Skoči na vsebino

TUV certifikat za spoiler


Andriy

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

 

Ker me ?e nekaj ?asa dr?i da bi dal na 6-ko zadnji spoiler imam sedaj vpra?anje kako je s homologacijo le tega.

 

Prosil bi vse ki ste montirali spoilerje na svoje mazde, kak?na je bila situacija s homologacijo.

 

Ko sem malo okoli brskal so imele nekatere MPS-ke, tak?en spoiler ?e serjisko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni

 

Ker me ?e nekaj ?asa dr?i da bi dal na 6-ko zadnji spoiler imam sedaj vpra?anje kako je s homologacijo le tega.

 

Prosil bi vse ki ste montirali spoilerje na svoje mazde, kak?na je bila situacija s homologacijo.

 

Ko sem malo okoli brskal so imele nekatere MPS-ke, tak?en spoiler ?e serjisko.

 

:D ne rabis homologacije za ta spojler

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, po liniji zakona vsaka predelava tovarni?kega avta zahteva homologo - a ni tako :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, po liniji zakona vsaka predelava tovarni?kega avta zahteva homologo - a ni tako :ne vem:

 

sam pomoje, ?e gre za tovarni?ke izdelke ni treba, nisem 100%, tako da Andriy najbolj?e, da se o original delih pozanima? pri serviserjih ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, po liniji zakona vsaka predelava tovarni?kega avta zahteva homologo - a ni tako :ne vem:

 

:D ja samo tu ne rabis pri tem spojlerju tudi tiste ki ga majo nimajo vpisaniga pri teh zadnjih kuferamskih spojlerjih ne rabis homologacije ta pa ce gre za mazdo 6,3,323 in bilo kero ene majo spojler ene pa ne tovarnisko pa ni nikjer vpisan povem iz prve roke ker kolko sn jaz na homologacije hodo z mojimi avti ni doben na forumu hodo

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse kar je mo?no, da je tudi name??eno na nekaterih serijskih modelih ne rabi? homologirat saj to zajema homologacija uvoznika, ki jo naredijo pred prvo prodajo novega modela avtomobilov.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se pri Mazdi 6 res ne bi sekiral za homologacijo ker se ob njo res noben policaj ne bo spotikal. Razen, ?e ni ?e cela okrancljana. Druga?e pa definitivno ne. ;)

 

Se strinjam.Sej vejo,da to nis(m)o dirka?i.Mislim,da je dandanes zelo te?ko dolo?iti,kaj je na avtu original in kaj ni,ko pa je gor ?e en kup spojlerjev in ogromnih felten.Seveda ne za poznavalce.

Bi pa morali imeti organi pregona res en kup ekspertov za vse znamke avtomobilov. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.