudi okvirna cena klime oziroma vgradnje.

 

Priklopil bi tudi daljinsko zaklepanje in me zanima ?e ima gdo kak?no skico kako priklopoti? (Cntralno ?e imam.)

 

 

 

Hvala!

 

 

Lep pozdrav!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glede centralnega zaklepanja sm js nedolgo nazaj ubavu tole http://www.giordon.si/avtoalarm_G686TK.html

 

Kar se pa klime ti?e bi pa js reku, da se ti ne spla?a, razen ?e bi dobu kje od kake zbite za solidno ceno. ?e bi pa to novo kupoval, pa lahko ?e sam kompresor stane okoli 600?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glede centralnega zaklepanja sm js nedolgo nazaj ubavu tole http://www.giordon.si/avtoalarm_G686TK.html

 

Kar se pa klime ti?e bi pa js reku, da se ti ne spla?a, razen ?e bi dobu kje od kake zbite za solidno ceno. ?e bi pa to novo kupoval, pa lahko ?e sam kompresor stane okoli 600?

 

 

Ne sj nove nebi kupoval. Probu bi dobit od kak?ne razbite. Al pa u italijo kaj pogledat za kak?no razbito tam je baje ve? tega.

 

Tist ma ?e alarm zraven a ne? js bi brez alarma imel. Sam skico kak?no bi rabu kako priklopit ali pa sliko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je tako, da se dobit tut brez alarma http://www.giordon.si/centralno_zaklepanje_V686TR.html

 

Ali ma? modul za daljinsko, kajti skica brez modula ti n? ne pomaga ;)

 

U Italiji se da najdit baje ogromno robe, sam mor? vedet kje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je tako, da se dobit tut brez alarma http://www.giordon.si/centralno_zaklepanje_V686TR.html

 

Ali ma? modul za daljinsko, kajti skica brez modula ti n? ne pomaga ;)

 

U Italiji se da najdit baje ogromno robe, sam mor? vedet kje.

 

 

Nimam ?e modula ker ?e nisem ni? naro?il.

 

Kar se ti?e pa klime iz italije. Imam kolega ki dobro pozna italijo ker je tam blizu ?ivel. Zna tudi italjansko in pozna kje tak?ne del prodajajo tako da to ne bo te?ava. Mene sam zanima ali se da klima vgradit od katere druge mazde ali mora biti isti model.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Na tvojem mestu bi si kak?en manual (navodila za uporabo) natisnu, pa potem primerju s tistim modelom, katerega sumi?, da je kompatibilen! :danzoman:

 

P.S. - z improvizacijo se pa da narest ?udo (so tut tak?ni obvlada?i na forumu)! :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nih?e ni? ne ve?

 

<_< pocakaj se malo pripelam to soboto mazdo 626 let.93 domu za dele ampak motor je 2.5 v6 klima dela brezhibno ce bi mogoce kaj pasalo sicer tezko verjetno ampak za pogledat je

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

-Kompresor

-cevi

-uparjalnik/kondenzator (en tak aluminjast valj :))

-hladilnik, kateri pride pred hladilnik vode

-kiler?ek in vse plastike katere pridejo pod armaturo

-splet kablov(kompletni, ker za klimo ni posebej), releji, stikala,.....

 

 

Verjetno je treba tudi kaj z ECU zirhtat, sam to ne vem, ker se ?e nisem tolk v podrobnosti spustil. Mogo?e sem ?e kaj pozabil.

 

 

Najla?je in najceneje bo? naredil, ?e menja? avto. ?e nima? vsaj malo znanja iz avtoelektrike in osnov mehanike se raje ne spu??aj v to! ?e ima? pa veliko ?eljo si sam narediti in ima? dovolj ?asa, potem pa kar v akcijo :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: ce je vse tak pusceno kot pri f-ki pol ni problem prestavit iz avta v avto,ce mas cas prid do mene da pogledama kak mas motorni prostor naret da vidima ce bi se dalo od moje montirat

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: ce je vse tak pusceno kot pri f-ki pol ni problem prestavit iz avta v avto,ce mas cas prid do mene da pogledama kak mas motorni prostor naret da vidima ce bi se dalo od moje montirat

 

 

kje se pa ti nahaja?? Kolk denarja bi pa hotel imeti?

to bi blo supr ?e bi ?lo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.