Skoči na vsebino

bose-lokcaija komponent


georgeslo

Priporočeno sporočilo

veksler - v armaturki v sklopu radija

woofer - v prtlja?niku, v prostoru rezervnega kolesa (je aktiven - ima svoj oja?evalec)

oja?evalec - za ostale zvo?nike je pod sovoznikovim sede?em

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Perfektno...super, hvala.

 

Edino to v sklopu radia ne razumem najbolje....kam potem nalo?i? 6 cd-jev, vse skozi isti slot? Tako je (s tipko LOAD jih nalo?i? notri 6).

 

Ali se radio z wakslerjem razlikuje od navadnega na zunaj? ?e ima? CD menjalnik vgrajen, ima? v zgornjem levem kotu, pod tipko LOAD znak s ?estimi krogci.

 

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne motim imajo ta predal?ek za daljinca tiste, ki imajo vgrajeno navigacijo.

 

Ne moti? se. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne motim imajo ta predal?ek za daljinca tiste, ki imajo vgrajeno navigacijo.

 

Ampak to velja za staro sestico (do nekje letnika 2007/2008) ... tanova nima vec tega ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak to velja za staro sestico (do nekje letnika 2007/2008) ... tanova nima vec tega ...

 

tud FL prej?nje generacije med 2005 in 2007 tega nima, oziroma vsaj jaz nisem porajtal, da bi katera to imela.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tud FL prej?nje generacije med 2005 in 2007 tega nima, oziroma vsaj jaz nisem porajtal, da bi katera to imela.

 

Jebote moja je FL in to IMA !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja je FL in nima tistga gizmota.

 

Ker nima navigacije. :harhar:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker nima navigacije. :harhar:

 

 

jebe? navigacijo najbolj?a je una papirnata. dozdej ?e nisem vidu navigacije, ki neb mela neke svoje butaste logike, ?ez maribor na jesenice ipd... Ne glede na update, ne glede na vse.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja je FL in ima ta daljin?ek. Saj bi prilepil slikco iz moje predstavitvene teme, pa je ?la slika na internetno smeti??e. Tako, da mi morate verjeti na besedo :)

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jebe? navigacijo najbolj?a je una papirnata. dozdej ?e nisem vidu navigacije, ki neb mela neke svoje butaste logike, ?ez maribor na jesenice ipd... Ne glede na update, ne glede na vse.

 

:blink: a barvno TV pa ?e imate :ne vem:

 

Sorry, ker te mal hecam ampak z ve?ino modernih navigacij in updejtanimi mapami res ni ve? takih te?av, kot so jih imele navigacije (predvsem serijsko vgrajene) pred nekaj leti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.